Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Jutro koncze 16 lat i mam zamiar zrobic prawko kat. A1 i oczywiscie jakis motocykl o pojemnosci 125ccm. Zastanawiam sie nad Honda CBR 125. Ma ktos taka? I jak osiagi? Fajnie sie jezdzi ? Jezdze na motorach od 2 lat wiec troche umiem jezdzic. A i niechcem se kupywaz zadnej pierdziawki tzn. NSR 125 RS 125 itp. Chce jakis 4t. A moze mi ktos moze doradzic jaki ? Czekam na odpowiedzi za kture z gory dziekuje :buttrock:

 

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej pojemnosci wszystkie sa pierdziawkami. jakbys kupil w miare zywego dwusuwa(nsr125/rs125) to przynajmniej bys troszke pozapierdalal, bo takie 4t125 to straaaszny mul. jesli chodzi o osiagi to we wspomnianych juz pierdziawkach 2t(oczywiscie w wersjach odblokowanych) mozesz miec do dyspozycji mniej wiecej 2 razy wiekszy moment obrotowy i roznice w mocy maksymalnej rzedu 15-20km. poza tym 2t zawsze mozesz przerobic na 160ccm itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie narzekem na jakiegos zamula w mojej Varadero 125 , ale byc moze spowodowane jet to tym ze mam 2 garki. Mam porownanie do Yamahy dt 125 (dwusuw), fakt detka byla mocniejsza ale palila rowniutko dwa razy wiecej od Varadero ! a to jest znaczna roznica.

P.S. varadero tez mozna przerobic na 160ccm

 

 

Sprzedam swoja Honde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z dobrym tlumikiem 2t tez ladnie chodza, scigi niebardzo, ale np cr,kx, itd moim zdaniem chodza ladniej niz te 125 4 suwy

 

Osobiscie nie narzekem na jakiegos zamula w mojej Varadero 125 , ale byc moze spowodowane jet to tym ze mam 2 garki. Mam porownanie do Yamahy dt 125 (dwusuw), fakt detka byla mocniejsza ale palila rowniutko dwa razy wiecej od Varadero ! a to jest znaczna roznica.

P.S. varadero tez mozna przerobic na 160ccm

mito tez mozna na 160 zrobic.... heh

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomex Yamaha YBR125

Jeśli nie zależy Ci na dużych osiągach i szaleństwach a także nie upierasz się przy ścigaczu to może pomyśl o Yamasze YBR125 (4T). Ten naked wygląda bardzo ładnie, brzmi też do rzeczy ale cicho, bezawaryjna, mało pali, cena nowej z salonu oszałamia niskością (7.900 zł). Gdybyś się zainteresował, zapraszam na stronę (link poniżej). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolał bym YBR

CBR to taka tania podrobka scigacza. YBR poprostu jest malym motocyklem a CBR to takie niewiadomo co ( opony jak w rowerze, chuda jak śledz i te piorunujące osiągi 8) )

Śmigałem na YBR całkiem przyjemnie ale za mojego 2t bym sie nie zamienil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR to taka tania podrobka scigacza. YBR poprostu jest malym motocyklem a CBR to takie niewiadomo co ( opony jak w rowerze, chuda jak śledz i te piorunujące osiągi 8) )

 

NSR wyglada dokladnie tak samo :icon_mrgreen: osiagi moze i ma lepsze, ale ten odglos... fuuuuuj :)

Poza tym, kazda pliszka swoj ogonek chwali....

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...