Skocz do zawartości

Uchwyt na telefon na sporta jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich szukam dobrego uchwytu z którego nie wyleci telefon jak miało to miejsce przy polecanym uchwycie za 40 zl przy 180 telefon poleciał 😄 uchwyt na sportowy motocykl który nie ma zwykłej kierownicy (chodzi mi o problem z montażem wiekszosci uchwytów)  budżet do 150 zł najlepiej 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze najpierw zastanow sie, jakie masz priorytety, czy telefon czy motur !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ks-rider napisał:

Moze najpierw zastanow sie, jakie masz priorytety, czy telefon czy motur !  🤣

 

🙂

Obeszło by się bez zbednych komentarzy 😉 
Telefon potrzebuje do nawigacji bo jazda wokół komina mi zbrzydła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Patrykos987 napisał:

Obeszło by się bez zbednych komentarzy 😉 
Telefon potrzebuje do nawigacji bo jazda wokół komina mi zbrzydła 

Nie na tym forum, he, he.

 

🙂 🤣🤣

  • Puknij się w garnek 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było miejsca na montaż uchwytu, zresztą pomysł z telefonem wydawał mi się malo praktyczny. Całkiem wygodnie mi się jeździło z tabletem w tankbagu, duży ekran, łatwo szybko zetknąć. Nie przeszkadzał niezależnie od prędkości czy warunków.

--

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich doświadczeń - tylko alu, tylko ze śrubą zaciskającą (nie sprężynki) i żeby łapał z minimum 3 stron. A potem wybieraj co bardziej pasuje.. 😉 

  • Dzięki! 1

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne... i jaka taniocha 😉 

ale widać że solidnie ktoś to przemyślał

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Buber napisał:

fajne... i jaka taniocha 😉 

ale widać że solidnie ktoś to przemyślał

Fakt. Tanio nie jest.

Ale jeżdżąc nie tylko po asfaltach, wszelkie ramy mi się nie sprawdziły. Smycz dopięta do telefonu parę razy uchroniła przed stratą. Na autostradzie zresztą też.

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CBR 650F dogiąłem alu płaskownik do kształtu szyby, dałem go między szybę a stelaż, do tego poszedł "pajączek" za 50 zyla i hulało. Po Europie.

Jak czegoś nie ma to można sobie zrobić. 😉

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-na-telefon-ladowarka-usb-qc-3-0-motocyklowy-13234952211
Panowie wybór padł na ten trasa 140km telefon nie wypadł przy większych predkosciach wiec zapowiada sie dobrze 😄
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...