Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Bo ma uszkodzoną klapkę wlewu paliwa :icon_mrgreen:

 

 

A może ten kogoś zainteresuje?

 

http://otomoto.pl/ducati-monster-s4r-M1639831.html

 

Fajny :lalag: . Z malowaniem Theodorowym :buttrock:

Ciekawe czyj to- Ducato maniaxa czy maniaka dukatów z autokomisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w takim razie,ze nie udalo mi sie porozmawiac z Gomezem :icon_rolleyes:

P.S

http://allegro.pl/item845645240_ducati_mon...enon_tanio.html

 

Czemu tak tanio??Czy sie tylko czepiam??2008 rok za 18,900??

 

zdjęcia są tylko jednej strony, może druga jest uszkodzona?

Za tanio IMHO. Dużo za tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma uszkodzoną klapkę wlewu paliwa :icon_mrgreen:

Fajny :lalag: . Z malowaniem Theodorowym :buttrock:

Ciekawe czyj to- Ducato maniaxa czy maniaka dukatów z autokomisu?

 

 

 

To jest zdaje sie moto ANdriana z Sosnowca- byl na jednym z meetingow w Bialokoszu. Nie znam jednak powodu sprzedazy czy stanu technicznego. Niezrzeszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma uszkodzoną klapkę wlewu paliwa :icon_mrgreen:

Fajny :lalag: . Z malowaniem Theodorowym :buttrock:

 

Hahaha,mozliwe....ale jakos dziwnie..bo nie jest podniesiona zauwazyles? ;) Moze sie domknela na wyboju :biggrin:

Zauwazylem ze nie ma przedniego blotnika,lusterek (tak wiem,lusterka mozna odkrecic-chyba ze jakis puszkarz w korku mu utrącił :D )

 

zdjęcia są tylko jednej strony, może druga jest uszkodzona?

Za tanio IMHO. Dużo za tanio.

 

No i wlasnie to mnie dziwi.....ja szukam jednak S4 lub S4R (takiego bede szukal w przyszlym sezonie) ;)

Chyba ze mnie ktos odwiedzie od wchodzenia we włoskie motocykle właśnie z takiego kopyta.Motocykl podobno bezkompromisowy :icon_rolleyes:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma uszkodzoną klapkę wlewu paliwa :icon_mrgreen:

Kurde, tak wszyscy jedziecie teraz po tych klapkach, że może i swoją naprawię :) W Cafe Racerze sprawdzałem i mają te sprężynki, tylko minimalne zamówienie to 1o sztuk chyba. No to co? Rozpoczynamy akcję "Klapka jak nowa na nowy sezon" i zapisujemy się na sprężynki do klapek :) Dwie osoby już są:

 

1. Theodor.

2. jurjuszi

 

Kto następny ;)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny :lalag: . Z malowaniem Theodorowym :buttrock:

A zawsze byłem ciekaw jak taka wersja lakierowania sie nazywa?

Teraz już wiem :biggrin:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co? Rozpoczynamy akcję "Klapka jak nowa na nowy sezon" i zapisujemy się na sprężynki do klapek :) Dwie osoby już są:

 

1. Theodor.

2. jurjuszi

 

Kto następny ;)

 

pozdr

 

U mnie jest dobra, ale może warto wziąć na zapas ze dwie :rolleyes: :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dobra, ale może warto wziąć na zapas ze dwie :rolleyes: :biggrin:

 

 

Koniecznie !! :P Ja wezmę pozostałą szóstkę - przyda się jak nic, w końcu to włoszczyzna, wiadomo, zaraz się sp... zepsuje :P :) :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie to mnie dziwi.....ja szukam jednak S4 lub S4R (takiego bede szukal w przyszlym sezonie) ;)

Chyba ze mnie ktos odwiedzie od wchodzenia we włoskie motocykle właśnie z takiego kopyta.Motocykl podobno bezkompromisowy :icon_rolleyes:

Jeśli szukasz w miarę świeżego S4R i jak piszesz nie zmienisz zdania, w przyszłym roku najprawdopodobniej będę sprzedawał swojego, rocznik 2k8 mocno doinwestowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz w miarę świeżego S4R i jak piszesz nie zmienisz zdania, w przyszłym roku najprawdopodobniej będę sprzedawał swojego, rocznik 2k8 mocno doinwestowany.

Obawiam się że na 2008 niestety stać mnie nie będzie :lapad: :(

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zna/oglądał tego s2r'a?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1644186

Wszelkie info będzie przydatne :clap:

 

A co tu oglądać jechać i brać .Kumpel coś mi mówił o jakimś fajnym Monsterze 800 z malutkim przebiegiem pewnie to o tym.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ładniutki, białe felgi :lalag: , szkoda że jeszcze 800 a nie 1000. Tyna takiego miała, żółtka. A pamiętacie tego S2R 800, który ze dwa lata w ogłoszeniach był? Koleś w promocji Marlboro wygrał, a jeździć nie potrafił i chciał sprzedać. Nawet nie zarejestrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić XENONY, ale cenowo zestaw do auta jest równy cenie zestawu do motocykla, różnica jest tylko w wielkości przetwornicy. Jeżeli ktoś się pisze na Xenon do spółki i jest z Warszawy to kupujemy. Ja mam H7. Cenowo wyjdzie po nie całe 90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...