Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli wyslanie zony na katA nie jest arcycwanym pomyslem na pozbycie sie jej :) to jesli zaczyna od zera nieglupim pomyslem bedzie wykupienie dodatkowych jazd.

 

Wiosna idzie wiec czas na śmiganie sobie trzeba jakoś organizować wiec kat A to myśle dobry pomysl... hehehe a tak na poważnie to rzeczywiście będzie zaczynać od zera no i czas pokaże jak będzie sobie radzić. Dobre jest to że w High jest możliwość ujeżdzania kilku sprzętów na kursie a to z koleji pomoże w określeniu się i wyborze przyszłego moto. I pewnie bez dodatkowych jazd się nie obędzie- wpisałem to juz w budżet :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie bez dodatkowych jazd się nie obędzie- wpisałem to juz w budżet :icon_twisted:

Mysle ze to dobra inwestycja. Jesli masz gdzies pod reka jakiegos Simsona niech sie kobieta otrzaska z wajcheczkami i przełącznikami :biggrin: zeby nie tracic na to czasu na kursie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żonie zasponsorować prawko na motocykl i zastanawiam się gdzie najlepiej ma je zrobić - czy macie jakąś konkretną szkołę z naciskiem na technikę jazdy i w miare porządny sprzęt do jej nauki. Z góry dziękuję za podpowiedzi!!

Temat kilkakrtnie walkowany, uzyj wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba ja dałem się przekonać co do nauki w szkole HigH, tak czytam czytam wszystkie wypowiedzi i lepiej bedzie wydać pare złotych wiecej ale miec wiekszą pewność że żona jednak dojedzie do domu cała i zdrowa. Jesli ktoś ma jeszcze jakies doświadczenie z tą wlaśnie szkołą jazdy to poproszę o wypowiedzi!

Też uczę się w High jest ok. a instruktorzy to prawdziwi motocykliści uczą nie tylko jak jeździć ale i jak przeżyć na naszych drogach- profesjonaliści (nie nastawieni tylko na kasę) i na zdanie wyłącznie egzaminu ;)

Edytowane przez GINECZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam! Mam prośbę o wskazanie mi szkoły nauki jazdy kat.A w Poznaniu. Kursów takich jest dużo, ale... są szkoły i są SZKOŁY. Która najlepiej przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale do jazdy na motorze? Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja również polecam High ponieważ miałem przyjemność uczestniczyć w ich kursie i zdałem za 1 razem. Tak jak wyżej napisano uczą prawdziwi motocykliści nie tylko jak zdać a jak przeżyć. Wszyscy jeżdżą na moto i na jazdach w 90% przypadków za tobą również poruszają się na motocyklach. Naprawdę polecam :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) w 90% przypadków za tobą również poruszają się na motocyklach. Naprawdę polecam :lalag:

Czemu nie zawsze jeżdżą z kursantem na jednym motocyklu, lecz tylko w dziesięciu procentach jazd po mieście?

Dla mnie to ściema i amatorszczyzna.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu z innymi szkołami to bym to nazwał "pełnym profesjonalizmem"

 

Boa - konkrety są takie że moja luba miała właśnie okazje porównać sposób uczenia w szkole Efekt i High

 

Efekt - jazdy na placu - Pani zrobi tą ósemkę

High - jazdy na placu

- powiedziane wszystko co i jak robić, omówienie błędów jakie popełnia, niestety teraz biedna walczy z nawykami jakie wyrobiła sobie po kursie w szkole E, gdzie w zasadzie nie powiedziano jej nic,

- dodatkowo zatrzymanie awaryjne aż do zrobienia małego stoppie

- start pod górkę

tyle co sam spamiętałem z jej opowieści

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...