Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Abyś na 1 kole nie jeździł i oleju nie przelewał to będzie gut...

aaa. pewnie Baśce prezent pod choinkę chcesz sprawić... łobuzie :-))). Pozdr. J-999 N.

 

Nie na prezent a kolega z Raszyna od M800 się nad tym zastanawiał .A ja jakbym Basi to kupił na prezent to zapewne bym w tubę dostał bo to prezent dla Monsterzątka :crossy: a nie dla niej :icon_mrgreen:

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest ZL- zawsze Ducati kupuje się od Ducatista(y), akurat wiem gdzie są pewniaki- może nie tak cudaczne, ale jeden nieco tańszy, ale zarejestrowany, a drugi full Termignioni- i też wyświetla się Ducati 1098 Racing...odnośnie wspomnianego modelu -Zadaj mi pytanie na priva to Ci odpowiem...Pozdr. J-999 N.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat wiem gdzie są pewniaki...

"Najlepsze pewniaki są w M...." :icon_mrgreen:

A co do zgadywanki obrazkowej, też mam zagadkę :

http://www.allegro.pl/item852449826_ducati...er_2007rok.html

Dukaty tanieją przed Gwiazdką :icon_eek:

 

P.S. Następca Wdowy poszukiwany. Raczej golas niż plastik. :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zanim jednak się zdecydujesz- jak zwykle zadaj sobie podstawowe pytanie na kiego Ci Ducat ?

bo niemialem nigdy Vki chce sprobowac , pozatym bede w europie na dluzej wiec sprowadze polatam po winkilach i sprzedam nie tracac na nim ( chyba- bo cenny na allegro sa malo atrakcyjne a w usa bardzo szczegolnie w zimie )

jest tylko problem ze sprzedawalnoscia tego czegos pewno niebedzie latwo jak z gsxr :icon_rolleyes:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to chyba odpuszcze skoro ducati sie slabosprzedaje w polsce , no w sumie najtanszy na allegro to ok 40 000pln a chyba malo kto dysponuje taka gotowka , pewno latwiej bedzie sprzedac 2 latniego gixxera za 25000, czy tam hayabuse k8, musze to wszystko doklaniej przemyslec i upolowac dobra okazje :icon_mrgreen:

co to japonskije V ki to raczej niema niczego tym bardziej nawet po jezdzie probnej na rc8 usypialem... :banghead:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet po jezdzie probnej na rc8 usypialem... :banghead:

 

No tak, bo górale się nie postarali :icon_mrgreen:

KTM zapowiadał się obiecująco, a w wyścigach wypadł marnie, głównie rozczarował niedoborem mocy- więc coś w tym jest :wink:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bede w europie na dluzej...

Do kiedy jesteś za Wielką Wodą? Mieliśmy się spotkać kwiecień/maj. Może u Sokołów albo w drodze na Dziki Zachód. :buttrock:

Co prawda będę szpagat ćwiczył na hamerykańskiej V, ale chętnie pogadam o włoskiej :icon_mrgreen:

 

.. lepiej pobaw się japońską V. Na pewno łatwiej pójdzie ze sprzedażą niż w przypadku Ducati.

 

Zgadza się, Kinia.

Szwagier sprowadzał motongi- japonia schodziła jak świeże bułeczki. Fazery, Cebry, Gsxy stały w garażu kilka dni, przez to miałem mało czasu na testy :icon_mrgreen:

999 stoi do dzisiaj, ogłoszenie na alledrogo wisi pół roku :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer, a nieprawda, są tańsze 1098 w Polsce niż 40000 ( wiem gdzie jest za ok. 37000- zarejestrowany)tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać...

Co do w/w pomysłu myślę, że kupując sprzęta za 10 tys $, wyniesie Cię ok. 17 tys. $ + siwe włosy gratis- przerabiałem to sprowadzając Honde CB 750- z 1976 roku- i tak miałem szczęście , że moto nie było ujęte w eurotaxie...

Więcej tego nie zrobię..., żeby się opłaciło, musisz być firmą zarejestrowaną i trochę stracić na początku, żeby potem coś zyskać... podziękuj za to lobby oficjalnych importerów samochodów- bo to ich sprawka...

Franek- a nie myślałeś nad włożeniem w ramę większego silnika... popytaj o to Darkstyxa...może to jest pomysł...

Trzymajcie się ciepło- my już zakładamy łyżwy zamiast Marchensini w Ducatach...J-999 N.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rubben żartowałem, ale swego czasu popełnilim z bratem wynalazek- SHL na nartach, tzn miała koła - dodalim tylko jakieś połamane resztki ze szkolnych nart, najgorzej było z napędem- przerabialim różne sznury, pasy rzemienne, dopiero zastosownie łancuchów przyniosło jakieś efekty - musieliśmy tylko tylny błotnik zdemontować...

To były czasy...ehhhh..

Pozdr. J-999 N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jesteś za Wielką Wodą? Mieliśmy się spotkać kwiecień/maj. Może u Sokołów albo w drodze na Dziki Zachód. :buttrock:

:

sam do konca niewiem narazie plany , chetnie bym sie szurnol do tej californi , tylko wracajac potem samemu to bedzie nudno, a po takiej trasie napewno z 5x mnie aresztuja za predkosc :banghead:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek- a nie myślałeś nad włożeniem w ramę większego silnika... popytaj o to Darkstyxa...może to jest pomysł...

Myślałem o tym od dawna, ale silników 900SS nie ma, czasami się pojawia na ebay za skandaliczne pieniądze.

Może kiedyś, jako drugiego Dukata będę Wdowę wzmacniał. :icon_mrgreen:

Kto to Darkstyx? Daj jakieś namiary mailem :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...