Skocz do zawartości

Jazda po zmierzchu


pilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda w nocy jest za*eb*sta! Na motocyklu jeszcz nigdy nie jechalem w nocy,ale katamaran z wylaczonymi swiatlami to juz prowadzilem po ciemnych mazurkisch drogach :)

 

 

A pomyślałeś co by było gdyby ktoś jechał bez świateł jak ty? Pomińmy inny samochód bo ty też możesz zginąć, ale przypuśćmy że rowerzysta, i co wtedy.

Niektórzy jeżdżą tylko z odblaskami...

 

Trza mysleć czasami.

 

Kazdemu z nas czasem odbija :twisted:

Wiem,ze to bylo dosc nierozsadne ,ale w koncu "No risk :arrow: no fun" .

 

Ps. Czasami tez trzeba przestac myslec.

 

Ciekawe jaka byłaby reakcja forumowiczów gdyby Rad3k był kierowcą BMW po tuningu, a nie motocyklistą ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepła letnia noc, pusto na drogach i ja na swojej Suzi .....  

 

Tak będzie, tylko niech śnieg się roztopi  :) .

 

Pozdrawiam, Paweł

 

 

Witam.

No to czekam na Ciebie w Nowym Sączu :-)

Powiem Ci, że jak o o 4 rano wyjedziesz ;) odiwedzisz mnie nad rankiem.....zwiedzimy 8) 8) 8) i o 22 wyjedziesz. Patrz, rano jest ciemno więc masz noc i jeszcze w nocy wyjedziesz aaaa i u Borsuka zjesz GÓROLSKI przysmak :lol: :lol: :lol: Trzy w jednym.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

coś czuję, że hitem przyszłego sezonu mogą stać się podświetlane lisie kity :D

 

co do powyższej saszetki - mają w ofercie podświetlania np. "GS Społem" albo "akumulatory Centra"?

bo jeśli miałbym być jeżdżącym telebimem reklamowym to wolałbym wspierać rodzimych przedsiębiorców :D

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja.

Ja ze swojej strony polecam pomarańczowego koguta na łeb. Szczególnie tym wszystkim pedałom jeżdżącym na długich...

 

 

ps. fajny w sumie ten kask...

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej po prostu nie jeździć w nocy i tyle :D noc jest od spania i ru***nia a nie od jazdy....

 

ja jazdy w nocy nie cierpie :D

 

aczkolwiek paradoksalnie -bardzo często jeżdżę po zmroku , oram miejscówkę aż się ściemni i powrót :D zimą jest ślisko wietrznie i szybko się robi ciemno( wczoraj o 18 w lesie już nic nie było widać, fakt że jak jest śnieg to więcej widać i fajniej się jedzie ) , latem komary wpadają między zęby i w oczy i do tego dochodzą burze w nocy w lesie czy w polu -jedyna rzecz której boje się bardziej niż ciąży kochanki czy myszki miki za prezydenta :D mając możliwość uciekać w szczere pole lub pod drzewo nigdy nie wiem co wybrać :D burze są fajne jak się jest w pracy albo w domu -w pracy to prąd wyłączają i są przestoje , w domu fajnie się patrzy na zwarcia na niebie , na imprezach zawsze dziewczyny się boją i można skorzystać i przytulić ( szczególnie na jakimś kempingu jak prąd wyłączą to jest dobra okazja ) ale jak jestem motórem w lesie to raz burknie i to jest ten moment kiedy michoa potrafi jechać szybciej niż 70 :D

 

kiblem pół lata wracałem 30km o 2 w nocy , nie wiem gdzie ta frajda , drogi nie widać , towaru na chodniku też nie , pełno nieoświetlonych pieszych i rowerzystów na poboczu , pały się kręca po wiosce non stop , ruch niewielki więc szansa że ciebie akurat shaltują duża , widoków też nie podziwiasz bo nic nie widać ,nic fajnego no ale ja chyba nie jestem romantyczny :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak odnośnie jazdy po zmierzchu to macie doświadczenie z jakimiś dobrymi żarówkami na światła mijania? zapowiada się w tym sezonie u mnie sporo jazdy po zmroku i tak myślę nad zmianą żarówki w mojej F4 bo obecna za dobrego światła nie daje. montaż ksenonów odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie różne takie "+ ileś tam " procent. Ostatnio widziałem nawet taką "+100%".. Aczkolwiek nawet najlepsza żarówka nic ci nie da, jeśli masz reflektor w kiepskim stanie, Bardzo ważnym jest, żeby odbłyśnik nie był zamtowiały, no i szkło/plastik przedni warto od czasu do czasu przepolerować.

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do żarówki to luknij na Philips Moto Vision - ja stwierdziłem znaczna różnicę pomiędzy zwykła H4 - mam już chyba ze 2-3 lata.

 

http://www.philips.pl/etc/philips/b2c/compareproducts.html?locale=pl_PL&ctn=12342XVBW,12342PRBW,12342CTVBW

Praevenire melius est quam praeveniri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies widziałem filmik z migaczami i chyba swiatłami stopu wbudowanymi w kurtkę :) ha ha ha ha

 

też to gdzieś widziałem

 

te z linka jakieś inne

http://www.impulsejackets.com/

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...