Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w godzinach wieczornych na skrzyżowaniu Ciszewskiego i Nowoursynowskiej miał miejsce wypadek z udziałem czerwonego przecinaka i 'duzego samochodu'. Samochod nie ustapil pierwszenstwa przy skrecie w lewo.

 

tyle wiem z relacji parkingowego, jak rano przyszedlem po moto.

ponoc byla policja, pogotowie..ale zadnych wiecej szczegolow nie znam.

 

ktos z ursynowiakow wie wiecej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smierć naszej koleżanki Agnieszki. Dzisiaj jechaliśmy nad morze na ostatni wypad weeknedowy. Koleżanka wyprzedzając TIRa złapała szlifa i została przejechana przez auto jadące z przeciwka. Wypadek miał miejsce ok godz. 13:00 za Wałczem. Smierć poniosła na miejcsu. W poniedziałek będzie sekcja zwłok, po niej transport zwłok do Poznania. Jak dowiem się kiedy będzie pogrzeb dam znać. Póki co wróciliśmy do domów, ręce mi się trzęsą jak pisze ten post. Mam kilka fotek zrobionych komórką ale ich nie umieszczam. Zbyt drastyczne i nie wiem czy rodzina by sobie tego życzyła.

Spij Agnieszko, zawsze zostaniesz w naszych sercach.

Amen

[*]

 

 

Maciek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (piątek 14.09) mijałem ok 21.00 wypadek moto na wylocie z Błonia w stronę Poznania.

Wypadek miał miejsce podobno (wg kierowców na CB) ok 18:00, podobno przyleciał śmigłowiec po organy (?) więc sądzę że motonita raczej nie miał szans... [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis prasowy z dnia 15.09.2007

 

1. Wypadek drogowy

 

 

 

Kierująca motocyklem marki Honda, 27-letnia mieszkanka Poznania, na drodze nr 163 między miejscowością Kłebowiec a Golce, na prostym odcinku jezdni wykonując manewr wyprzedzania ciężarówki na linii ciągłej, zjechała na lewy pas jezdni, gdzie straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg podczas gwałtownego hamowania, a następnie przewróciła się na jezdnię prosto pod nadjeżdżającego z przeciwka Matiza. W wyniku zderzenia motocyklistka poniosła śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Wałczu.

 

http://www.szczecin.kwp.gov.pl/rzecznik/serwis/473/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś fatum nad Poznaniem? Tydzień temu Adams z Wronek, wczoraj Agnieszka.

 

W wieczornym Teleskopie była krótka informacja o śmierci motocyklisty w wypadku na ul.Słonecznej. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziś w nocy /około 3 rano/ w podkarpackiem 5 młodych /20 lat/ w tico wyniosło na przeciwległy pas na zakręcie, trafiając w nissana - piątka na miejscu a kierowca japoni w ciężkim stanie... i jak tu się nie bać, nawet prawidłowo jadąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakieś fatum nad Poznaniem? Tydzień temu Adams z Wronek, wczoraj Agnieszka.

 

W wieczornym Teleskopie była krótka informacja o śmierci motocyklisty w wypadku na ul.Słonecznej. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

 

 

Nasz kolega nie zyje... Jezeli kotos by swiadkiem tego zdarzenia wczoraj ok 20:30 (ul.Palacza a Gwiezdzista) jest proszony o kontakt - np. do mnie na PW.

 

Blaszak mu zajechal droge a pozniej uciekl...

 

Nie zaslugiwal na smierc !!!!!!!!

Edytowane przez Słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.niezniszczalni.com/forum/viewto...er=asc&start=90

 

Kolejny niestey śmiertelny wypadek w Poznaniu. Dzisiaj około 20 na ulicy na palacza niedaleko skrzyżowania ze słoneczną zginął motocyklista jadący na czarnej cbr 600 rr :-( Motocyklista poniósł śmierć na miejscu - byłem tam jakieś 30 min po zdarzeniu...... Osoba jechała na pożyczonym sprzęcie. Kask spadł kierowcy z głowy, a siła uderzenia była tak duża, że w skutek uderzenia pogięło latarniei w cbr urwało widelec. Wersji oczywiście było pełno wśród mocherów kręcących się w okolicy. Pewne jest to, że uderzył w latarnie z lewej strony ulicy niewykluczone jest, więc ze ktoś wymusił pierwszeństwo lub w inny sposób zmusił motocyklistę do zmiany pasa ruchu.Kuba 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Tuszynie na ulicy Poddębina miał miejsce wypadek motocyklisty z pasażerem. Niestety oboje ponieśli śmierć... z tego co słyszałem uderzyli w drzewo na zakręcie... podobno za szybko jechali... Niestety nie znam tych osób, wiem ze jeden był z Tuszyna. Uważajmy na drogach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Lublinie ul. Nadbystrzycka w stronę centrum kilkaset metrów za Lidlem jakiś chopper, była karetka i policja, ale więcej nie zobaczyłem bo jechałem autobusem. Wie ktoś coś?

Chopper nie brał udziału, szlifa przyliczyła dziewczyna jadąca na Bandicie. Podobno jakaś panienka w katamaranie zmieniając pas zajechała jej drogę. Motor ucierpiał, dziewczyna trochę też ale poza obdrapaniami jest cała i następnego dnia opisała wszystko na forum "trykaczy". Traf chciał, że rozmawiałem z nimi przypadkiem kilka minut przed zdarzeniem. Ja zostałem na kilka kółek po torze, oni wybrali miejską dżunglę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...