Jump to content

Arti...

Forumowicze
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

About Arti...

 • Rank
  NOWICJUSZ - podwórkowy kaskader

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  WA

Osobiste

 • Motocykl
  Triumph
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

520 profile views
 1. Nic o mnie nie wiesz to się nie wypowiadaj, poluzuj bo Cię uciska...
 2. I tak wychodzi 95 km, a producenci chcąć za ustawą nadążyć nie strzelają sobie w kolano tylko jest w granicach tak żeby się dało legalnie zablokować. PS. Tak na marginiesie odpuść trochę bo jaki temat by nie był to z każdym zaczynasz jakieś dziwne gównoburze, poluzuj troche majty.
 3. Przeczytaj ze zrozumieniem "Aby zablokować na A2 jakikolwiek motocykl jego moc fabryczna nie może przekaraczać 95 km"
 4. Cześć, Czy ktoś z was używał Ceramizera CMC do łańcuchów motocyklowych? Jakieś opinie, jak to się ma w odniesieniu do smarów? Zastanawiam się nad zmianą, na chwilę obecną korzystam z S100 i jestem zadowolony z jakości, ale dlaczego nie zmienić jeżeli może być lepiej, mniej upierdliwie.
 5. Wychodziły wersje Z800 z mniejszą mocą które można legalnie zablokować na A2, MT09 na A2 legalnie odpada. Aby zablokować na A2 jakikolwiek motocykl jego moc fabryczna nie może przekaraczać 95 km. Jeżeli przekracza to legalnie się nie zablokuje.
 6. Sprawdź jeszcze szczelność korka chłodnicy, miałem taki sam objaw jak korek trafiło.
 7. W tej cenie powinno się udać dorwać RST Blade II. Do ciuchów RST nie mam żadnych zastrzeżeń.
 8. OLX, otomoto. Nikt za Ciebie nie wybierze, a rozstrzał przy Twoich wymaganiach olbrzymi.
 9. Arti...

  Przekręt?

  Czyli zaczyna się standardowo.
 10. Arti...

  Przekręt?

  Napisać, jeżeli nie odpowiada to i tak nawet obejrzeć się nie uda
 11. Od razu od póki wsiadłeś takim orłem nie byłeś tylko jak złapałeś doświadczenia. Trzeba się wjeździć i potem można o kroku do przodu
 12. Pare lat temu jak też szukałem okazało się że przez doradcę miałem o wiele lepszą ofertę niż jak sam poszedłem do tego samego banku. Dobry doradca może wiele pomóc.
 13. zobacz tutaj może będzie https://www.manualslib.com/
 14. Arti...

  Uwaga wirus!

  Testy które wykonuje nasze państwo wychodzą pozytywnie nawet jeżeli ktoś rzeczywiście go nie ma a posiada jakiś inny stan zapalny organizmu. Wystarczy zapalenie zatok i wychodzi odrazu covid +
 15. Przeczekaj do wiosny i temperatury ok min 15 stopni, wtedy opona już zacznie się zachowywać dużo lepiej. Mi też mało brakło w pierwszym sezonie tylko że przy większej prędkości i chciałem nadążyć za bardziej doświadczonymi, mało wtedy brakło. Najważaniejsze w nowym sezonie jeździć z taką prędkością w jakiej czujesz się bezpiecznie i nie patrzeć na innych- jeździć swoim tempem.
×
×
 • Create New...