Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Interesuje mnie Honda CBR 125. Słyszałem na jej temat różne opinie. Najbardziej interesują mnie jednak jej osiągi i prowadzenie i wygoda więc jeśli ktoś coś uczciwie może powiedzieć na jej temat to pisać.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było pare razy :buttrock:

Ogolnie moim zdaniem moto dla kobiet :D

Osiagi - jak to 125 cm3 4T - cienko, 120-130 km/h to max.

 

Jezeli zalezy Ci na bezawaryjnosci a nie osiagach to polecam :]

 

Poczytaj sobie:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=63282&hl=

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już parę 2T zaczynając od rometa przechodząc przez skutery i kończąc na moim obecnym sprzęcie mogę stwierdzić jedno. SYPIĄ SIĘ!!! Jedne więcej drugie mniej ale o żadnym nie można powiedzieć ,,bezaawaryjny'' Następny mój motor chciałbym żeby właśnie taki był a czy motor ma wyciągać 130 tak jak 4T czy 150 tak jak 2T to nie robi mi to aż takiej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, witam wszystkich, też jestem tutaj nowy ale szybko sie wkręce, wkońcy mamy wspólną pasje, no nie?

zwłaszcza że nie sami faceci oblegają to forum ... nie ma nic lepszego niż laskeczka na szybkim motorze, pozdrawiam wszystkie panie :bigrazz: ... ale dop rzeczy

ja mam 18 lat, właśnie zrobilem prawko i też szukam czegoś na początek, cbr-ka to chyba niezle rozwiązanie dla kogoś z mała kieszenią jak ja :-)

ale co myślicie o aprilli 125 rs, większa moc i lepsze osiągi,

podobnie jak nsr, bo po przesiadki z plastkia-skutra to 500 bylaby samobójstwem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 mają moc ok 10 km większa jak 2T 125 ale są cięższe. Sa to 4T wiec mniej palą mniej się sypią i przyjemniej się na nich jeździ. Na twoim miejscu bym się nie zastanawiał i brał 500. Moc jest naprawde zbliżona do 125 a od Mito to są nawet wolniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cbrka to całkiem fajny sprzet, tylko ze jest strasznie wąska i ma takie wąskie opony, moim zdaniem smiesznie to wyglada. Silnik 4t bardzo dobrze sie sprawuje, oczywiście duzo ładniejszy dzwiek niz w 2t, mialem okazje uzytkowac Cbrke przez 2 miesiace i nigdy mnie nie zawiodła, moze nie jest to demon predkosci, ale 130 maksymalna predkość w zupełnosci wystarczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz mówiłem, wada sa te wąskie oponki i wąskie siedzisko.... niby jest to sportowy motor, ale pozycja za kierownica na to nie wskazuje. Najwieksza zaleta jest silnik 4T na takim silniku pojezdzisz naprawde długo i jeżeli bedziesz o niego dbał to nie ma prawa nic sie psuć. Osiągi może nie sa najlepsze w klasie 125ccm, ale mi w zupełności wystarczyly, niestety nie poscigasz sie z innymi 125cmm 2T , ale niejeden samochod przegonisz na swiatłach :icon_evil: Ogólnie godny polecenia motorek, i jest calkiem tani nowy z salony kosztuje 11 tyś zł, a więc nie jest to wygórowana cena. Radze ci przejechać sie do jakiegoś salonu hondy i obejżec go na żywo, najlepiej przejechać sie nim !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...