Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem własnie z pierwszej jazdy:)

ogólnie to jestem troche znużony bo przez ponad godzine kreciłem 8,slalom, ruszanie i te inne pierdoły:P mam nadzieje ze na nastepnej ruszymy w miasto:D honda rebel na której jezdziłem nieco pokiereszowana ale słuchajac co ludzie potrafia z nia zrobic wcale sie nie dziwie:P jak na razie moja ocena 4- zobaczymy dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

eee po co Ci kat. B, wiekszosc ma ''B'', ja tam wole pijany z szoferem w autobusie jezdzic ;)zrob najpierw kat. A, jest tansze, szybciej sie konczy kurs i latwiej zdac egzamin, poza tym kobieta na moto jest sexy :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich,

 

w grudniu skończyłem 42 lata i postanowiłem zaszaleć. Kupiłem pierwszy w życiu motocykl Hondę VF 750 C Magnę. Mam prawko B, C, E od 1983 r. i jak widać czegoś mi tu brakuje. Czy ktoś może polecić mi dobrą szkołę jazdy w Poznaniu.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

w grudniu skończyłem 42 lata i postanowiłem zaszaleć. Kupiłem pierwszy w życiu motocykl Hondę VF 750 C Magnę. Mam prawko B, C, E od 1983 r. i jak widać czegoś mi tu brakuje. Czy ktoś może polecić mi dobrą szkołę jazdy w Poznaniu.

 

Z góry dziękuję

 

 

Podobno szkola High jest OK, gdzies na Chwaliszewie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm wiesz jak jestes D*** a nie kierowca to nawet dobra szkoła Ci nic nie da... Nauczyłem się jeździć i zdałem za pierwszym razem... Nie wiem coż więcej powiedzieć może jak weźniesz ten droższy kurs to się więcej nauczysz .. Co prawda maja (mieli nie wiem..) starą Honde rebel (hehe w sumie mam jeszcze 2h do wyjeżdzenia :P) ale wiadomo, że o sprzęt nie chodzi.. na egzaminie i tak dostaniejsz tajfuna ;P

Generalnie polecam DK jak co moge dac namiar na instruktora (mam nadzieje, że jeszcze nim jest :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...