Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie w necie znajde info na temat CBR 125

- serwisówka

- kwestia blokowania mocy i ewentualnego odblokowania - gdzie są te blokady??

- jakieś porady użytkowników

 

- forum, dział "dane techniczne i serwisowe"

- jw., dział "mechanika 2t"

- jw. ten dział

we wszystkich przypadkach wystarczy użyć wyszukiwarki - to taki "klikalny" napis "szukaj" w górnej linii po prawej...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki stary :flesje:

a wytłumacz mi prosze po co mi dział mechanika 2T do silnika 4 suwowego??

z pozostałych rad już kożystałem i niestety .... gdybym coś znalazł to bym nie pisał. Zresztą ten temat też znalazłem przez wyszukiwarkę...

W reszcie jest na temat wyższości CBR 125 nad NSR 125 i odwrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Powoli zastanawiam sie nad zmianą moto z 50 ccm na cos większego. Zastanawiam się nad Hondą CBR 125 z kilku względów:

- mam tylko 160 cm wzrostu

-można małą wiekiem w miare niskich pieniądzach kupić

-mało pali

 

Czytałem troche juz o tej CBR-ce i mam kilka pytań:

1. Ile rzeczywiście wyciąga ten motorek?

2. Wydaje mi się czy od bodajże 2007 roku zmienił sie nieco wygląd Hondy?

3. Jak wygląda ogólna eksploatacja?

4. Co proponujecie zamiast CBR-ki? Musi być 4-sów i tak żebym mógł przy moim wzroscie wygodnie i bezpiecznie śmigać.

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

 

PS. Na moto jako takim jeżdzę 3 sezony razem z obecnym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dlaczego musi być to 4 -sów ?Na twoim miejscu wziął bym NSR. Plusy są takie ,że ma lepsze osiągi , jest ładniejsza ,tańsza i lepiej się prowadzi. Minusy - więcej pali od CBR i ma żałosny dźwięk ,ale to dlatego , że jest to 2-sów. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 4t 125 zbyt wielkiego wyboru nie masz. Oprócz CBRki z plastików zostaje Ci tylko yzf-r125. Jakie osiągi? Najlepiej podpatrzeć to na youtube. Po prostu wpisz w szukajke "cbr 125".

Zastanów się nad YBR i CBF. Możesz kupić też jakieś supermoto, np dr 125SM albo MZ SM 125, którym możesz pozamykać opony i mieć świadomość, że wjedziesz tam, gdzie nie wszyscy mogą wjechać.

Edytowane przez ONLY VTWIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam !

Nie wiem czy wybrałem dobry dział, jeżeli nie, proszęo przeniesienie.

Mam pytanie.

Juz niedługo będę mógł zdawać prawo jazdy kat. A1. W związku z tym chciałbym zakupićjakiś motocykl. CZy Honda CBR 125 bedzie dobrym wyborem ?

Wcześniej jeździłem tylko na 50-tkach, bez biegów.

I jeszcze jedno pyt. czym się różni CBR 125 R od zwykłej wersji ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam CBR 125 oczywiście dobry motocykl na początek :) 4-sów na wtrysku ,

prędkość coś ala 120km/h:P, bezawaryjne, gabaryty jak rower:)

 

Boję się zmiany biegów na dohamowaniu, szczególnie przed zakrętem. Czy to rzeczywiście taki straszne, czy tylko moje bezpodstawne obawy? ;p

 

prędkość tylko 120 km/h? czytałem w opisach ze cośokoło 140-160 km/h czasami. Interesuja mnie roczniki po 2000, a najlespiej po 2004, w cenie koło 5 tys. z przebiegiem około 10-12k km. i malowanie REPSOL. czy to możliwa składanka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam cbr na wtrysku z 08 rok. Powiem Ci ze szly spory o pojemnosc chcialem miec za wszelka cene 600 mimo iz wczesniej mialem maly kontakt z motocyklami. jednak kupilem cbr i jestem zadowolony :P prowadzi sie dobrze wiadomo ze nie ma mocy jak 600 ale na poczatek wystarczy moja idzie jakies 135 a tez slyszalem ze poleci 160 takze predkoscia pisana sie nie sugeruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...