Skocz do zawartości

ANTY-SKUTER


PituŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SKutery są spoko jako początek przygody z motorami. Wolał bym markowy skuter typu runner aerox czy f12 niż ''ścig'' 50ccm to jest dopiero porażka. Wy śmigacie teraz na maszynach >400ccm to sie niedziwie że nielubicie skuterów. Ale jak sie niema nawet kat. A1 to taki skuter spoko sprawa. MI to wisi koło H*uja kto co myśli o tym że jeżdze na skuterze.

Zgadzam się w zupełności :icon_biggrin: (może z wyjątkiem tego ~wisi koło H*uja ~)

 

 

Skutery sa do bani!!!!!!!!

ale jeszcze gorsi sa ich kierowcy (zazwyczaj) nie maja pojecia o przepisach ruchu drogowego, nie maja kart motorowerowych i co gorsza policja ich nie kontroluje!!!!!! sam dzisiaj widziałem jak dziewczyna na krzyzówce prawie wjechała pod TIRa (tir miał pierwszeństwo), a jakoś w zeszłym tygodniu widziałem łepka ktory jeszcze nawet 10 lat nie miał i jechał najbardziej ruchliwa droga w naszym miasteczku.

Nie znam gorszego dzwieku wydechu niz skuterowy.

Skutery wcale nie pala mało. kolegi wciaga 4,5-5l, a przecież wyregulowana WSK pali 3-3,5.

osobiście wole Komarki Simsonki i Jawki

Dupa w korach jesteś i pojęcia o skuterach nie masz :icon_mrgreen: Bez obrazy :crossy: Szkoda że nienapisałeś że ścigacze są do bani bo ich właściciele latają na gumie i 200 km/h przez miasto. Albo że samochody są be bo ich właściciele wymuszają pierwszeństwo i w ogóle pchają sie na 3ciego.

Chłopie nie wyrabiaj sobie opinii na podstawie dwójki nie umiejących jeździć dzieci. I pisząc tu dzieci nie patrzę już na ich wiek a na zachowanie na drodze.

Równie dobrze można skrytykować komarki, simsonki i jawki że to złom i co chwilę się psuje. I też nie pali mało. :biggrin: Więc zastanów się zanim coś/kogoś skrytykujesz bo zawsze można znaleźć kontrę.

 

pozdrawiam cieplutko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skutery sa do bani!!!!!!!!

ale jeszcze gorsi sa ich kierowcy (zazwyczaj) nie maja pojecia o przepisach ruchu drogowego, nie maja kart motorowerowych i co gorsza policja ich nie kontroluje!!!!!!

Tu niestety, muszę się zgodzić - może tylko ja na takich trafiam, ale policjanci mają chyba jakiś uraz do starszych motorowerów, jednocześnie olewając skuterzystów, którzy często (nie zawsze, ale często!) szaleją na swoich maszynach jak porąbani. Zaledwie tydzień temu w mojej miejscowości jeden cieć na skuterze potrącił jakąś dziewczynę, wylądowała w szpitalu.

 

Skutery wcale nie pala mało. kolegi wciaga 4,5-5l, a przecież wyregulowana WSK pali 3-3,5.osobiście wole Komarki Simsonki i Jawki
Równie dobrze można skrytykować komarki, simsonki i jawki że to złom i co chwilę się psuje. I też nie pali mało.

Demoludy są trochę starsze, więc raczej oczywistym jest, że całkiem bezawaryjne nie są. Ale nie kilkudziesięcio-, czy kilkunasto-, a paroletnie (a nawet paromiesieczne) skutery rodem z Państwa Środka psują się równie często co pełnoletnie (i starsze) sprzęty europejskie czy dżapańskie. Dlatego nie widzę sensu kupowania nowych chinoli, bo to po prostu wyrzucanie pięniędzy w błoto. Możliwe, że zdarzają sie jakieś rodzynki, ale wyjątek tylko potwerdza regułę.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kupił sobie wilge50 i jak pierwszy raz do mnie przyjechał się "pochwalić" to ja położylem sie na ziemi i jak zapytał się co robie to mu odpowiedziałem że znizam sie do jego poziomu.

 

Ogólnie to nie przepadam za skuterami a szczególnie made in china badziew jakich malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogólnie to nie przepadam za skuterami a szczególnie made in china badziew jakich malo.

 

 

taaa, tylko że ten badziew za 5 lat będzie odpowiadał japońskiej/koreańskiej jakości

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, tylko że ten badziew za 5 lat będzie odpowiadał japońskiej/koreańskiej jakości

Jak sam mówisz za 5 lat bo jak na razie z jakością u nich nie jest za dobrze plastiki źle dolegają czesto nawet odpadają od samej jazdy i jest wiele innych niedorubek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kupił sobie wilge50 i jak pierwszy raz do mnie przyjechał się "pochwalić" to ja położylem sie na ziemi i jak zapytał się co robie to mu odpowiedziałem że znizam sie do jego poziomu.

Poziom humoru godny dziecka z przedszkola.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać, że fajnie mi sie jechało na skuterze, chociaż tylko pare razy spotkała mnie taka przyjemność :)

 

 

 

Podbnie jak ja. jak sie przejade squtem to zaczynam je lubić. A jak znów biegówką no to ... widaomo :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam mówisz za 5 lat bo jak na razie z jakością u nich nie jest za dobrze plastiki źle dolegają czesto nawet odpadają od samej jazdy i jest wiele innych niedorubek.

 

 

ja się jeździ po wertepach to nic dziwnego że odpadają plastiki

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...