Skocz do zawartości

Opinie na temat designu Ducati 999


Gość sami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie spieprzyli przód z tymi soczewkowymi reflektorami pionowo nad sobą

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati przyzwycziło nas od modelu 916 do charakterystycznego układu przednich lamp teraz postanowili to zmienić mnie osobiście nie przypadło to do gustu pionowe soczewki są do bani, podobnie jak w pierwszej po latach MV Aguście ale oni spasowali sobie z takiego układ lamp. Ale muszę zaznaczyć że nie podobają mi sie tylko lampy reszta jest extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Na poczatku jak go zobaczylem to prawde mowiac tak sobie mi sie podobal , ale potem jak juz troche sie przyzwyczailem, to stwierdzilem ze jest super-poza tym postep jest nieunikniony i mam swiadomosc ze te ksztalty czemus sluza(lepsza aerodynamika i "doladowanie dynamiczne). Teraz jak spojrze na 999 to wpadam w zachwyt- kurde to musi byc frajda wskoczyc na to cudo i na tor!! Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj na wyścigach na torze Poznań widziałem chyba z 3-4 Ducati 999 z czego jeden na torze.I musze przyznać,że jak widziałem je na zdjęciach to za bardzo mi się nie podobało a jak zobaczyłem na żywo to zrobił na mnie wrażenie.Chociaż jednak cały czas bardziej podoba mi się 998.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na poczatku pomyślałem... o kurcze ale Qpa. A potem jak zasiadłem na niego na targach w Berlinie to powiem wam że sie zakochałem. Tego przodu z miejsca kierowcy po prostu nie widać no nie??!! A cała reszta po prostu OGIEŃ!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Zwłaszcza "Talia" na tak wąskim motorku jeszcze nie siedziałem 8O 8O

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...