Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś popołudniu na trasie Żywiec-Sucha Beskidzka jadącemu na sportowym motocyklu chłopakowi wyjechał z podporządkowanej gość samochodem. Doszło do zderzenia. Motocykl do kasacji z tego co widziałem natomiast kierowca ściga z relacji policjanta ze złamaną nogą i potłuczeniami odwieziony do szpitala. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sierpniu 2007 w Limanowej koło Nowego Sącza zginął mój kumpel z liceum Marcin Szumilas Byku (20l) Jechał gską 500 kolegi(podobno za szybko) a babka autem wymusiła pierszeństwo. Motocyklista tak niefartownie udezył w auto iż siłą wyrzutu ciało zahaczyło głową o przystanek. Złamał kark. trup na miejscu... a mógłby jeszcze długo żyć.... chłopak miał smykałke do stuntu. Nie raz bawił się na zamknietym A4 w Krk.. szkoda zrowia i życia... uważajcie na auta.... Polscy kierowcy jeszcze niestety mają marne wyobrażenie o motocyklach. Trzeba myśleć i przewidywać za dwóch. Sam już miałem pare takich podbramkowych sytuacji z samochodem w roli głownej.

Edytowane przez matrix600hornet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaczam dzis rano radio i slysze, ze w Fukuoce doszlo do trzech smiertelnych wypadkow, w tym dwoch z udzialem motocyklistow - w obu przypadkach z winy kierowcow samochodow (trzeci tez z winy kierowcy, ktory przejechal pieszego).

I jak tu kochac samochodziarzy? Nie tylko w Polsce, ale i na calym swiecie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypadku na globusowej w warszawie to jakiś czas temu byłem świadkiem podobnego zdarzenia tam. Niepamiętam dokładnie kiedy, ale gościu jadący od strony tunelu pod torami pkp, na szczęście powoli uderzył w samochód który zawracał na podwójnej ciągłej :icon_twisted: Nawet sie dziad nie spojrzał w lusterko tylko w poprzek dwóch pasów sie zatrzymał. Mieszkam blisko tego miejsca i tam to jest nagminne. Nawet kamera niepomaga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze myślałem, w tej kolumnie postów nie będę musiał umieszczać..... :biggrin:

dzisiaj na w Wawie na ul. Marynarskiej ok. godz. 20:00 miał miejsce wypadek z udziałem motocykla (złoty naked) na numerach wrocławskich DW...z czerwonym samochodem osobowym....

prawdopodobnie jechał w kierunku na Ursus (do ul. Łopuszańskiej)...

korek dopiero zaczynał się tworzyć

mam nadzieję, że z kierownikiem/czką lub i pasażerem wszystko ok

 

ehhh

odechciało mi się jeździc, mimo iż na dworze ciepełko, jakoś tak nieswojo sie poczułem...

 

PS. jakby coś , ktoś wiedzial więcej ... napiszcie

 

pzdr i szerokości :buttrock:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam po zdarzeniu, było po 18. Jakiś kierownik puszki zajechał droge drugiemu no i skończyło sie na blokadzie Marynarskiej w dwóch kierunkach i 3-4 rozbitych puszkach +moto. Kolega na moto mial super szczęście. Jak zobaczyłem moto to sie zatrzymałem od razu bo myślałem że koleś gdzieś leży za samochodem. Ale nic mu się nie stało, mimo że nowe moto pojechane dokumentnie, złamana laga itp. Jest koniec sezonu więc wiele jazdy nie straci, dostanie całość z ubezpieczenia.

 

Trzymaj sie kolego powodzenia w walce o zwrot kasy.

 

pozdr

Power

Edytowane przez Power997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed 11.00 Zakręt na Wołoskiej w kierunku Puławskiej i Stodoły. Niebieski naked Kawasaki jadący od strony Szpitala nie wyrobił się, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka dostawczakiem. Motocyklista odwieziony do szpitala, moto z mocno uszkodzonym przodem i tyłem.

Edytowane przez johny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed 11.00 Zakręt na Wołoskiej w kierunku Puławskiej i Stodoły. Niebieski naked Kawasaki jadący od strony Szpitala nie wyrobił się, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka dostawczakiem. Motocyklista odwieziony do szpitala, moto z mocno uszkodzonym przodem i tyłem.

 

 

 

 

Czy to było Kawasaki ZR7? To chyba mój kolega. Ktokolwiek wiem niech pisze na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...