Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w godzinach popołudniowych zginął młody motocyklista w wypadku w Rawie Mazowieckiej na wylocie w kierunku Łodzi. Podobno pochodził z okolic miasta ...

 

Przejeżdżałem po zdarzeniu - mocno rozbity sportowy motocykl (marki nie rozpoznałem, kolor biało - czerwony), chyba dwa auta już na lawetach, dwa radiowozy.

 

Widok zostaje na zawsze w pamięci ...

 

Uważajmy na siebie szczególnie na początku sezonu - kierowcy samochodów zapomnieli o nas :-(

 

R.I.P [*]

 

 

Mieszkał kilkaset metrów od miejsca, gdzie był wypadek. Pieprzony ukrainiec chyba mu zazdrościł i chciał się z nim podrażnić, bo samochód był po boku mocno przyrysowany- musiał go podjeżdżać. W niedziele miał sprzedać motor.

Dziś pogrzeb Łukasza. Miał 26 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklista potrącił policjanta

 

Na Wale Miedzeszyńskim pędzący 128 km/h motocyklista uderzył w policjanta, który chciał go zatrzymać.

 

Motocyklista, chcąc uciec kontroli drogowej, zamiast się zatrzymać przyspieszył, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w policjanta - relacjonował Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".

 

- Policjant uskarżał się na ból kręgosłupa i był ogólnie potłuczony - mówi Edyta Adamus ze stołecznej policji. - Trafił do szpitala na obserwację.

 

Ranny policjant służy w drogówce od pięciu lat.

 

Sprawca wypadku, 26-letni Łukasz S. był trzeźwy. Nie miał uprawnień do prowadzenia motocykli. Pomimo tego, że pojazd się wywrócił, motocykliście nic się nie stało.

 

Mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku i jazdę na motocyklu bez uprawnień.

 

Źródło:

 

http://www.zw.com.pl/artykul/459868_Motocy...policjanta.html

 

 

Oraz Siedlce-Węgrów

 

Kilkanaście minut temu na drodze Siedlce - Węgrów, kilka kilometrów za Mokobodami, mężczyzna jadący motocyklem zderzył się z łosiem przebiegającym przez jezdnię.

 

Motocyklista, 27 - letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego, zginął na miejscu.

 

Źródło:

http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t8895-zgi...iu.z.losiem.htm

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/23...padek,id,t.html

Wczoraj w Zamościu 22-letni mężczyzna kierujący motocyklem honda stracił panowanie nad jednośladem i zderzył się z dwoma autami. Motocyklista z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu przewieziony został do szpitala.

 

Zdarzenie miało miejsce o godz. 16.30 na ul. Łukasińskiego. Motocyklista jechał za szybko i stracił panowanie nad jednośladem. Zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się ze skodą a następnie z citroenem. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w godzinach wieczornych, ok 18:00 w miejscowości Jabłonna był wypadek przy skręcie na Chotomów, jadąc z Jabłonny do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Biały motocykl, chyba Kawasaki (jakiś naked), motocyklista leżał na ulicy ale się ruszał. Mój ojciec widział to z daleka. Pani w VW Golfie wymusiła pierwszeństwo wyjeżdżając z Chotomowa...

Ojciec od razu telefon do mnie bo tam mieszkam i też mam biały motocykl, więc zestresowany dzwonił. podobno kierowcy nic się nie stało. Ojciec mówił, że chłopak nie jechał szybko.

 

Ktoś wie? zna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psychoterapeuta

Dzisiaj we Wrocławiu motocyklista miał wypadek na Gądowiance. Godzina ok 13:30. Słyszałem sprzeczne informacje. Na CB-radiu słyszałem, że to wypadek śmiertelny. Byłem na miejscu 40 minut po wypadku i nikogo już nie było. Nie było też żadnych śladów zdarzenia. Ma ktoś może szczegółowe informacje?

Edytuję i dodaję:

Kierowca zahaczył motocyklistkę z Wilkszyna podczas zmiany pasa. Dziewczynę zabrała karetka. Nie wiem w jakim stanie.

 

Edytowane przez psychoterapeuta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek motocyklisty na Pileckiego 26.03.2010

 

Pierwszy "wiosenny" wypadek motocyklisty miał miejsce na ul. Pileckiego na Ursynowie.

 

Jadący z nadmierną prędkością mężczyzna na zakręcie pośliznął się, stracił panowanie nad kierownicą i wywrócił. Siłą rozpędu przejechał jeszcze kilkadziesiąt metrów po trawniku, skosił barierkę i zatrzymał się na wjeździe na parking strzeżony - relacjonuje Marcin Włodarski z "Raportu na Gorąco".

 

Ranny motocyklista trafił do szpitala.

 

 

Źródło:

 

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,460717.html

 

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szczecinie w piatek jedna osoba zginela w miescie ( predksoc) - pierwszy sezon na moto i R6 ... , dzis byla druga kraksa , gosc wylecial z winkla , narazie wiadomo ze zywy trafil do szpitala , ale ponoc kiepski stan...

 

ogolnie od poczatku marca bylo chyba juz ze 6 wypadkow na moto , wiekszosc naszczescie bez ofiar.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zmuszony jestem napisać w tym wątku :banghead:

 

 

Kierowca poloneza potrącił motocyklistę 28.03.2010

 

Do wypadku doszło ok. godz. 19.30 na ul. Warszawskiej w Ząbkach. Kierujący polonezem Sebastian Dz. chciał skręcić w lewo.

 

Wjechał w jadącego prosto motocyklistę. Mężczyzna był trzeźwy. Chłopak jadący na motorze z urazem ręki trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczyny wypadku bada policja.

 

Źródło:

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,461214...tocykliste.html

 

 

 

 

 

 

Czołowe zderzenie z motocyklistą na Świętokrzyskiej 29.03.2010

 

Do szpitala trafił motocyklista, który na ul. Świętokrzyskiej zderzył się czołowo z passatem.

 

Motocyklista został wepchnięty na przeciwległy pas przez kierowcę hyundaya. Następnie zderzył się czołowo z passatem. Mężczyzna został odwieziony do szpitala.

 

Kierowcy jadący w kieunku mostu Świętokrzyskiego muszą się liczyć z utrudnieniami - mówi Marcin Gałuszko z "Raportu na gorąco".

 

Źródło:

http://www.zw.com.pl/artykul/284828,461308...okrzyskiej.html

 

 

P.S

Ludzie!Uważajcie na siebie do cholery!Sezonu jeszcze brak,a czesc z "nas"już jest ujęta w statystykach....

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak twierdził świadek, kierowca hyundaya po wypchnięciu motocyklisty na przeciwległy pas próbował zbiec. Został jednak zatrzymany przez kierowcę taksówki który równiez widział wcześniejsze wyczyny na drodze łobuza z terenowego hyundaya.

Wiadomość pochodzi z trzeciej ręki od osoby poważnej, więc prawdobodobieństwo opisu wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOze krotkie podsumowanie tego sezonu:

 

W tym roku, na polskich drogach doszło już do 42 wypadków z udziałem motocyklistów; zginęło 10 z nich, 33 zostało rannych - alarmuje policja. Większość z tych wypadków, w tym wszystkie śmiertelne, odnotowano w marcu.

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Mar...,wiadomosc.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...