Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiler Dzisiaj, 09:08

a może "lidera" ?????? http://www.osk-lider.com.pl/ kilku ludzi od nas robiło tam prawko i jakoś nie narzekali

Ja tam się uczyłem. Zdałem za pierwszym razem :buttrock: Spoko instruktorzy (jeden jest nad inspektorem

w drogówce, naprawdę spoko gość, sam jeździ motocyklami więc zna się na rzeczy a nie ze ma tylko papierek instruktora)

 

Polecam

 

Mnie w legnicy też nauczyli ze zdałem za pierwszym razem ale co z tego jak wiem że nie umiem jezdzić ? ;/ wszystkiego uczę się z tego forum czytam cwicze czyta, cwicze i tak w kółko ...

 

 

kiler Dzisiaj, 09:08

a może "lidera" ?????? http://www.osk-lider.com.pl/ kilku ludzi od nas robiło tam prawko i jakoś nie narzekali

Ja tam się uczyłem. Zdałem za pierwszym razem :crossy: Spoko instruktorzy (jeden jest nad inspektorem

w drogówce, naprawdę spoko gość, sam jeździ motocyklami więc zna się na rzeczy a nie ze ma tylko papierek instruktora)

 

Polecam

 

Mnie w legnicy też nauczyli ze zdałem za pierwszym razem ale co z tego jak wiem że nie umiem jezdzić ? ;/ wszystkiego uczę się z tego forum czytam cwicze czyta, cwicze i tak w kółko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję sprzeta i życzę szerokości!

co do szkoły to podejście ja mam dosyć specyficzne - idź do jakiejkolwiek, byle byś zdał egzamin za 1. razem. Może ktoś Ci powie co to przeciwskręt i inne rzeczy o jakich motocyklista powienien wiedzieć,

ale co z tego jak nie powiedzą Ci jak i kiedy z tych wszystkich technik korzystać na drodze, nie przetrenuja z Tobą awaryjnego hamowania w winklu, omijania przeszkód w złożeniu itd. itp.

Dlatego po zdaniu egzaminu nawiń tysia na koła, zapoznaj się z maszyną, z jej hamulcami, zawieszeniem, osiagami i wtedy komiecznie udaj się na kurs doszkalający, gdzie właśnie pokażą Ci i najważniejsze przećwiczą różnie, stresujące dla świeżego motocyklisty sytuacje.

I nie zwlekaj z tym szkoleniem, bo zaczniesz jeździś i nabierzesz złych nawyków, których strasznie trudno sie później pozbyć

 

Nie wierzę w nauke jazdy na motocyklu na kursie, ktokolwiek w jakimkolwiek OSK by się nie szkolił, nie w 20 godzin kiedy na placu smigają 2-3 osoby, które pierwszy raz siedzą na motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestes przypadkowy!!! ja bylem zaplanowany

 

Nooo, nie wiem co lepsze :flesje: ;) :) ! Jak sobie pomysle ze moze owoc szalonego uniesienia ...

 

Poza tym Ty jests ziuT, moze nawet ziuuuuT!, a nie jakis "pan Ziutek" :icon_biggrin: :) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym żonie zasponsorować prawko na motocykl i zastanawiam się gdzie najlepiej ma je zrobić - czy macie jakąś konkretną szkołę z naciskiem na technikę jazdy i w miare porządny sprzęt do jej nauki. Z góry dziękuję za podpowiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór macie do 01.05.2008) - od 1 maja egzaminy będą prowadzone tylko na YBR 250

 

A tak na boku:

żaden ośrodek nie nauczy was jeździć motocyklem. (brak umiejętności i szkoda [niszczyć] motocykl, który służy tylko i wyłącznie do nauki [ruszania, hamowania, skręcania, ósemek, slalomu i częściowej jazdy po mieście]). Każdy OSK nauczy was tylko tych rzeczy jakie są wymagane na egzaminie. Tak samo na kat. B nauczyliście się ruszać hamować i skręcać - zdaliście egzamin - a reszty czyli praktyki przewidywania i doświadczenia podczas własnej jazdy już po egzaminie. To zdobywa się z czasem ! Na kat.B też nie mieliście jazdy w poślizgu, gwałtownych hamowań oraz jazdy w różnych warunkach atmosferycznych (aczkolwiek to już nie zależy od ośrodka).

Edytowane przez RubiX

=========================================

sklep motocyklowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden ośrodek nie nauczy was jeździć motocyklem. Każdy OSK nauczy was tylko tych rzeczy jakie są wymagane na egzaminie.

Skąd takie kategoryczne twierdzenie? Mialem okazje porownac dwa osrodki (Kat.A): jeden kiepski, drugi dobry. Roznica byla tak ze w pierwszym bylo jak piszesz, w drugim (High w Poznaniu) zupelnie odwrotnie. Wymagajacy instruktorzy, uczacy prawidlowej techniki i taktyki jazdy motocyklem. Pewnie ze w ramach obowiazkowego kursu nie opanujesz motocykla perfekcyjnie, ale przynajmniesz wiesz o co loto. A uczyc (albo i nie) bedziesz sie przez cale zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba ja dałem się przekonać co do nauki w szkole HigH, tak czytam czytam wszystkie wypowiedzi i lepiej bedzie wydać pare złotych wiecej ale miec wiekszą pewność że żona jednak dojedzie do domu cała i zdrowa. Jesli ktoś ma jeszcze jakies doświadczenie z tą wlaśnie szkołą jazdy to poproszę o wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej bedzie wydać pare złotych wiecej ale miec wiekszą pewność że żona jednak dojedzie do domu cała i zdrowa.

Jesli wyslanie zony na katA nie jest arcycwanym pomyslem na pozbycie sie jej :bigrazz: to jesli zaczyna od zera nieglupim pomyslem bedzie wykupienie dodatkowych jazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...