Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze że lubicie sie znęcać nad skuterami 50-tkami.

Tia... i jeszcze nad:

 

dzieci prawników i lekarzy

Nie wiem o co ci chodzi ... Jestem synem prawnika i jakoś nie czuje sie z tego powodu gorszy czy cuś a na skuter - wierz mi - znalazłem sobie kase sam :D

 

poza mna Marta i moze jeszcze Quba to nie znam pasjonatow tego sprzeta

Hehe, ojjj Aga mylisz się :D Hehe :banghead: Jestem przeciwnikiem tego sprzęta, czasami jezdząc na nim poprostu sie nudze :P Jednak nie tak jak niektorzy tutaj czepiam sie uzytkowników skuterów i nie sciemniam tak jak niektórzy, że woleli by starego rometa niż skuterek za 3000 - 4000 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skuterze nie zamkniesz opony z taka satysfakcja....

 

 

 

w moim się nie da zamknąc bo centralka przyciera :banghead: btw, zamknął ktoś burgiem400 opony ? jest w planach zakup tego sprzęta i jestem ciekaw jak się sprawuje

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... i jeszcze nad:

Nie wiem o co ci chodzi ... Jestem synem prawnika i jakoś nie czuje sie z tego powodu gorszy czy cuś a na skuter - wierz mi - znalazłem sobie kase sam :icon_exclaim:

Hehe, ojjj Aga mylisz się :flesje: Hehe :D Jestem przeciwnikiem tego sprzęta, czasami jezdząc na nim poprostu sie nudze :wink: Jednak nie tak jak niektorzy tutaj czepiam sie uzytkowników skuterów i nie sciemniam tak jak niektórzy, że woleli by starego rometa niż skuterek za 3000 - 4000 zł ...

 

 

Oj Kuba Kuba....+lansko bedzie.....no nie mow mi.,ze jedziesz gdzies na wioske na skuterze, bo go nie lubiszi Ci nudno na nim...pamietam jak sama jezdzilam po 70km w jedna strone z v max=60km/h

byyyylo booooosko..:P :banghead: :D

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma kopniak do jazdy??Np.taka cbrka 600 '02 nie ma kopniaka to według ciebie nie moto :biggrin: ,widze ze pojecie masz niezłe o moto.

enduromaster

zamknął ktoś burgiem400 opony ? jest w planach zakup tego sprzęta i jestem ciekaw jak się sprawuje

Znam osobe która zamknęła ,ja nie próbowałem bo to nie był mój sprzet,na Silverwingu zamknąłem.

Edytowane przez v-max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma kopniak do jazdy??Np.taka cbrka 600 '02 nie ma kopniaka to według ciebie nie moto ,widze ze pojecie masz niezłe o moto.

 

ale stary nie porównuj cebry do skutera oki?? od tego zacznijmy. Wedlug mnie skuter to jest tylko sprzet do jezdzenia tak samo jak maluch to nie jest samochod tylko sprzet do jezdzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa, lansko? Od Ciebie? :clap: Zawsze :lalag::P:P

 

Jakaś tam przyjemnosc jest, ale nie taka ja na manualu, irytowało mnie to, że wyprzedzac mogłem tylko rowery i traktory i to, że cały czas musiałem koncentrowac sie nad tym żeby przepuscic tira ktory mnie wyprzedza ... :biggrin:

Ale już niedługo... 125 :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec do skuterow nic nie mam. Irytuje mnie tylko kupowanie takich pojazdow swoim dzieciakom, jako symbol jakiejs pseudo zamoznosci, pokazania sie itp.

Zamożności? Przecież rzadko kiedy cena skutera 50 ccm przekracza 10.000 zł, a większość z nich kosztuje raptem parę tys. zł, więc tyle, co zdezelowany samochód.

Jak gówniarz chce przyszpanować, to naciąga rodziców na samochód, a nie skuter.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czerwcu na wycieczce we Włoszech i chyba nikogo nie zdziwię że tam skuter to najpopularniejszy środek transportu. No i proporcje płci użytkujących te pojazdy rozkładają się mniej więcej 50/50 a nie jak u nas. Ale najdziwniejsza rzecz jaką spotkałem, to jak gdzieś koło 12 w nocy poszliśmy z kumplami na browar, puste ulice i w jakimś ciemnym zaułku stoi tak z 7-8 dziewczyn i tyle samo skuterów, wszystkie ponury wyraz twarzy, patrzę na nas spode łba... normalnie prawdziwy żeński gang skuterowy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o klimat!!! A na skuterze sie go nie poczuje dlatego SKUTERĄ MÓWIMY NIE!!!!!!!

Niby czemu nie?? ktoś ma motorynke to poczuje klimat jak h*j a ktoś ma skutra :icon_exclaim: to już nie jes motocyklista ?? pierdolicie głupoty

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...