Skocz do zawartości

tak wygląda piękny włoski samochód -f355


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wklejam coby uświadomić wszystkich troli co mi atakują tematy o samochodach i usiłują wmówić że jakaś alfa złomeo żulia  czy fiut panda ( a jak nie da ?  ) to są samochody , jak wygląda piękny włoski samochód , jak go zobaczyłem w forza horizon to się zakochałem ale na fotencjach jest jeszcze ładniejszy 😄  stwierdzam jednak że włosi potrafili zrobić auto z finezją , wyglądem i jazdą...ogólnie jak sobie przglądam ferrari to mi staje ale 355 chyba najfajniejsze

hot_sexy_beautiful_beauty_model_highheel

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy nie podupczyłbym mając ferarri 😄  straszne aspiracje mają panny tam u was w dębicy u nas przy odrobinie szczęścia omega w skórze coś wyrwiesz a 46 polift to już niezły bilet do krainy rozkoszy  a ferrari ? boje się pomyśleć co by było jakbym wyjechał tym na miasto 😄

aż sprawdziłem z ciekawości na olx czy takie auto da się realnie kupić , to 355 niestety nie ma a najtańsze co znalazłem to 430 które też mi się podoba i kosztuje 319 tys z racji że chwilowo nie mam drobnych to się wstrzymam może się 355 pokaże 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe , ciasne ,dużo pali i nie podjedzie pod krawężnik . Passat kombi b5 TDI  z przebiegiem 185 tys lepszy 😄

Jak byś takim czymś zajechał po pannę a później byś ją zabrał do siebie to mogłaby przeżyć szok 🤣

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat Mutipla. W środku można orgie organizować i jeszcze zostaje miejsce na motocykl, a to wszystko w budzie krótszej od golfa.
 
 
Dokładnie, miałem co prawda wersję po lifcie, czyli posiadacze klasycznej wersji mi nie odmachwali, ale i tak bardzo dobrze wspominam.
Cudne auto, niepowtarzalny włoski design.

Ups, się czy to wysłało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bimbak napisał:

Fiat Mutipla. W środku można orgie organizować i jeszcze zostaje miejsce na motocykl, a to wszystko w budzie krótszej od golfa.

 

 

Fajne auto. Trzeba tylko pamiętać, żeby na noc garaż zamykać, jak jest pusty,  żeby drugiej nie podrzucili...

  • Dzięki! 1
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Bimbak napisał:

Rozmarzylem się ... dwie multiple to by było coś

kupiłbyś sobie taką zamiast jakieś gównianej mx5 -2 osobowe , małe ciasne , droższe od multipli chyba, nie wiem po co takie gówno kupiłeś w ogóle.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommo napisał:

Nie rozumiem jak można zbesztać ten temat multiplą. 

Eeeetam, prawie miałem, ostatni wypust na pełnej pizdzie, niestety, moja żona oświadczyła, że albo ona, albo multipla. Nigdy mi się nie wtrącała w moje motoryzacyjne zakupy, ale tu okazała się wyjątkowo zdesperowana.

A z innej beczki-ze dwa lata temu na motoryzacyjnym spotkaniu poznałem paru ludków z Klubu Multipli. Bardzo fajni, pozytywnie zakręceni ludzie. Wspominali, że pewien znany, motoryzacyjny dziennikarz poprosił ich klub o udostępnienie jakiejś multipli na potrzeby nagrywanego właśnie programu. Jeden z nich się zgodził. Potem mówił rozżalony, że gdyby wiedział, że jego wymuskane cacko będzie tak brutalnie traktowane, nigdy by na to nie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommo napisał:

Nie rozumiem jak można zbesztać ten temat multiplą. 

tak samo jak temat o omedze alfa złomeom , temat o mot piesku pierdoleniem bez sensu , temat o rx8 resorakami , tommo ty akurat w rozpierdalaniu tematów offtopem i pisaniu bzdur jesteś takim mistrzem że ja przy tobie się czuje zagrożony , to czego tu nie rozumiesz boisz się konkurencji 😄 ?

 

a na temat to f40 też jest piękne ogólnie ferrari są piękne , mają dobre silniki i jadą tylko że kosztują 😞 ta lotka z tyłu , te lampy otwierane nad zwykłymi ( s13 +300zx takie 😄  )

6487494367_8f81a4c26c_b.jpg

 

ale f40 to chyba jeździ niewiele na świecie ( ostatnio jakies się spaliło 😞 ) a co dopiero w PL ........no i wiadomo ciasne , 2 osobowe  w h*j kosztuje do paska 1.9 to brakuje .....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłbyś sobie taką zamiast jakieś gównianej mx5 -2 osobowe , małe ciasne , droższe od multipli chyba, nie wiem po co takie gówno kupiłeś w ogóle.......
Mam to i to ... jedno dla mnie drugie dla dziewczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, michoa napisał:

tak samo jak temat o omedze alfa złomeom , temat o mot piesku pierdoleniem bez sensu , temat o rx8 resorakami , tommo ty akurat w rozpierdalaniu tematów offtopem i pisaniu bzdur jesteś takim mistrzem że ja przy tobie się czuje zagrożony , to czego tu nie rozumiesz boisz się konkurencji 😄 ?

No bo się wpitalasz w nie swój rewir. Jak jeszcze niedawno Włochów stawiałem na pierwszym stopniu najładniejszych furek to darłeś łacha na nich ile wlezie a teraz kokietuje. A wracaj do swoich E36 lpg, rx8 bez silnika, szrotoneza I złomegi. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty jesteś tępy 😄

stawianie alfa złomeo czy fiuta koło ferrari  to jak mówić że walenie konia to w sumie to samo co trójkącik w dżakuzi z wyposzczonymi cycatymi wariatkami- i tu i tu jest wytrysk więc w sumie to samo ? ........

 

aż przegoglowałem net czy ferrari miało np FWD z silnikiem 1.2  w ofercie albo diesla FWD jak alfa złomeo -zawiodłem się albo słabo szukałem.....

Niemiecka jest astra F i jest mercedes S klasa też nie widzisz różnicy ? i jedno i drugie Niemiec nie ? czyli Niemieckie samochody są z finezją czy nie ? E3śmieć to Niemiec i A klasa to też niemiec no jak to jest fajne są Niemieckie samochody czy nie ?

ferrari ma poziom wykonania i całokształt lvl expert jakiekolwiek z googla nie weźmiesz bez zagłębiania się w model tył napęd , benzsyna skóra , wygląd , to jest marka której samochód można kupić jakikolwiek model bo wszystkie są zajebiste  a fiut ? no fakt multipla jest obłędna , jakieś 1.2 FWD i ten wygląd , stanął mi chyba.....

31f219cef3b36be8ade23c8b87a4df17.jpg

z googla nawet nie wiem jaki model ale chętniej bym przytulił niż choćby 350z , tylko że strzelam że za cenę tego ferrari kupisz salon nissana a nie 350z 😄 panna słaba jak na taki wózek 😄 

więc podsumuję bo pewno jak zawsze nie zatrybisz

Ferrari tak , fiut to gówno i alfa złomeo tak samo.....

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...