Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie...jako że klekoczący makaroniarski Ducat będzie dopiero w przyszłym sezonie.Postanowiłem się wam pochwalić ze będę miał Warszawska Kartę Miejską z Ducati Monsterem S2R(takiego będę raczej szukał...chyba że s4-ale nie wiem czy dobry wybór na pierwszego włocha) w tle...taką sobie zamówiłem :biggrin:

 

W końcu od czegoś trzeba zacząć prawda?Dlatego będzie karta miejska :D

Miłość do tych motocykli jest od dawna....szukałem nawet SS 750 przed GSXFem ale nie znalazłem nic godnego zaufania.Wybrałem Japonię,bo dużo ludzi mówiło że włoskie jest BE...ale co ja mogę??Ciągnie mnie do waszej gromady jak Niedźwiadka do Miodku(mimo ze GSXFem jeździ mi się na prawdę dobrze-złego powiedzieć nie mogę)...dlatego decyzja podjęta.Serce nie sługa..jak już mówiłem :icon_twisted:

Serwis jest droższy i częściej niż w Japonii?Trudno...nikt nie mówił że miłość będzie łatwa... :biggrin:

 

Klekoczące pozdrowienie :lalag: :flesje:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co, muszę zapytać bo widzę, że też Was ruszył Kwas :wink: Czy to jest realne? Dlaczego czasami przeglądając oferty trafiam na Duca, który przy 7 tys. jest już po wymianie sprzęgła na nowe? Pytam z czystej ciekaowśći jak przedstawia się trwałość suchego sprzęgła? Dawno nie czytałem postawionego w tak negatywnym świetle testu motocykla... :rolleyes:

 

 

Ja wymienilem dopiero sprzeglo przy ponad 25tys.km . Wszystko mozna zarżnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pytania Vectora

 

A wiecie co, muszę zapytać bo widzę, że też Was ruszył Kwas Czy to jest realne? Dlaczego czasami przeglądając oferty trafiam na Duca, który przy 7 tys. jest już po wymianie sprzęgła na nowe? Pytam z czystej ciekaowśći jak przedstawia się trwałość suchego sprzęgła? Dawno nie czytałem postawionego w tak negatywnym świetle testu motocykla

 

 

Czasem właściciele takich motocykli nie mają wiedzy technicznej za grosz i jak słyszą że stuka to zapewne kwalifikuje się do wymiany ,a ci jeszcze ciemniejsi mają albo złych doradców albo chciwych na kasę mechaników którzy tylko czychają na ciemnych motocyklistów którym można wmówić wszystko i wydoić ich z kasy dokładnie bo wymiana takiego sprzęgła to pikuś a w Ducati za wymianę można krzyknąć więcej niż za Japonię.I łoja tych bidnych "Ducacistów" :biggrin:

 

Sprzęgło suche przy normalnej eksploatacji powinno 50tysi wytrzymać albo i więcej.Ja w swoim mam już zrobione 28tysi i spokojnie drugie tyle przelata.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale gdzie nie spojrzę to dziennikarze pochlebne rzeczy piszą o Ducatach.

Na youtubie kolesie z MCN zamieścili test Hyperka po modyfikacjach czyli EVO i w wersji na zawiasach Marzocchi czyli SP i test bardzo pochlebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem.

Najbardziej mi się podobał tekst w świecie motocykli na dole pod testem monstera.

Cytuję :

Podczas całego testu, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech żaden z Monsterów na jakich jeździłem ( 3szt) nie uległ awarii ani nie wykazywał żadnych, nawet najmniejszych symptomów jej wystąpienia.

Koniec cytatu

O dziwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyśliłeś coś z tą wiązką elektryczną?

 

P.S. w Katowicach będę koło 16. Zadzwonię jak dojadę.

ech... jak na nią patrzę to mam łzy w oczach. Normalnie żal.pl

Nie mogę się zmotywować do jej zrobienia, ale będę musiał :)

 

No, w Katowicach pogadamy, to może chociaż sprawę lakierowania pchnę do przodu :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Wawy jest posiadaczem Sport Classica 1000 ?

Bym chciał podjechać i oblookać z bliska.

A wszystko przez agenta Klekota. :icon_mrgreen:

 

Rubben. GG używasz czasami?

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z Wawy jest posiadaczem Sport Classica 1000 ?

Bym chciał podjechać i oblookać z bliska.

A wszystko przez agenta Klekota. :icon_mrgreen:

 

Rubben. GG używasz czasami?

 

Ja znam jednego człowieka który ma takiego srebrnego Sport Classica z Piaseczna,robiłem mu kominy,ma wersję z dwoma na prawą stronę.chcesz to prywatnie mogę ci dać telefon do niego.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o nowym Monsterze 1100? Dotąd latałem zawsze na japońskich szlifierach ale baaardzo podobają mi się charakterne fightery a takim bez wątpienia jest ten sprzęt. Jak sprawuje się poprzednik najnowszego modelu (bo najnowszego Monstera, to na razie można co najwyżej w prasie zobaczyć), jakie są jego największe zalety oraz przypadłości? Jak ten sprzęt spisuje się w codziennej eksploatacji w mieście i poza nim? Z góry dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Ropuch, co ty monstera chcesz kupić??? Staszek Cię namówił???

Wygląda to na moto Adriana. Kiedyś był na nim w Białokoszu. Ale nie widziałem się z nim już ze 3 lata...

Jakiś czas temu był już do sprzedania, ale nie wiem czy dalej nim Adrian jeździ, czy już ktoś inny.

Pozdr

Sebek

 

witam

zna ktoś tego Monstera??

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1639831

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...