Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej dozbierać niewiele więcej i kupić przynajmniej kask klasy średniej. I zwróć uwagę żeby miał antifog, bo ja sobie nie wyobrażam jazdy na takim moto bez niego. A jaki masz teraz dokładnie model tego Nolana?

Edytowane przez Bacher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matijass

Powiem Ci, że śmigając taką maszyną i za taką kasę jak Ty to "downgrade" zakładając GP1. Sam się nad nim zastanawiałem, ale jak zobaczyłem z bliska...

Mam teraz starego, pożyczonego Nolana i wiem, że w zimie kupię sobie conajmniej Airoha SV55, a jeżdże narazie tylko na GSie (czasem XVS 1100).

W GP1 szyba nie jest nawet dobrze spasowana do kasku (na dole po bokach nie przylega do uszczelki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ło jezusie przenajświętszy!

Mniemam, że Twój motor nie jest wart nawet tysiąca złotych? I nie jedzie powyżej 100km/h?!

Z całym szacunkiem, ale takiego czegoś nigdy bym nei włożył na głowę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam od dawna kasku na allegro ,zastanawiała mnie własnie niska cena tych kasków,dlatego pytam co to za wynalazki?tak też myślałam że to jakieś badziewie.dziękuje za odpowiedź;).czy ktoś kupuje takie coś?przecież to pewna śmierć w razie wypadku?

Edytowane przez ingrid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...