Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i tak. Ale ja nie potrzebuje motoru ktury bedzie kijowo chodzilo a szybko jechal. Ja chce tak ktury fajnie brzmi fajnie wyglada . A nie pierdziawe za ktora wszyscy na ulicy sie ogladaja :)

 

Kolego, a ja mam dla Ciebie inną propozycję. :icon_razz:

 

Zanim rozpoczniesz zakupy i ukończysz kurs na PJ, kup sobie podręcznik ortografii i garamatyki języka polskiego.

Czy Was tam w tych szkołach już niczego nie uczą? Ręce mi opadają jak czytam takie "teksty".

To jest niewiarygodne dla mnie, że szesnastoletni chłopak nie potarfi napisać poprawnie dwóch linijek tekstu, ma kłopoty z artykułowaniem swoich myśli. Jak można napisać "który" z literą"u"???? :icon_razz:

W moim przekonaniu Moderator powinien wywalać takie kwiatki, "twórców" wysyłać na bezpłatne wakacje na wyspy bananowe - wtedy może dotarło by do tych pustych makówek, że należy szanować czytelników i włożyć minimum starania w swoje wypociny.

 

Teraz mi ulżyło :bigrazz: Naprawdę chłopaku popracuj nad sobą :) zobaczysz, słowo pisane jescze nie zaniknie w najbliższej dziesięciolatce :buttrock:

Edytowane przez Rolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych porownan nie pisalas. Spojrz trzy posty wyzej:

Tak tak Kosa, porownania napisal "peter", a ja sie ustosunkowalam do jego wypowiedzi... nie wiem, czy zauwazyles, na gorze byl jego cytat ...

Nadal uwazam, ze zalezy co chlopak chce miec, czy sprzet szybszy, ale z odglosem kosiarki i ubabranymi lapami na stacji przy kazdym tankowaniu, czy moze wolniejszy (co przy pierwszym sprzecie akurat jest zaletą), z normalnym, chociaz duzo bardziej cichym odglosem niz w sprzetach o wiekszej mocy. Plusem tez jest to, ze tankujesz paliwo, a nie jakies mieszanki i wyglad jest tez calkiem niezly.

Mi ten sprzet najbardziej pasowal na pierwszy i dlatego nim jezdzilam i uwazam swoj wybor za doskonaly akurat dla mnie.

Koniec dyskusji...

A Tobie zycze madrej decyzji, no i .... korzystaj ze slownika, bedziesz powazniej odbierany przez szerokie grono na forum :bigrazz:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia bez urazy nie wciskaj kitu ze NSR wygląda jak CBR :) to są dwie rózne bajki :P Jak zawsze się smiałem z NSR 125 [ mimo bdb osiągów ] że to marna atrapa ścigacza to jak zobaczyłem cbr to mnie powaliło ....

 

CBR to taka tania podrobka scigacza. YBR poprostu jest malym motocyklem a CBR to takie niewiadomo co ( opony jak w rowerze, chuda jak śledz i te piorunujące osiągi 8) )

 

podpisuje się pod tym .... kiedyś na necie była fotka ... NSR i CBR z tyłu .... w/w cechy charakteryzują to idealnie. Co nie zmienia faktu ze CBR to 4t a NSR to tylko 2t.... za to najlepsze 2T w tej klasie pojemnosciowej ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie CeBRy... Motorek w jeździe prezentuje się całkiem fajnie, mimo swojej niewielkiej postury, ale to sprzęt raczej dla niskich osób. W końcu by osiągnąć lepsze osiągi, projektanci musieli ją zminimalizować. Chyba jedyny "ścigacz" w klasie 125 4T. Konkurencje ma niewielką, lecz skłaniałbym się raczej do kupna innych maszyn, takich jak YBR czy Varadero. Pomyśl też o Virago 125, jeśli gustujesz w chopperach. A jeśli chcesz "ściga" to nie myśl że ktoś pomyli malutką CBR 125 z jakąś 600tką, bo ani nie wygląda na taką, ani nie pracuje jak ścigacz, bardziej jak chopper (jeden garnek). I uważaj, jesli chcesz kupić używkę, bo to, wbrew pozorom wyżyłowane silniki, ponoć szybko olej ciągną:). Dla mnie lepszy 2T - jak nawali, dużo nie kosztuje. Może i zeżre więcej, ale mocy też ma sporo więcej (~13PS w CBR a 36PS np w Mito to chyba róźnica). Gdybyś dwusuwem jeździł jak cebrą, nie zeżarłby dużo więcej niż ona;) choć jak wiadomo, w praktyce takie założenia nigdy się nie sprawdzą, bo kto czasem nie "odkręci" manetki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja miałbym wybierać to wybrałbym Varadero, bo jest najładniejsza, (choć wiadomo rzecz gustu), wygląda najpoważniej, 4T, dwa cylindry. Niezła jest też YBR125 ale wyglądem nie dorównuje Hondzie i wygląda na mniejszą. Scigi bym odpuścił bo one mi się za bardzo nie podobają- wyglądają trochę śmiesznie z tymi rowerowymi kołami. 2T za dużo palą i dźwięk nie za ciekawy.

To chyba będzie twój pierwszy poważniejszy(jeśli mogę tak nazwać 125) sprzęt więc mocy nie powinno chyba zabraknąć- do nauki wystarczy.

Jest tylko sprawa ceny. Varadero jest trochę droga, ale jak możesz tyle wydać to IMO jest to najfajniejszy sprzęt :icon_razz: .

To moja subiektywna opinia o tych sprzętach, ale nie jeździłem żadnym z nich więc nie bierzcie jej za poważnie :icon_twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...