Skocz do zawartości

złomomotopiesel -licytacja na cele pomocy innym


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

krótko zwięźle i na temat żeby nie robić piwa tu

Sprzedaje moją cegiełkę na to żeby świat byłby lepszy mianowicie pieska uspawanego z łańcucha motocyklowego

wygląda to tak ( jak klikniecie to powinno się powiększyć )

IMG_3569.jpg

IMG_3571.jpg

IMG_3570.jpg

technicznie jest to styrany do granic możliwości oringowy 520 , pospawany różową elektrodą chińską spawarką AC przeze mnie , rusza mu się chyba ogonek pozatym jest sztywny :D Nie śmierdzi , może lekko brudzić , jest trochę przyrdzewiały. Można go pomalować nie polecam głaskać go drucianą bo po pierwsze nie spawa się kwasówy różową elektrodą i nie wiem na ile to jest wytrzymałe mechanicznie po drugie spawałem go na ślepo bo nocnika zapomniałem trochę zasłaniając się deską trochę ręka i jakość tych spawów może być kiepska , szlaki chyba nawet nie obiłem :D

 

Zasady

Cena wywoławcza wynosi 6 zł chciałbym żeby z tego 2 zł było na jakieś schronisko albo fundacje pomocy zwierzętom , 2 zł na dom dziecka albo fundacje pomocy dzieciakom niepełnosprawnym , 2 zł dla córki dominika

Jeśli ktoś da więcej reszta kasy zostawiam jego fantazji niech sam wybiera fundacje itp i jak rozdysponuje kase

Ja wylicytowanej kwoty na przedmiot nie chce - osoba która wygra sama ją wpłaci , pokaże mi dowód wpłaty i ja wysyłam, bez sensu żebym ja pośredniczył nie chce mi się siedzieć przy internetowych przelewach patrzeć czy wpłynęło itp nie mam czasu na to ...

Ja chcę tylko częśc za wysyłkę -10 zł dla mnie przesyłka kosztuje 13 zł więc odemnie też coś jest

 

i chyba wszystko jasne ?

w temacie piszemy tylko daje 6 zł ( czyli wtedy szykuje 16 zł -przesyłka 10 i 6 zł na szczytne cele ) i nic więcej nie róbmy piwa , nie pitolimy o babach czy o kwestiach mechanicznych

Koniec poniedziałek godz 20 , kto do tego czasu da więcej wygra

Proszę o przemyślane oferty żebym potem nie musiał latać za ludźmi którzy przegrali czy jeszcze są zainteresowani

można pisać za znajomych którzy nie mają konta tutaj

odbiór osobisty możliwy

zapraszam do licytacji

BCM czyli da ktoś 6 zł nikt nie da więcej to wygrywa

nikt nie zalicytuje -wystawię gdzie inndziej

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej byś jakiś tomik prozy wydał - to lepiej Ci idzie niż spawanie

ale niech będzie - daję tą wywoławczą coby Ci przykro nie było ;)

niemniej w przypadku gdybym wygrał - piesek zostaje u Ciebie - odbiorę "przy okazji" coby kurwierom nie dać zarobić :P

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23zł i wyślesz wskazanej osobie przeze mnie z forum.

 

noł stres , byle ta osoba miała względne poczucie humoru i nie oskarżyła mnie że zaśmiecam jej dom :D bo teraz ludzie są dziwni

 

dla mnie tam ważne żeby pomóc licytacja jest serio , drugi dzień a mamy już 23 zł , a że ktoś to kupi po to żeby nap**dalać w to młotkiem ( długo nie wytrzyma :D ) albo odrazu po kupnie wyrzucić do kosza , to trudno cel uświęca środki :D

 

 

Niech jednak będzie - licytujemy tutaj na FM tak?

 

tak, osoba która w poniedziłek o godz 20 będzie dawać największa kwotę wygrywa

 

 

ale niech będzie - daję tą wywoławczą coby Ci przykro nie było ;)

 

nie jest mi przykro zważywszy że jest środa a już pi razy drzwi jest 7 zł dla niny , 7 zł na schronisko i 7 zł n dom dziecka :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

noł stres , byle ta osoba miała względne poczucie humoru i nie oskarżyła mnie że zaśmiecam jej dom :D bo teraz ludzie są dziwni

Zastrzeż że nie może być z zagranicy, bo zbankrutujesz :wink:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...