Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...wiem że podobny temat jest już na forum, ale są tam tylko negatywne opinie na temat LOKu i treść dotyczy głównie jednego instruktora... ;)

 

 

za miesięc chcę zacząć kurs na prawko w Poznaniu i chciałbym się zorientować jak wygląda sytuacja??

 

Może znacie jakąś w miarę dobrą szkołe??

Genernie to chcę się nauczyć jeździć na moto. Dodam, że nigdy nie jeździłem... :)

 

Nie jestem z p-nia więc chciałbym żeby szkoła była w miarę blisko dworca PKS (odpadają dojazdy na drugi (północny) koniec miasta) no i dobrze byłoby, gdyby można robić kurs łączony...

 

No i jeszcze jedno.... może macie jakieś inne opinie co do LOKu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na temat LOKu sie nie wypowiadam bo mi cisnienie do gory pojdzie :)

ale moge ci polecic dobrego instruktora (Kat.A B E) Osrodek nazywa sie "Red L Car "Mariusz Laskowski ,niestety nie lezy blisko dworca PKS ale blisko Stacji PKP Poznań Garbary Koło Cytadeli zaraz obok WSNHiDZ

jezeli bedziesz zainteresoawny tym osrodkiem to w kolejnych postach moge ci wszystko omówic ,wiec nie ma problemu ;)

a własnie co do kursu łączonego to jak ja zdawalem to byla taka mozliwość nie wiem jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie dowiem się coś więcej, napisz mniej więcej jak wyglądało szkolenie, czy instruktor uczył, czy tylko dał Ci motocykl i kazał sobie pojeźdźić :banghead:

 

 

Zdawał ktoś może w szkole Kolejarz-poznań przy al. Niepodleglosci 8a? bo też miałbym blisko :P

 

 

 

i jeszcze jedno... jak myślicie? czy lepiej robić kurs w jakiejś instytucji typu LOK, czy może w mniejszym ośrodku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę najpierw powiedzieć czego nie polecam, szkoła jazdy "Samochodówka" dość tania, ale uczyłem się na etce 251, stary trup, często gasł, albo się świeca zalewała, potem jak miałem pojechać w misato, wyciągnęli sztukę "nówkę" etkę 251, tylko jak chciałem nią zrobić ósemki to nie potrafiłem, bo tamta nie miała bblokady kierownicy i można było nią praktycznie skręcać o wiele bardziej, więc i łatwiej się kręciło ósemki.

 

natomiast polecić mogę EFEKT, tam jest spoko instruktor, sam jeździ na R1 to się chyba trochę zna. (ul. Wojskowa - w pobliżu ronda Przybyszewskiego)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także chodzilem do szkoly jazdy "Samochodówka" i mam nie mile wrazenie poza nisko cena (znizki dla uczniow szkoly samochodowej) nic dobrego tam nie znajdziecie ,dostaniecie tak jak wspominal admirał stare gówno , z ktorym wiecej kłopotu niz samej nauki ,insturktor ma wszystko głeboko daje sprzeta i idzie na kawe :) i nawet nie patrzy jak jezdzisz,zdawanie kat.B w "Samochodówce" wyglada podobnie wiec kazdemu bym odradzal tą szkołe .

Admirał miales szczescie bo ja nawet na miasto nie wyjechalem bo sie etca rozwalila :? ale zwrocili mi kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieudane szkolenie w w/w "Samochodówce "skierowalo mnie do "Red L Car".Szkolenie wedlug mnie wygladalo doskonale : instruktor na poczatku wypytuje co i jak , i stwierdza jaki jest twoj poziom na temat jazdy motorem a nastepine wedlug stopnia zawansowania uczy ,ja akurat mialem juz dosc duze pojecie na temat motor wiec tylko cwiczylem na placu i na miescie ale widzialem jak przyszla raz jedna laska ( niezla dupa :mrgreen: ) i instruktor dokladnie jej tlumaczyl jak sie zmienia biegi gdzie jest sprzeglo itd. Wracajac do mnie , wiec jak jezdzilem na placu to caly czas bylem kontrolowany przez mojego instruktora od czasu do czasu kierowal swoje uwagii , po jezdzie na miescie jak juz wracalem do osrodka to analizowalem z nim moje bledy .

Tomasz polecalbym ci ta szkole jazdy , tego instruktora , najlepiej sie przejdz i zobacz, pogadaj z nim to sam osadzisz jaki jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

Mam pytanko czy w Poznaniu jest jakaś szkoła gdzie można doskonalić umiejętności jazdy motocyklem? I raczej chodzi mi o motocyklistę mało doświdczonego (którym właśnie jestem;). Czy jest w naszym pięknym mieście miejsce, szkoła, firma ...cokolwiek gdzie można doskonalić umiejętności pod okiem fachowca, bezpiecznie...a jeszcze jakby atmosfejra była miła i sympatyczna to już w ogóle bajka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również podłączam się pod to pytanie. Niedawno zacząłem kurs i wiem, że po jego skończeniu będę musiał jeszcze wiele się nauczyć. Hehe nawet ostatnio miałem glebę na placyku, ale to mnie tylko zmotywowało :)

Ale wracając do tematu. Wiem, że jest jedna firma

http://www.dinvenbike.com/html/englishuk.html oraz można zajrzeć na stronkę motoszkola.pl. Dinvenbike jest stroną wielojęzyczną (kiedyś była po PL ale już nie jest, nastawienie na odpowiedniego klienta?).

Jednakże chciałbym usłyszeć (przeczytać) jakieś opinie, uwagi itp itd gdyż chciałbym dobrze zainwestować moje pieniążki :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...