Skocz do zawartości

Agresja drogowa Będzin


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wesoła paczka, Ciapek i Klapek.

 

Ciapek widzi, że auto przed nim wpycha się i zjeżdża na jego pas, ale się pod nie pacha i przyśpiesza - no bo przecież ma pierSZeŃSTFO.

A że Ciapek jest cipkiem, to jedzie naskrażyć Klapowi, że prawie się zabił przez swoją głupotę - choć obiera to w inne słowa, tj. że go puszkarz chciał zamordować w biały dzień.

 

A o Klapku już nie ma co gadać, to po prostu zwykły Burak.

 

Pamiętajmy, nie ma motocyklistów i puszkarzy. Są tylko ludzie.... ; )

 

Człek kulturalny i mądry potrafi zachować się na każdym sprzęcie. Burak będzie burakiem nawet w Mercedesie klasy S.

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co powie żonie jak zobaczy porysowany motocykl :D

to właśnie niewiasta (zapewne właśnie żona) jedzie z tyłu, za swoim Rycerzem...

jakiś burak miał czelność ich rozdzielić... wjechać pomiędzy....to przerażona odkręciła manetę aby dołączyć do swojego Rycerza...

 

Generalnie ciężko to skomentować :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co większość bierze za przyspieszanie kobitki jest hamowaniem auta. :rolleyes: Każdy kto używa kamerki i coś tym materiałem robi, czytaj kuma jak kamery oddalają i przekłamują prędkość, będzie wiedział, że nagrywający niemal zepchnął ja do krawężnika. ;)

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co większość bierze za przyspieszanie kobitki jest hamowaniem auta. :rolleyes: Każdy kto używa kamerki i coś tym materiałem robi, czytaj kuma jak kamery oddalają i przekłamują prędkość, będzie wiedział, że nagrywający niemal zepchnął ja do krawężnika. ;)

 

No zgadza się, facet wjechał na pas przed nią i hamował - w każdym miejscu, gdzie jest ruch i korki, to się takie rzeczy dzieją.

Tutaj babka miała włączony jakiś turystyczny tryb, myślała, że jedzie przez pustynię, a jadące obok auta to panorama i kaktusy.

 

Reakcja "Klapka" była kompletnie niewspółmierna do tego, co się wydarzyło.

 

Weźmy też pod uwagę to, że po zatrzymaniu się facet nie ruszył się w lewo, a ona i tak sobie obok niego przejechała.

 

Z mojego punktu widzenia tej kobiecie tutaj zabrakło instynktu przetrwania. Nie znam jej, może to była jakaś wyjątkowa sytuacja, może się zagapiła, ale jeśli tak jeździ na co dzień i nie potrafi reagować na to, co się wokół niej dzieje, to Klapek będzie miał dużo roboty.

 

Chyba, że ona robi to specjalnie. Może to jakaś zgrana paczka - Ciapek udaje ofiarę i pcha się pod koła, a Klapek wyżywa się na ludziach. Może to jakaś terapia! Nie wiem! ; )

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co większość bierze za przyspieszanie kobitki jest hamowaniem auta. :rolleyes: Każdy kto używa kamerki i coś tym materiałem robi, czytaj kuma jak kamery oddalają i przekłamują prędkość, będzie wiedział, że nagrywający niemal zepchnął ja do krawężnika. ;)

jak najbardziej trafne spostrzeżenie

 

 

No zgadza się, facet wjechał na pas przed nią i hamował - w każdym miejscu, gdzie jest ruch i korki, to się takie rzeczy dzieją.

Tutaj babka miała włączony jakiś turystyczny tryb, myślała, że jedzie przez pustynię, a jadące obok auta to panorama i kaktusy.

 

Reakcja "Klapka" była kompletnie niewspółmierna do tego, co się wydarzyło.

 

Weźmy też pod uwagę to, że po zatrzymaniu się facet nie ruszył się w lewo, a ona i tak sobie obok niego przejechała.

 

Z mojego punktu widzenia tej kobiecie tutaj zabrakło instynktu przetrwania. Nie znam jej, może to była jakaś wyjątkowa sytuacja, może się zagapiła, ale jeśli tak jeździ na co dzień i nie potrafi reagować na to, co się wokół niej dzieje, to Klapek będzie miał dużo roboty.

 

Chyba, że ona robi to specjalnie. Może to jakaś zgrana paczka - Ciapek udaje ofiarę i pcha się pod koła, a Klapek wyżywa się na ludziach. Może to jakaś terapia! Nie wiem! ; )

pogadamy jak trochę pojeździsz. może po pierwszej wizycie w szpitalu na skutek wymuszenia przez kierowcę puszki?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...