Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.zw.com.pl/artykul/462268_Motocy...a_Sluzewcu.html

 

Na skrzyżowaniu ul. Kłobuckiej z Bokserską motocyklista zderzył się z fiatem seicento.

 

 

 

 

Motocyklista trafił do szpitala. Według wstępnych ustaleń, kierowca fiata - starszy mężczyzna - podczas zawracania nie zauważył nadjeżdżającego motocykla. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone. Obrażenia motocyklisty były na tyle poważne, że zabrano go do szpitala.

źródło: TVP Warszawa

 

 

 

i cos jeszcze na Radzymińskiej w strone centrum jakis naked i S-Klasa

na Miejscu P.Z.W.

on opisze dokładniej

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i cos jeszcze na Radzymińskiej w strone centrum jakis naked i S-Klasa

na Miejscu P.Z.W.

on opisze dokładniej

 

Jednak nie naked,a skuter.Przejeżdżając nie widziałem nic poza przodem(?)owej maszyny.

Rozbity skuter na Zaciszu

 

Kierowca skutera trafił do szpitala, po tym jak uderzył w mercedesa.

 

Do wypadku doszło na ul. Radzymińskiej niedaleko Bystrej. Kierowca mercedesa skręcał do wjazdu na pobliską stację benzynową. Jak twierdzi, inni kierowcy przepuścili go. Gdy ruszył, zza czekających samochodów wyjechał skuter. Jednoślad uderzył w tył osobówki. Kierowca skutera trafił do szpitala.

 

Wypadek nie spowodował większych utrudnień w ruchu - informuje Marcin Włodarski z TVP Warszawa.

 

Źródło:

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,462351...na_Zaciszu.html

 

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkał kilkaset metrów od miejsca, gdzie był wypadek. Pieprzony ukrainiec chyba mu zazdrościł i chciał się z nim podrażnić, bo samochód był po boku mocno przyrysowany- musiał go podjeżdżać. W niedziele miał sprzedać motor.

Dziś pogrzeb Łukasza. Miał 26 lat.

 

 

Śmierć motocyklisty...

 

Policjanci z ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło 19 marca około godziny 14.10 w Rawie Mazowieckiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na ul. Jeżowskiej 37-letni obywatel Ukrainy kierujący busem marki Opel Vivaro bokiem samochodu uderzył w wyprzedzający go motocykl marki Honda, którym jechał 26-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej. Po zderzeniu z busem kierowca motocykla zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie posesji. Na skutek odniesionych obrażeń motocyklista zmarł.

 

http://www.rawa-mazowiecka.policja.gov.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz-Fordon ul.Akademicka-Igrzyskowa, 01.04.2010.

 

Dziś wracając z pracy ok. godz.17.30 przejeżdżałem koło miejsca "zdarzenia". Czerwone, zgnite i parchate BMW z epoki dinozaurów wymusiło pierwszeństwo na motocykliście. Uderzenie w bok na wysokości przedniego słupka, blacha wgnieciona kilkanaście cm, przednia szyba wypadła, śmietnik dość mocno skasowany. Na glebie leży czarny Bandit 600 w miarę świeży rocznik, mocno spetowany. Wysiadłem z autobusu żeby sprawdzić co i jak. Sanitariusz na pytanie "co z motocyklistą, bardzo źle czy OK?" po chwili namysłu odpowiada że "OK". Jaka jest prawda nie wiem, karetka się zawinęła i na sygnale pognała w siną dal.

 

 

Jak zwykle na widok takich zdarzeń krew mi się gotuje. Nie oszczędziłem ostrych komentarzy, kierowca samochodu wyglądający na buraka (ok.25-30 lat, dres prosto z pola) z pokaleczonym ryjem coś tam brzdąkał pod nosem, już chciałem go lać na miejscu ale policjant mnie powstrzymał. :icon_evil:

 

 

http://img97.imageshack.us/img97/5089/zdjcia0032tpjg.jpg

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek motocyklisty na Zamoyskiego

 

W Al. Zamoyskiego motocyklista zderzył się z ciężarówką przewożącą butle gazowe.

 

Motocyklista podczas zmieniania pasu stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w tył ciężarówki. Ranny trafił do szpitala - relacjonuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".

 

Wypadek spowodował spore utrudnienia w ruchu.

 

Źródło:

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,462488...amoyskiego.html

 

 

P.S

Chciało by się powiedzieć Prima Aprilis,ale niestety to smutna prawda...

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnienie do mojej wypowiedzi 5 postów wyżej.

http://www.infofordon.pl/wiadomosci/wydarz...tocyklista.html

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZCZECIN

Tragedia na Wojska Polskiego. Motocyklista wjechał w tramwaj i zginął na miejscu.

 

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?A...ZECIN/283626473

 

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach zajezdni tramwajowej. W skład skręcający do zajezdni uderzył jadący motocyklista. Do wypadku doszło około godziny 18.

 

Ze wstępnych informacji wynika, że motocyklista rzeczywiście jechał zbyt szybko i nie zdążył wyhamować. Uderzył w środek składu, który jechał z Głębokiego i skręcał do zajezdni.

 

Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu jest już prokurator.

 

Autobusy muszą zawracać. Skierowano je objazdem przez ulicę Unii Lubelskiej i Zawdzkiego. Podobne utrudnienia dotyczą samochodów osobowych.

 

Motocyklista jechał z bardzo dużą prędkością. Miał 33 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzupełnienie postu Wolo:

SZCZECIN

Tragedia na Wojska Polskiego. Motocyklista wjechał w tramwaj i zginął na miejscu.

 

http://www.mmszczecin.pl/32985/2010/4/2/sm...j?category=news

 

Znam tą trasę na wylot... przez 2 lata jeździłem tamtędy... wiem, że światła tam czasem działają z opóźnieniem (tydzień temu koleś na obcych blachach prawie władował się pod tramwaj, właśnie dlatego, że zbyt późno się włączyło czerwone)... wiem, że jest tam torowisko. Ale to wiem ja... on mógł nie znać tej trasy...

 

"Problem właśnie TEGO miejsca polega na tym że wielu kierowców w ogóle nie zdaje sobie sprawy z faktu że właśnie na TEJ drodze mogą znaleźć się z pojazdem szynowym, pozornie nie ma takiej opcji. Po prostu ktoś, kto nie zna tego miejsca nie spodziewa się tu torów na jezdni. Gdyby to wiedział , pewnie by uważał. Główne tory biegną od Jednostki Wojskowej do placu Lenina i dalej przez place cały czas środkiem, własną wysepką, oddzielone całkowicie od jezdni pasem zieleni. Ktoś kto nie zna specyfiki miejsca jest przekonany, że jezdnia nie koliduje w żaden sposób z torami.

I tylko w tym jednym miejscu, na pustej, szerokiej dwupasmowej drodze występuje to nieszczęsne odgałęzienie torów do zajezdni. 99% tramwajów na całej trasie jedzie środkiem, nie zjeżdżając na jezdnię, nagle któryś zjeżdża do zajezdni, to jest naprawdę bardzo mylące."

 

"DOSŁOWNIE TAK TAM JEST. Czerwone światło i w tym samym momencie pierwszy skład jest już całkowicie w poprzek drogi. Tramwajarze nieźle tam po...ą ( w tym przypadku drugi tramwaj wjechał pierwszemu w dupę bo nie wyhamował)."

Cytaty pochodzą z regionalnego forum.

 

Koleś miał 33 lata, żonę w szpitalu spodziewającą się dziecka. Na dniach rodzi...

Edytowane przez kuki_luke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...