Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Schuberth Concept. Chwalę go sobie.

 

Pozdrówka

Schuberth to normalnie jak ,,druga głowa". Miałam okazję go testować właśnie w zeszłą środę. Kask tak idealnie dopasowany do głowy, że to poezja. Chyba nigdy żaden kask tak rewelacyjnie nie pasował! I cichutki i niezbyt ciężki. Poprostu rewelacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 'silnych; badaniach rynku. Po zasięgnięciu rady u weteranów. Kupiłem SUOMY Ventura. Dobrze wyciszony, fajnie wentylowany, trwała szybka i skorupa (moje dzieci testowały 'Rzut kaskiem o terrakotę') i bardzo zgrabny. Jest też Vandal (wyjmowany środek - łatwy w czyszczeniu) ale cena ponad 2000. Jednakowoż na na ochronie ciała, nie należy, chyba oszczędzać. PZDR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na ten http://www.4bikes.pl/product_info.php?products_id=721 :biggrin:

Narazie mam na nim oko. To bedzie moj pierwszy kask, wiec nie chce kupowac jakiegos syfu :buttrock:

ale zanim go kupie musze pozbierac pieniazki ( moze sie uda tak do 1000zl), moze macie lepsze propozycje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na ten http://www.4bikes.pl/product_info.php?products_id=721 :biggrin:

Narazie mam na nim oko. To bedzie moj pierwszy kask, wiec nie chce kupowac jakiegos syfu :buttrock:

ale zanim go kupie musze pozbierac pieniazki ( moze sie uda tak do 1000zl), moze macie lepsze propozycje :biggrin:

 

Wypasiony "dizajn". Kaski Shoei mają na noc!

WOW, żaden mi się jeszcze tak nie podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy żaden kask tak rewelacyjnie nie pasował! I cichutki i niezbyt ciężki. Poprostu rewelacja!

 

No, tylko że do Schubertha powinni dorzucać kopiarkę do pieniędzy, bo inaczej w życiu cię nie będzie stać.... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...