Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w grudniu skończyłem 42 lata i postanowiłem zaszaleć. Kupiłem pierwszy w życiu motocykl Hondę VF 750 C Magnę. Mam prawko B, C, E od 1983 r. i jak widać czegoś mi tu brakuje. Czy ktoś może polecić mi dobrą szkołę jazdy w Poznaniu.

 

Z czystym sumieniem moge polecic szkole High z Chwaliszewa. Tutaj link: High - Szkola Jazdy.

 

Najwieksza zaleta jazd u nich (teorie robilem gdzie indziej) jest to, ze ucza Cie koledzy motocyklisci a nie jakiś przypadkowy pan Ziutek drepczacy po placu :P. Dowiesz sie od razu co to przeciwskret, takiej prozy jak prawidlowe zmienianie biegow itp. Jesli chcesz bezposrednio porozmawiac dorwij Konrada1f, tez na tut. forum.

 

Pozdrawiam i sukcesow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm wiesz jak jestes D*** a nie kierowca to nawet dobra szkoła Ci nic nie da... Nauczyłem się jeździć i zdałem za pierwszym razem...

 

Hmmm, wiesz dosyć osobliwe to podejście. Pewien jesteś, że nauczyłeś się jeździć? Czy tylko nauczyłeś się jak zdać egzamin?

Sorki już kończe swoje OT, tak coś mnie naszło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwna kolejnosc - najpierw moto potem papier. Ja raczej mam na takie cos za slaba wole - nie powstrzymalbym sie od nielegalnych przejazdzek, dlatego raczej nie pochwalam takiej drogi :icon_exclaim:

 

No tak ...ja w zasadzie też nie, ale co sobie upatrzyłem maszynę to ją ktoś kupił więc nie miałem wyboru. A silną wolę to mi "życie" wyrobiło.

 

Z czystym sumieniem moge polecic szkole High z Chwaliszewa. Tutaj link: High - Szkola Jazdy.

 

Najwieksza zaleta jazd u nich (teorie robilem gdzie indziej) jest to, ze ucza Cie koledzy motocyklisci a nie jakiś przypadkowy pan Ziutek drepczacy po placu :wink:. Dowiesz sie od razu co to przeciwskret, takiej prozy jak prawidlowe zmienianie biegow itp. Jesli chcesz bezposrednio porozmawiac dorwij Konrada1f, tez na tut. forum.

 

Pozdrawiam i sukcesow!

 

 

Dzięki właśnie chodzi mi o taki rodzaj nauki, który pozwoli zrealizować mój ambitny plan-żyć ta długo żeby musieli mnie kolesie z ZUS przyjść i zastrzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już umiesz jeździć na moto na tyle że czujesz sprzęta to weź sobie tylko plac manewrowy żeby nauczyć sie robić te debilne ósemki. Poczytaj lub poucz się testów i sru na egzamin.

Ja dłuższy czas latałem na moto bez flepu. Ale też czasy były inne. Nie było tyle złomów sprowadzonych do PL i w ogóle zdecydowanie mniej nas byo. Nikt w zasadzie się nas nie czepiał. Teraz to zbyt ryzykowne więc czym prędzej zdaj na A.

Powodzenia. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

w grudniu skończyłem 42 lata i postanowiłem zaszaleć. Kupiłem pierwszy w życiu motocykl Hondę VF 750 C Magnę. Mam prawko B, C, E od 1983 r. i jak widać czegoś mi tu brakuje. Czy ktoś może polecić mi dobrą szkołę jazdy w Poznaniu.

 

Z góry dziękuję

 

 

a ja myslałem ze nie masz z kim go opić .... :-D

 

 

a co do nauki to najlepsza na torze w poznaniu heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwna kolejnosc - najpierw moto potem papier. Ja raczej mam na takie cos za slaba wole - nie powstrzymalbym sie od nielegalnych przejazdzek, dlatego raczej nie pochwalam takiej drogi ;)

u mnie kolejność ta sama :)

 

Radzę jak najszybciej zapisać się na kurs, bo po zimie trzeba będzie długo czekać na egzamin kat. A ...przynajmniej w moim przypadku tak było - połowa sezonu bez "lejcy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już umiesz jeździć na moto na tyle że czujesz sprzęta to weź sobie tylko plac manewrowy żeby nauczyć sie robić te debilne ósemki. Poczytaj lub poucz się testów i sru na egzamin.

 

Tak sie chyba nie da. Przynajmniej oficjalnie trzeba odbyc caly kurs (to znaczy zaplacic za calosc no i miec zaswiadczenia), a jak sie ugadasz po cichu na skroty to twoj zysk. Egzamin tez zdajesz teoria + praktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler Dzisiaj, 09:08

a może "lidera" ?????? http://www.osk-lider.com.pl/ kilku ludzi od nas robiło tam prawko i jakoś nie narzekali

 

 

Ja tam się uczyłem. Zdałem za pierwszym razem :buttrock: Spoko instruktorzy (jeden jest nad inspektorem

w drogówce, naprawdę spoko gość, sam jeździ motocyklami więc zna się na rzeczy a nie ze ma tylko papierek instruktora)

 

Polecam

Edytowane przez michalcz2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...