Skocz do zawartości

Jak uratować pas transportowy


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Szybko zwięźle i na temat

Kiedyś ugrzęzłem autem w bagnie , nie miałem linki , ziomek też , użyliśmy pasa jako linki do wyciągania problem w tym że z jednej strony zawiązaliśmy zajebistego pęka którego nie da się rozwiązać no i pas nie przejdzie przez klamrę i jest bezużyteczny....

 

słyszałem że jak go po prostu utnę np kątówka przed pękiem to cię będzie cały rozwalał prawda ? z dwojga złego wolę go zostawić z pękiem niż uciąć pęk i się rozwali albo straci wytrzymałość ?

 

Da się to uratować ? szkoda wyrzucić prawie nówka

Z góry dzięki za pomoc

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Szybko zwięźle i na temat

Kiedyś ugrzęzłem autem w bagnie , nie miałem linki , ziomek też , użyliśmy pasa jako linki do wyciągania problem w tym że z jednej strony zawiązaliśmy zajebistego pęka którego nie da się rozwiązać no i pas nie przejdzie przez klamrę i jest bezużyteczny....

 

słyszałem że jak go po prostu utnę np kątówka przed pękiem to cię będzie cały rozwalał prawda ? z dwojga złego wolę go zostawić z pękiem niż uciąć pęk i się rozwali albo straci wytrzymałość ?

 

Da się to uratować ? szkoda wyrzucić prawie nówka

Z góry dzięki za pomoc

Utnij, osmal zapalniczka "wloski" na koncu i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbij młotkiem śrubokręt między więzy, pas jest do uratowania tylko trzeba mieć zacięcie a Ty masz więc działaj...

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleciałem na lenia -uciałem zwykłym nożem kuchennym kawałek powiązany na supełki , końcówkę nad płomień gazowy i jakby się skleiło i zobaczymy co dalej bedzie :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Baran

 

jakiś jasnowidz nie wie kiedy się urodziłem a znak zodiaku zgadł :D

 

a co ja będe się z tym szarpał pas miał 5m nigdy nie było mi tyle potrzebne , niby ma to 5 ton utrzymać a tępym nożem kuchennym uciąłem kawałek :D

 

narazie się nie rozwarstwia 3x był użyty od zgrzania i jest ok

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...