Skocz do zawartości

Kaskowy ranking


Rekomendowane odpowiedzi

AIROH SV55 to szczękowiec, czego nie można powiedzieć o Cabergu 104 Solo, więc porównanie może być trudne. Ja jeżdże w airohu i sobie chwale. Gdzieś tu czytałem, że cabergi mają miękką skorupe, ale nie wiem czy wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z tych dwoch byscie mi polecili:

 

1. AIROH SV55

2. Caberg 104 Solo

 

Jakie maja wady i zalety

 

Zależy do jakiej jazdy bo do stricte sportowej szczekowce sa raczej nie bardzo. Caberg ma bardziej atrakcyjna stylistyke i antifoga (nie wszystkie wersje SV ja maja), ale SV mozna kupic w lepszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie a tych kaskach:

 

1) AGV AirTech 2006

 

2) AGV S4 2006

 

A może jakieś inne propozycje :bigrazz:

Mam zamiar w tym kasku pojezdzic na Naked-zie (motocykl przejściowy), a z czasem zmienic motor na cos szybszego z owiewką, więc raczej zależałoby mi na czymś w miarę cichym ("nie hałaśliwym").

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

Edytowane przez iaaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek,

a co powiedzie o agv Longway ? Pytam bo zamierzam kupić. Jak macie jakąś alternatywę to chętnie poznam. Swoją drogą poszukuję tego kasku czarny mat - jakby ktoś znał -wiedział gdzie można kupić to prosze o info

 

Dzięki i czekam na opinię

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie stalem sie szczesliwym posiadaczem kasku UVEX BOSS 4000 z kolekcji '05. Kask rewelka. Nawiew na brodzie i "termoobieg" w skorupie kasku naprawde dziala. Szybka rewelka zero parowania nawet przy 10-15 stopniach na dworze nawet jak na nia specjalnie chucham dmucham przy zamknietych nawiewach na posotoju - rewelka. Okularki wchodz idealnie - w ogole nie czuje zebym mial okulary pod kaskiem. Najlepsze jest to ze przy otwartm nawiewie na brode okularki rowniez nie parowaly - nawet przy postoju na zamknietej szybce dopiero po jakims czasie jak juz prawie konczyla sie zmiana swiatel na bardzo duzym skrzyzowaniu okularki zaszly delikatna mgielka ale jak tylko ruszylem mgielka znikla. Przy predkosci ok 110 w kasku cisza slychac tylko silnik zero szumu wiatru. Kask lezy idealnie. O dziwo jak mierzylem uvexa jakiegos innego ale tez rozmiar M uszy mi sie strasznie zawijalay - w tym jest bezproblemowo. Jedyny minus to gabki na policzkach - jak otworze usta i potem je zamykam to przygryzam mimowolnie policzki - sa mocno (byc moze za mocno) docisniete do szczeki i zuchwy. Mimo to kask rewelka. Polecam wszystkim - kask mozna juz dostac od 850 PLN (mozna taniej ale to juz ryzykowne zrodla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firme Suomy,kaski sa naprawde wysokiej jakosci maja nalozonego antyfoga,szyby sie nie rysuja!!!Model ktoy posiadam jest w miare cichy,jedyna rzecz to cena dosc wysoka ale nizsza niz shoei!!!!!

 

http://www.kneedraggers.com/details/Suomy_...2-SUOMY-20.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek,

a jaki kask polecicie z otwieraną szczęką ?? Najlepiej czarny mat dla jeżdżacego w okularach z antifogiem :)POmóżcie, bo muszę nabyć, a nie chcę kupić shitu. Myślałem o agv longway, ale nigdzie nie ma czarnego matu (tylko połysk)

 

Co więc polecicie ?

 

Dzięki - Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek,

a jaki kask polecicie z otwieraną szczęką ?? Najlepiej czarny mat dla jeżdżacego w okularach z antifogiem :)POmóżcie, bo muszę nabyć, a nie chcę kupić shitu. Myślałem o agv longway, ale nigdzie nie ma czarnego matu (tylko połysk)

 

Co więc polecicie ?

 

Dzięki - Piotr

 

 

Popatrz na Airohy,duzy wybor szczekowcow wiec mysle ze dopasujesz sobie taki jaki Ci bedzie odpowiadal!!!Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • grizzli odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...