Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wesołych świąt!

I dużo prezentów... no właśnie. takich, jak pisał kolega post wyżej ;)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....i drogi bez dziur!

Tobie tylko jedno w głowie :banghead: Zaraz mody się włączą.

 

W temacie świątecznym:

Peace wszystkim :buttrock:

Nie ważne, kto czym jeździ, kto czym oślepia, kto moduje a kto spamuje. Wszyscy jesteśmy jedną wielką Rodziną :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się świeciło, tylko jedna lampka po lewej migała nie do rytmu, jakaś samotna była. Właśnie 24 - ty dla naszej domowej strony liczy się przed kolacją czy po.....się doczekać nie mogę. Franek będziesz miał jaieś grzybki do kolacji??? Grzybki dobre są!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Moi Drodzy- zycze Wam Wszystkiego Najlepszego, zdrowia i pomyslnosci. Oby wszystko bylo przynajmniej tak dobre jak dotychczas. Ciesze sie, ze stworzylismy tak fajna i roznorodna grupe w klubie i na forach. Lecz chyba najlepsze jest to, ze zgadzamy sie ze soba i chcemy ze soba przebywac- to jest najwazniejsze w tym, co robimy. Pozdrawiam serdecznie klubowiczow i przyjacol!

Forza Ducatiii flesje.gif

 

P.S. Wlasnie Fala odpalil nasza strone i newsletter zostal wyslany do wszystkich zarejestrowanych osob. Zapraszamy: http://docpoland.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek będziesz miał jaieś grzybki do kolacji??? Grzybki dobre są!

Grzybki zostawiam reniferom- będą lepiej latały.

Dla mnie i znajomych- tradycyjny opłatek. Z jakim obrazkiem? To, jak co roku niespodzianka :icon_mrgreen:

 

 

P.S. Wlasnie Fala odpalil nasza strone i newsletter zostal wyslany do wszystkich zarejestrowanych osob. Zapraszamy: http://docpoland.com

 

Franz. Pakuj zabawki, wracamy do domu...

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'

No właśnie, ja się zarejestrowałam, a gadżetów nie dostałam :(

Frencci - wiesz coś, co można zrobić, żeby to 'popchnąć'? :icon_arrow:

 

 

i ja i ja i ja tez nie dostałem a tak się starałem :icon_biggrin:

Heh... I co z tego, że ja akurat dostałem, jak zgubiłem tę naszywkę DOC 2009. Jakby ktoś miał na zbyciu to ja chętnie :)

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...