Skocz do zawartości

skrzynia


Ogr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wazzabii dzieki bardzo za pomoc, przyda mi sie to !

Ma moze ktos link do tego tematu o lagach? bo niemoge znalesc..

U mnie nie ma gum, czyli będe musiał odkrecic te plastiki i błotnik http://bikepics.com/pictures/172230/ nie rozumiem z tym patyczkiem od pudełka z jogurtu :clap: , moze byc taki od loda ? aha niepowinienem mieć problemów z tym wyczyszczeniem,

 

nO z tym filtrem tez tak zrobie, narazie staram sie smigac po asfaltach zeby nie zabrudzic go tak bardzo,

 

Aha ten olej do łańcucha to załatwie sobie jutro od mechanika.. on niby jest nasmarowny porządnie ! specjalnym preparatem do lancuchow ale juz troszeczkie ppiachu na nim jest..

 

 

adam87 filtr tez mam nasączony tym preparatem :clap: , poprzedni wlasciciel poprostu mial wszysciutko, i zawsze wymienial i czyscil na czas co trzeba bylo.no to mnie cieszy ze bedzie trzymal dosc dlugo.

dzieki wam jeszcze raz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

mały płaski śrubokręt wbić przy wałku i próbowac podważyć , jak masz cierpliwość to odtłuścić wbić np gwoździa i przykleić klejem epoxy , 24h czekamy i potem delikatnie za gwoździa wyjąć

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki bardzo. w poniedziałek kupię nowy i postaram się wymienić. bo po każdej jeździe kap kap i w czasie jazdy zapewne też kapie i strasznie dużo mi go ubywa. wyciekow innych nie mam, a też nie dymi, więc mam nadzieję że po wymianie problem zniknie... w serwisowce znajdę jego wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie, wszystko z zewnatrz bedzie wygladalo normalnie, no chyba zeby zeby w kolach polecialy co sie raczej nie zdaza za czesto.

Trzeba skrzynie rozebrac zeby sprawdzic stan sprzegiel klowych, ktore najczesciej sa problemem.

To samo z wodzikami, sterownikiem i przesuwkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pamiętnik jest na wierzchu . widać czy rowki nie są wybrane mozna przecież bez miski po zmieniać biegi żeby odsłaniać kolejne ścieżki Wodziki też da się

uchwycić palcami i zobaczyć czy już mają luz w swoich bieżniach. Mówię to na przykładzie cbr 900 bo to wywnioskowałem z serwisówki mogę się mylić

Chce na wiosnę obadać ta skrzynie i zadecydować co dalej z tym moto , jak na razie żaden bieg nie wypada ale mam pewne zastrzeżenia

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V12 z tego co pamietam jeździsz tą cebrą jak czoperem , to i skrzynia może nie grac tak ładnie :D . Ona jest do szybkiego wajchowania na wysokich obrotach . Jak ci wszystki dziala to nie psuj na siłe :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...