Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A w Poznaniu, szkoła jazdy w Poznaniu


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedna szkola znajduje sie na ul. bulgarska pod stadionem tam doskonalimy jazde extremalna mozna sie wiele nauczyc od tyc kolegow ;) :http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=45332&st=260notworthy: serdecznie ich pozdrawiam :flesje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając do tematu. Wiem, że jest jedna firma

http://www.dinvenbike.com/html/englishuk.html . Dinvenbike jest stroną wielojęzyczną (kiedyś była po PL ale już nie jest, nastawienie na odpowiedniego klienta?).

 

Strona jest po polsku, trzeba tylko kliknąć ikonkę polskiej flagi ;) Może zadziała ten link dinvenbike Jedno mnie tylko martwi, cena tego kursu jeśli nocujesz w namiocie to 325 EURO - kurde, czy duńczycy nie wiedzą, że my jeszcze nie w Europie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam !!!

Niedługo skończę 18 lat, więc czas zacząć przygotowania do prawa jazdy. Obecnie szukam jakiejś dobrej szkoły, ale jest ich tyle, że można się pogubić i nie wiadomo na co się zdecydować. Stąd moje pytanie.

 

Czy znacie w Poznaniu jakąś szkołę jazdy godną polecenia gdzie mógłbym zdawać na kategorie A i B ???

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.... :buttrock:

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Niedługo skończę 18 lat, więc czas zacząć przygotowania do prawa jazdy. Obecnie szukam jakiejś dobrej szkoły, ale jest ich tyle, że można się pogubić i nie wiadomo na co się zdecydować. Stąd moje pytanie.

 

Czy znacie w Poznaniu jakąś szkołę jazdy godną polecenia gdzie mógłbym zdawać na kategorie A i B ???

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.... :buttrock:

Ja polecam Ci ośrodek "Prawko", instruktor Jacek, naprawdę życiowy koleś i można sie z nim fajnie dogadać. A jak będziesz robił za jednym zamachem A i B to napewno jest taniej, ale to pewnie jak w kazdym innym osrodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci ośrodek "Prawko", instruktor Jacek, naprawdę życiowy koleś i można sie z nim fajnie dogadać. A jak będziesz robił za jednym zamachem A i B to napewno jest taniej, ale to pewnie jak w kazdym innym osrodku.

 

No tak, ale czy pozatym, że "życiowy" i, że "taniej" to jak wyglądają tam zajęcia? czy np. non stop kręcenie ósemek w lewo a dla urozmaicenia zajęć w prawo? Ceną bym się najmniej przejmował. Naturalnie nie zawsze drogo znaczy dobrze, ale często tanio znaczy żle. Nie twierdzę, że ośrodek "Prawko" jest zły (nic o nim nie wiem), ale najlepiej sam wybierz się, przed opłaceniem kursu podpatrzeć np. co robią instruktorzy kiedy kursant zmaga się ze sprzętem......

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem konkretnie uczy facet który ma plac naprzeciwko hotelu "Polonez" ( no prawie na przeciwko) w Poznaniu, niestety nie pamiętam nazwy , nie chodzi o "redcarmoto" i tereny starego osirodka egzaminującego który jest obok , (owszem fajni goście ale nie mają czasu dla motocyklistów)

Powodzonka :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci Kuba polece szkołę, w której ja się uczyłem i Pająk. Chodzi o Wierzbak

 

Jeśli chodzi o A to gdzie byś nie poszedł to zdasz, bo problemu z motocyklem nie masz, zresztą ubotem nie jesteś :icon_exclaim:

A jeśli chodzi o B to wszyscy instruktorzy są bardzo sympatyczni (miałem okazję poznać wszystkich) i napewno rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

Kiedy jeździsz na placy to instruktorzy:

- siedzą z Tobą (w aucie)

lub

- chodzą sobie po placu i patrzą

lub

- idą sobie na kawe do budki (ale tylko wtedy kiedy widzą, że sobie radzisz)

 

apropo motocykla to napewno nie będziesz miał problemu (nawet z placem). Ja z 20 godzin wyjeździłem 6 i zdałem, więc Ty tez musisz :)

pozdro

 

 

EDIT:

aha zapomniałem.

biuro jest na Poznańskiej, ale nie pamiętam numeru :lapad:

Edytowane przez Fr3di
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał może ktos z Was ze szkoły High ???

 

Znalazłem w necie ich oferte, nie jest co prawda najtańsza - na tym się przecież nie oszczędza, ale wydaje się ciekawa, przynajmniej z tego co jest napisane na www.

 

http://www.high.com.pl/index.htm

 

Moją szczególną uwagę zwróciła oferta na kat. A

 

http://www.high.com.pl/moto_swiat.htm

 

 

http://www.high.com.pl/cennik.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, też to zauważyłem, że Ibiza jest w banerze :notworthy: ....

Ciekawe czy maja prawa autorskie :notworthy:

 

Szkoła jest stosunkowo "świeża" , bo ma niecały rok, ale z tego co piszą na www szkolenie w zakresie A wydaje się być ciekawe.

 

Skoro motocyklista prowadzi kurs to może ktoś go zna ???

 

Dodatkowa zachęta to fakt, że mają partnerów z branży motocyklowej: V-Force Harley i Rapid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..mnie też interesuje dobra szkołą w poznaniu..ale to chyba w 2008 jak dobrze pójdzie :icon_razz:

A na jakich motorkach jest egzamin? nie kurs tylko egzamin, czy bardzo sie róznią te kursowe i egzaminacyjne? No i pewnie są małe? bo ja mam 2 mertry wzrostu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez polecam szkole wierzbak, co prawda robilem tam prawko na A i B w 99 roku, ale moja siora robila calkiem niedawno B i bez wiekszych problemow zdala (czemu sie dziwie), tak wiec przygotowanie solidne.. Biuro z tego co pamietam znajduje sie na ul. wojska polskiego (dom kultury wierzbak), plac manewrowy na olimpii..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z kolei robiłem A przy jekieś szkole na Os. Zwycięstwa w 99r. Wybrałem najtańszą ofertę no i...

 

W każdym razie ponieważ byłem zupełnie zielony kolo-instruktor pokazał mi jak odpalić, gdzie się zmienia biegi i wio. W czasie całego kursu widywałem go na początku i na końcu przy oddawaniu motorka a on w tym czasie uczył ludzików na B. No i może raz wyszedł i pokazał jak mam jechać po placu - slalom, ósemka itp. Mało tego, motor MZ 150 na którym się uczyłem był zbyt rozklekotany i nie był dopuszczony do ruchu...tak, że cały kurs spędziłem na placu i nie wyjeżdżałem wogle na miasto. Cieszę się, że miałem juz zrobione B i najważniejsze dla mnie było dobre opanowanie motocykla a jazda po mieście to był szczegół. W każdym razie zdałem za pierwszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...