Skocz do zawartości

Slalom wolny


PawelR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konrad, mamy 22:00 wlasnie z pracy wrocielm, zaczalem dzis o 07:00 wiec dzis juz nic nie bede pisal

 

03.10 amy swieto zjednoczenia, bedzie wiecej czasu wiec cos niecos wyjasnie

 

pozdro

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy 00:03 - właśnie z pracy wróciłem - znów nie będę mógł zasnąć :( a trzeba wstać o 6tej

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak mam lepiej, o 07:30 budzik dzwoni

 

Dzisiaj tylo do 20:30, he, he

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna teoria tyle, ze ci ludzie o ktorych pisze niestety nie przymaja sie ani srodka ani zewnetrznej czesci drogi tylko scinaja winkle idac w ruch z naprzeciwka.

 

Sugerujesz, ze jestem lekkomyslny ? Trasy ktorymi jezdzimy sa jezeli nie nam to mi znane, wiec az akiego ryzyka niema.

 

Na torze przetrzec podnozkiem nie jest problemem a na trasie nieco trudniej, zwlaszcza, mentalnie.

 

:crossy:

 

Nie sugeruje że jesteś lekkomyślny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj razem z moim bratem zdaliśmy egzamin na prawo jazdy i tak samo ja, jak i on, slalom wolny i szybki pokonywaliśmy naciskając na podnóżki, czy się to komuś podoba czy nie. Mój brat w dodatku zdał egzamin bezbłędnie i jeszcze go egzaminatorka pochwaliła za jazdę po mieście.

Jeżeli mam komuś dać jakieś wskazówki, to mogę powiedzieć, że opowieści o tym, że egzaminatorzy się czepiają i chcą za wszelka cenę nas "uwalić", można włożyć między bajki. Powiedział bym, że wręcz pomagają człowiekowi zdać egzamin. Jedna ważna rzecz, bo parę osób na moich oczach nie zdało egzaminu, ponieważ wyjechało za linię na ósemce. Powód- motocykl jechał za szybko na wolnych obrotach, bo silnik był na ssaniu, bo był zimny. Jeżeli ktoś nie umie robić manewrów wolnych na drugim biegu, to niech sprawdzi, czy motor ma rozgrzany silnik. Jeżeli będzie zimny, to nie wjeżdżajcie w ósemkę, tylko poczekajcie, aż się rozgrzeje i obroty spadną. Macie do tego prawo. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju - już 03.10.2017 dawno za nami a Ty dalej nie raczyłeś wyjaśnić tajemniczego "impulsu skrętu" i różnicy względem przeciwskrętu ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju - już 03.10.2017 dawno za nami a Ty dalej nie raczyłeś wyjaśnić tajemniczego "impulsu skrętu" i różnicy względem przeciwskrętu ;)

 

Przecież On uczy jeździć autem a nie Motocyklem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...