Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jako ze 50cm3 powoli mi juz nie wystarcza chce zrobić prawko A.

Jaka polecicie mi szkole w Poznaniu?

Nie chce przez cały kurs kręcić 8, chciałbym się nauczyć podstaw bezpiecznej i dynamicznej jazdy.

Najlepsze były by okolice Rataje-Nowe miasto.

Gdzieś czytałem ze dobra szkoła to High (www.high.com.pl), ale tam maja dość zaporowa cenę 1090zl.

 

ps. jako ze to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać, Mam na imię Artur mam 22lata, jeżdżę w tej chwili skuterem (9kkm po mieście nawinięte :biggrin: )

 

Pozdrawiam Egeba :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem w Wierzbaku u Jacka. Koles byl spoko, ze wszystkim bylo mozna sie z nim dogadac a i po miescie pojezdzilismy. Ceny tez mieli na owe czasy przystepne. Nie wiem jakby wygladala moja nauka jakbym nie mial wczesniej jakiegos doswiadczenia w jezdzeniu, ale Ciebie ten problem nie dotyczy.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem na traugutta w DK za 666zł jak chcesz moge Tobie podać numer gg do instruktora i sie dogadasz ;) pozdro

 

miałeś ćwiczony przeciwskręt itp. Na jakim sprzęcie jeździłeś?

 

Na razie jestem za HigH jak nic sie nie zmieni to pójdę sie zapisać w poniedziałek, Wierzbak raczej odpada ze względu na odległość do placu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ponieważ to mój 1. post, to też przedstawię - Tomek, 30, Poznań.

 

W temacie - z czystym sumieniem polecam High. Może kosztuje więcej, ale super jakość kursu. Instruktor (Zbyszek) rewelacja, sprzęty zbytnio nie rozrylane (Tajfun rządzi :) ), wykład z pierwszej pomocy - super poprowadzony (nie wierzyłem, że można te 4 h wysiedzieć i nie zasnąć, ale jednak można :wink: ). Także - polecam!

 

pozd

pleja

 

ps. Zdałem za 1-szym podejściem. Plac i miasto po kursie w High to formalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takich sprawach nie nalezy sie sugerowac cena ! High wydaje sie byc w porzadku.Lepiej wydac nawet 300 ZL wiecej teraz, niz pozniej szukac czesci do moto, bo sie czegos nie wiedzialo i wypadek byl z wlasnej winy.

Z tego co wiem wlasnie w high bedziesz sie uczyc od doswiadczonego motocyklisty, a w wiekszosci innych szkol jazdy to instruktor po prostu ma uprawnienia na kategorie A, ale zadnej praktycznej wiedzy nie przekaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem na traugutta w DK za 666zł jak chcesz moge Tobie podać numer gg do instruktora i sie dogadasz :) pozdro

 

Ja właśnie teraz robię tam kurs i ogólnie jestem zadowolony zobaczymy co na jeździe bo jutro pierwsza:)Wybrałem ich bo instruktor jest czynnym motocylistą i ma też doświadczenie w jeździe torowej:)jutro przekaże wrażenia z jazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymagaj przy nizszych kosztach dobrego szkolenia -

(to sie zadrz ale rzadko)

zaoszczedzisz na kursie ale czy sie czegos dodatkowo nauczysz???

sprawdz calowite koszty - podreczniki -(czy wew.. nie jest przez przypadek platny itp..)

za jakosc sie placi - nie warto czasami oszczedzac gdyz traci sie dwa razy wiecej -

ale wybor nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instruktor moto w High (Zbyszek, bo u niego jeździłem) uczy nie tylko jak robic "8", ale też po prostu jak dojechać w jednym kawałku do miejsca docelowego tzn. nie dac sie zabić na drodze. Jak myśleć, na co zwracać uwagę, jakie nawyki starać się w sobie wyrobić. Widać, że ma duże doświadczenie z moto i potrafi je przekazać.

Dużo jeżdżenia w terenie, bez unikania "trudnych" miejsc i sytuacji. A i na autostradę parę razy wjechaliśmy, 95 kmh na Tajfunie (więcej nie chciał iść:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...