Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

Mó kolega z pracy ma Daytone 1000, rocznik coś 94, z dwoma okrągłymi reflektorami. Ale motor igła idealny, przebieg ponizej 40 tys.

Moto jeszcze z tych dużych ciężkich, ale z mocą 125 KM i tak ostre.

Podoba mi sie, ale jak dla mnie za wielkie. Trzeba juz dobrze jezdzic to raz, a na miasto jak dla mnie za wielkie to dwa. Ale śliczna maszyna. Triumphy to maszyny z duszą,

 

PS. Rozważa jego sprzedaż gdyby był dobry klient, bo myśli o CBRce co by coś lżejszego dosiąść, żeby bardziej zwinna była i zadziorna. Mysle ze oddałby coś poniżej 10 kzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BART! Ja chcę serwisówkę!!!! masz też do modeli 97-00?

 

No spoko. Dostałem na CD od marlexa tak wiec jak ten to ci zgram i wysle. adresik prosze na PW

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, skoro tylu Was tu, to ja zagadnę jak się jeździ Angolami. Znaczy prowadzenie, trwałość - znaczy bezawaryjność (nie chodzi mi tu o tanie utrzymanie, bo to nie gra roli ale o niezawodność - dobra rzecz w długich trasach). Jak wytrzymują jazdę plecaczki na modelach Daytona i Sprint ??

Będę wdzięczny.

P.S.

Żeby nie było niejasności, ja tam świata poza BMW nie widzę, ale z racji horendalnych cen kombinuję nad zamianą. Narazie faworyta mam pt. VFR800. Ale cyrografu nie podpisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja narazie nic nie powiem konkretnego wiem tylko ze niezle ryczy dzwiek jest poprostu nieziemski,przejechalem sie dzisiaj kawalek to malo mi z pod tylka nie uciekl :roll: wyglada tez ladnie jak dla mnie reszte musi dodac ktos kto dluzej jezdzi

ps mam pytanko co to jest ta pomaranczowa kontrolka na obrotomierzu zaraz nad kontrolka oleju,widzialem taka w samochodzie wydaje mi sie ze to od wtrysku ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jezdzi?no zajebiscie!!!! silnik to połącznie Vki i R4 czyli i dobyry doł i dobra góra. nie ma dziur w obrotach, plynnie oddaje. co do wygody to sprint jest wygodny a daytona sportowa :) moc na poziomie (daytona 130-150 zalezy od rocznika sprint 100) czyli mozna polatac.

Co do awaryjnosci to jeszcze nie wiem bo narazie nic nie siadło.

 

Mnie sie jezdzi zajebiscie moja zona tez tak bardzo nie nazeka ale dalsze trasy top niezły chardcore.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

1. jak z awaryjnością? Mój kolega jeżdzi Daytoną 595 od kilkunastu tyśków, nic się nie dzieje. Czasem trzeba coś dokręcić, zmienić uszczelniacz ... ale to norma (a uszczelniacze i łożyska pasują polskie :)) standardowe). Ja mam na razie początki, jakieś 3000km, więc na razie dopieszczam to, co było nie tak.

2. jak z wygodą? Daytona i Trypel są raczej jednoosobowe. Osobiście szukam zadupka i chcę odkręcić tylne podnóżki. Po XXie żona nie chce nawet patrzeć na Trypla. Solo jest super. Najdłuższą jazdę robiłem na razie 400km i nie miałem w ogóle dość.

3. Moc jest niby nie taka, jak w japoniach, ale jakoś inaczej oddawana. Konie mechaniczne są jakieś takie ... białe, a nie żółte. Więc ogólnie śmiesznie, ale po przesiadce z XX 164 KM na Trypla ok 110KM ... nie mam deficytu powera, tylko Vmax mniejsza, ale to i tak nie ma znaczenia.

4. względy akustyczne. Cudo. Silnik w porównaniu z japonią klekocze trochę, ale bez przesady. Dźwięk z wydechu (u mnie opatrzonego triumphowskim "not for road use") przepiękny. Uosobienie wściekłości.

5. Pomarańczowa lampka jest od wtrysku. Głupieje i świeci się np. po serwisie jak się rusza wtryski.

6. względy wizualne - rzecz gustu. Każdy może sobie looknąć np. na bikepics, czy www.t955i.net i samemu ocenić, albo w albumie :P http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=1536

 

Ktoś z Was był na pikniku Triumpha w Wawie w lipcu?

 

Pozdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Swojego sprinta posiadam od początku i sezonu. Od tego czasu grzebnołem w nim tylko raz z powodu cieknącej benzynki z pod baku (okazało sie że popuszcza lekko uszczelka od przepustu przewodów czujnika poziomu, robota na 15min :) )

Poza tym sprzet smiga przepieknie zarówno solo jak i z plecaczkiem (siedzisko mogłoby byc bardziej twarde i wyprofilowane). Silnik faktycznie pracuje troche glośno ale zupełnie w niczym to nie przeszkadza. Moc 115KM jest zupelnie wystaczajaca, od dołu idzie równo i mocno.

Wydech to lekko sprortowa wersja oryginalnego tłumika, także ryczy troche głosniej i koników jakby wiecej :P . Co najpiekniejsze w tym bajku to mono wahacz, prezentuje sie naprawde zawodowo. Czasami mocuje sobie wyżej tlumik (po uprzednim wyrzuceniu stopek pasazera), zeby odkryc calkowicie koło (fotki wrzuce juz nie dlugo na moja stronkę). Prowadzenie to sama przyjemność

Bez wahania polecalbym triumpha!!!

 

pozdrowki dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Myślę, że korzystna, chociaz ze sprzedażą Triumpha w Polsce są duże kłopoty.

 

korzystna?? :-D jaja sobie robisz

np nowa d6 jest drozsza (nieznacznie) niz nowa r6

 

Triumphy to maszyny z duszą

dusza polskich niewolnikow :-D

 

 

Bez wahania polecalbym triumpha!!!

bez wahania odradzilbym triumpha :D -moze dlatego ze nie wiem jak sie sklada japonie :-D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wahania polecalbym triumpha!!!

bez wahania odradzilbym triumpha :P -moze dlatego ze nie wiem jak sie sklada japonie :-D

 

też tak kiedyś myślałem ;-) Angielskie gówno, pewnie się strasznie psuje. Niektórzy całe życie będą tak uważać, i dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wszytkim posiadacza triumpha serdecznie wspolczuje :D wiem napewno ze nigdy tego badziewia nie kupie :P bez obrazy dla uzytkowników.. poprostu uczestniicze razem z konradem1f w procesie produkcyjnym i moge duzo powiedziec :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...