Skocz do zawartości

Kto ma Triumpha??


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się pochwalę jeśli mogę :)

Od połowiy stycznia bede miał pod opieką Daytone 955i 2001r . Kolega mi przysyła z Anglji żebym mu ją sprzedał w Polsce . Zobacze jak to cudo lata :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak polatasz, będziemy mieli kolejnego fana Triumphów na 4um :)

Ciekawi mnie tylko, jakie możliwości latania będziesz miał w połowie stycznia ;)

Życzę Ci (i sobie i innym obecnym), żeby w styczniu było sucho, słonecznie i jakieś 20 stopni w cieniu... ;)

 

POzdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) będę "latał" jak bedzie ciepło naturalnie . Nie wiem może w Marcu zacznę albo w Kwietniu (chyba , żę się wcześniej sprzeda :cry: ) . A w Styczniu bedzie już w moim garażu :twisted: :twisted: :twisted: Apropos jak ktoś by chciał kupić to zapraszam pod koniec stycznia .

"VX 800" fanem to ja juz jestem i jak by mie było stać to był kupił sobie jakiegoś Triumpha . Pozdrawiam

 

PS. A i jeszcze jedno. Mogli byście mi powiedzieć po ile chodzą takie Daytony 955i z 01r (nowy model). Bo z tego co śledziłem po giełdach to .... nie znalazłem żadnej oferty sprzedaży tego modelu w tym roczniku :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie w tym problem,

mało tego dobra na rynku. Ludzie ogólnie nie doceniają Triumpha. Z jednej strony możesz odnieśc się do cen zza granicy, inna metoda to porównac ceny podobnych parametrami motorków typu FireBlade, ZX9... Jednak jak ktoś szuka "Fajera", nie kupi Daytony. Jak ja szukałem Trypla, nie kupiłbym Horneta :evil:

Ciężka sprawa ...

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A i jeszcze jedno. Mogli byście mi powiedzieć ile chodzą takie Daytony 955i z 01r. Bo z tego co śledziłem po giełdach to .... nie znalazłem żadnej oferty sprzedaży tego modelu w tym roczniku :?

No to powodzenia ze sprzedaza... :evil: Kumpel kupil niedawno Sprinta ST rocznik bodaj 2001 za 12000zl, do rejestracji. Kupil go od goscia, ktory wracajac z USA przywiozl w kontenerze pare szlifnietych motocykli na handel. Zrobil je i sprzedal praktycznie wszystkie, poza Triumphem, z ktorego sprzedaza meczyl sie od lutego (kumpel kupil pod koniec listopada). W koncu zdesperowany sprzedal kumplowi praktycznie po kosztach... A sprzet calkiem niezly, w sensie ze nie jakas padaka czy mina po spotkaniu z tirem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. A i jeszcze jedno. Mogli byście mi powiedzieć ile chodzą takie Daytony 955i z 01r. Bo z tego co śledziłem po giełdach to .... nie znalazłem żadnej oferty sprzedaży tego modelu w tym roczniku :?

No to powodzenia ze sprzedaza... :evil: Kumpel kupil niedawno Sprinta ST rocznik bodaj 2001 za 12000zl' date=' do rejestracji. Kupil go od goscia, ktory wracajac z USA przywiozl w kontenerze pare szlifnietych motocykli na handel. Zrobil je i sprzedal praktycznie wszystkie, poza Triumphem, z ktorego sprzedaza meczyl sie od lutego (kumpel kupil pod koniec listopada). W koncu zdesperowany sprzedal kumplowi praktycznie po kosztach... A sprzet calkiem niezly, w sensie ze nie jakas padaka czy mina po spotkaniu z tirem.[/quote']

 

ten nowy Sprint wygląda całkiem fajnie, ma trochę w sobie z VFR800. Mam tą przyjemność oglądać Sprinta tylko w roczniku 05 codziennie w drodzę do pracy, miodzio 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak jeszcze zbyt malo popularne, kazdy sie boi bo jest zbyt malo czesci oczywiscie uzywanych, narazie raczej tylko dostepne na jebaju,

a mota świetne...

 

ten nowy Sprint wygląda całkiem fajnie, ma trochę w sobie z VFR800. Mam tą przyjemność oglądać Sprinta tylko w roczniku 05 codziennie w drodzę do pracy, miodzio 8)

 

mmm, miod malina :puchar:

 

Houk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na to wyglada , że bede miał dwa motocykle (jeśli rzeczywiście będzie tak kiepsko ze sprzedażą Daytony) dwa ponieważ przyjedzie tym samym transportem inny sprzęt tym razem dla mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Calkiem ciekawie zapowiada się ten sezon heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sprinta to ja was przepraszam te tandetne wstawki z pseudo chromu to jakies nieporozumienie

 

a wg. mnie to calkiem kulturka wyglada.

 

 

pozatym jesli chodzi o wykonczenie to duuuuuuzo brakuje triumphowi do japonskiej konkurencjii

 

jak wiekszosci swiata. ale wybacz ale to ZNOW NIE O TO CHODZI. blady, zx cz r1 to bryki bez wyrazu

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Wiecie co ... każdy ma swoje zdanie, swoje kryteria wyboru motocykla, swoje kryteria oceny ...

Fakt jest faktem, że japońce sprzedają najwięcej motocykli. Oznacza to, że trafiają one do największej ilości klientów na całym świecie. Statystyki sprzedaży nie kłamią. Japońskie motocykle sprzedają się NAJLEPIEJ. To fakt.

... ale czytałem w Playboyu wywiad z K.Nosowską i utkwił mi w głowie krótki fragment jej wypowiedzi , gdzie powiedziała, że jeżeli kryterium oceny jest ilość sprzedanych płyt, to Mandaryna bije ją na głowę ....

 

Była kiedyś rozwinięta dysputa o tym, czy lepsze są motocykle doskonałe, czy te "niedoskonałe" ... nikt nikogo nie przekona. To pewne.

 

Ja do Hondy nie wracam :(

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiekszosci swiata. ale wybacz ale to ZNOW NIE O TO CHODZI. blady, zx cz r1 to bryki bez wyrazu

hmm... typowo ostre przecinaki ..ba nawet najostrzejsze ale bez wyrazu niech ci bedzie.. z wyrazem pewnie dla ciebie jest speed four :lol:

 

 

Siema,

Wiecie co ... każdy ma swoje zdanie, swoje kryteria wyboru motocykla, swoje kryteria oceny ...

Fakt jest faktem, że japońce sprzedają najwięcej motocykli. Oznacza to, że trafiają one do największej ilości klientów na całym świecie. Statystyki sprzedaży nie kłamią. Japońskie motocykle sprzedają się NAJLEPIEJ. To fakt.

... ale czytałem w Playboyu wywiad z K.Nosowską i utkwił mi w głowie krótki fragment jej wypowiedzi , gdzie powiedziała, że jeżeli kryterium oceny jest ilość sprzedanych płyt, to Mandaryna bije ją na głowę ....

 

Była kiedyś rozwinięta dysputa o tym, czy lepsze są motocykle doskonałe, czy te "niedoskonałe" ... nikt nikogo nie przekona. To pewne.

 

Ja do Hondy nie wracam Smile

hmm.. wiesz co.. niechce mi sie rozwodzic nad statystykami ale zastanów sie czy to jest miarodajna ocena rozwoju firmy.. hmm.. pozatym nie porownuj Mandaryny do japoni

 

:roll: to chyba triumph powinien byc mandaryna w tej twojej statystyce ale ni jak miala by sie ona do prawdziwej statystyki.. btw Triumph sieje propagande ze powiekszyl sprzedaz o 43% impressive hehe z 1000 na 1430 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońce sprzedają sie lepiej od wszelakiej maści angoli' date=' niemców i innych wynalazków , bo po pierwsze są lepsze, a po drugie tańsze. To tyle w tym temacie.

A jak ktoś koniecznie chce się wyróżnić z tłumu to prosze bardzo. :([/quote']

 

Japońce są tańsze??, nie sądze ale to też zależy gdzie. Bo tutaj w UK jednak są droższe, chyba że będziesz porównywał cenowo GS z Sprintem :lol: .

Każdy lubi i chwali to co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...