Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś z rana 8.30. był wypadek z udziałem moto ma rogu doliny służewieckiej i Rodowicza (przedłużenie rosoła). Jechałem z dzieciakiem do lekarza i widziałem mocno rozbite moto + dwa samochody. Już były trzy radiowozy, karetki nie było już... albo jeszcze. Czy ktoś wie co z kierującym?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś rano doszło do zderzenia busa z motocyklistą w Izdebniku (Małopolska). Cztery osoby z busa są poszkodowane, motocyklista zmarł.Do wypadku doszło w Izdebniku (powiat wadowicki). Busem jechały 24 osoby. 25-letni motocyklista zmarł po długiej reanimacji. "Gazeta Wyborcza" ustaliła, że 25-letni mężczyzna nie miał prawa jazdy. link

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Komendan...ml?ticaid=196a3

 

 

Komendant komisariatu policji w Warce został oskarżony o nieumyślne spowodowanie wypadku, w którym zginął motocyklista. Akt oskarżenia trafił do sądu w Grójcu - poinformowała w środę PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu Małgorzata Chrabąszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,421829.html

 

Przejeżdżałem niedługo po zdarzeniu. Były już dwa radiowozy, karetka, holownik. Moto nie wyglądało najlepiej. Oby kierownikowi nic nie było.

 

Za ŻW: >>>Motocyklista trafił do szpitala z poważnymi utrudnieniami po zderzeniu z samochodem osobowym w al. Krakowskiej.

Kierowca nie zauważył jadącego prawidłowo motocyklisty podczas zawracania. Motocyklista uderzył w tył samochodu. Z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala - mówi Marcin Włodarski z "Raportu na gorąco".<<<

 

cześć, to Ty zatrzymałeś się przy mnie? pamietam motocyklistę który zatrzymał się i pierwszy mi pomógł.

 

p.s. dwie operacje za mną, na motocykl prędko nie wsiądę, przez najbliższe miesiące wózek inwalidzki....

aaaa szpital na Solcu to niezła masakra :) ale wolno palić jak dogadacie sie z salowym - obyście nie musieli oczywiście!

pozdrawiam i dziękuję koledze który mnie pierwszy ogarniał

Edytowane przez izewski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

26 luty, piątek, Warszawa

 

przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Sobieskiego stał pokiereszowany motocykl (po szlifie).

Kierowca siedział w aucie, więc się nie zatrzymywałem.

 

uważajcie na siebie w tych pierwszych dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dowiedzialem sie ze dzis nad ranem zmarl w wypadku samochodowym kolega o nicku swierzy. Zginal na niejscu wraz ze swoim bratem i kolega. Mial 36 lat. Skladam kondolencje dla zony, dzieci, rodziny i znajomych. Spokoj jego duszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro informacja się pojawiła o Grzegorzu "Świerzym", to z pewnością wiadomo części, że to mąż naszej forumowiczki Marzki...

 

Ja nie chciałam pisać tego, choć wiem od rana. :(

Uszanujmy to, ok? Poproszę...

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek na moście Grota-Roweckiego

Motocyklista trafił do szpitala

Motocykl to prawdopodobnie nowy model fazera naked lub cb1000 jasnego koloru: srebrny lub biały - w dużym tłoku na moście z lewego pasa ciężko było zidentyfikować.

Edytowane przez jagroski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...