Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, niestety dzisiejszy dzień zebrał żniwo. Trafiony to Łukasz Hołowiński z Desmomaniax-ów. Na szczęście żyje, ale jest całkiem mocno połamany. W poniedziałek składają mu biodro i kostkę, dziś zrobili rękę..

 

O kurczę, nieee... Będzie się ktoś z nim widział, odwiedzał w szpitalu? Niech zdrowieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuczę trza uważać na burakofff...

Zdrowia życzę!

A jak będzie się słabiej czuł puśćta Choremu mój ostatni filmik co Prezes umieścił na Desmomaniaxowym Youtube....

Naprawdę jeszcze czuję ogromną radochę z Klekota 999.

Trzymajcie się i uważajcie na kapelusze...Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylcie czoła :notworthy: :buttrock: :clap: :eek: dla nowego zakupu naszego kolegi.

 

 

W końcu możemy oblukać a ubawu przy tym co nie miara.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek tyle radości ile nam z Alicją dostarczyłeś tym filmikiem, to już dawno nikt.

Jak ostatnio mojej małej Lenie kupiłem syrenkę z czerwonymi włosami ze względu ,że przez dwa dni słownik wyrazów zawężył się jej do zapytania o tę istote o ducatowych( tak sobie to tłumaczę) włosach, to tez się cieszyła ale nie tak.

Powiem Ci te trzy cyfry leżą Ci jak ulał, bosze jaki Ty mały jesteś( odezwał się Franz co piłkę wkłada do kosza....na śmieci hi hi hi).

Dlaczego spodnie słuzbowe wykorzystujesz w celach prywatnych?

I jeszcze Ci powiem jakaś ładna ta 9 i 9 i 9

Zajebiście Janku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki Edek, nie zdążyliśmy z tymi tłumikami inox do 1098...zabrakło czasu..., ale ładnie wyglądają- widać rękie Miszcza :notworthy: :lalag: :clap: ...

Pozdr. Szalony Dżooo 999...

 

Spoko Janku twoje szczęście jest dla nas najważniejsze :notworthy: w końcu już mieliśmy próbkę jak chodzi 1098 na przeróbce na przeloty-ciekaw tylko byłem czy ten będzie gadał inaczej.Grunt że twój już poskładany ,może jeszcze pojeździsz nim w tym roku :crossy: .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ......oglądałem to już tysiąc razy.

Edzio co sądzisz o devilach ( 1098) miałem taki zamiar....

 

Jeśli kosztują 500pln,jeśli wyglądają ładniej niż seria,jeśli gadają ładniutko to bierz nie zastanawiaj się, bo jeśli nie to samodzielna przeróbka na przeloty na dobrych materiałach seryjnych kominów jest rozsądniejsza.A co do Devilów nie mogę nic powiedzieć bo nie dość że ich nie widziałem,nie słuchałem to jeszcze nie wiem ile kosztują więc nie bedę udawał oświeconego ale jak to Schrek powiedział w pierwszej części "taki efekt przy tak skromnym budżecie" przeróbki na przeloty w Ducatach chodzą przepięknie.Wszystkie akcesoryjne przy swojej cenie powinny chodzić średnio 10 razy ładniej.Różnice musicie oceniać sami.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jannikiel gratuluje zakupu,Twoja radosc na filmiku jest nieoceniona :D :clap:

mam nadziej ze i ja w przyszlym roku do was dołączę :flesje:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klekot- pierwszy szołmen RP :icon_mrgreen:

Jak to oglądam, to banan rośnie na twarzy :icon_mrgreen: :buttrock: :notworthy:

 

P.S. Wdowa dziś zagadała od dotknięcia :icon_eek:

Możliwe, że to regulator napięcia? Jak zimny - moto gada, potem gorzej :biggrin:

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj bylim zRyśkiem na przejażdżce- Rych na 1098, a ja na swym 999...

Kurde mimo śliskości przedśniegowej, czuć jednak power motocykla i powiem Wam - mego brata Aprilka RSV słabsza jest..., nie wiem może to takie 1 wrażenie, ale się kuczę wkręca- dzień wcześniej testowalim 749-Cytrynkę, to kurde taki baranek w stosunku do Klekota 999, - 3 dziewiątki dają z dołu aż miło..., no i kurde trochę strachu się najadłem, ponieważ na 6-biegu miałem przy dodaniu gazu uślizg tylnego koła...a co to będzie po naszych modyfikacjach- na wiosnę nie wiem czy jakiejś blokady na gaz nie założyć... aha no i zauważyłem- kręci 1000-1500 obrotów więcej niż Ryśków 2-osobowy 999, na poziomie zbliżonym do Ryśka 999R...,kombinujemy czy z programem nie było nic robione- bo kurcze dużą dawkę daje, ale w sumie dla mnie mało to ważne-czy ma 130 KM, czy 143 KM , jeżdżę dla siebie , nie dla kolegów, czy na pokaz... no i kurde nie mogę się ucieszyć... na tym filmie to był mój taki spontan, ciągle z radochy coś we mnie krzyczy aaahahahahahaa.....Trzymajcie się Pozdr. Janek 999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...