Jump to content

niwy

Forumowicze
 • Content Count

  1,352
 • Joined

 • Last visited

About niwy

 • Rank
  MOTONITA - leżący na baku
 • Birthday 12/30/2009

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  022

Osobiste

 • Motocykl
  VTXę 125
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

8,735 profile views
 1. ssanie, 2 razy możesz przekopać lekko, ustawić i zdecydowanym ruchem. TO cała tajemnica. Krzepy nie trzeba tylko techniki. Dużo osob bierze zamach nogą i próbuje uderzyć w kopniak jak najmocniej ale to droga to urwania kopniaka. Zaprzyj śródstopie i pchnij zdecydowanie. Oprzyj się o ścianę kierownicą czy coś będzie Ci łatwiej. Nie próbuj z odkręconą manetką bo kolano wybije Ci zęby. Nie zmienia to faktu że podstawowy serwis by się przydał (szczególnie zawory)
 2. czym jest kurek od gazu? tam chyba jest cieple ssanie a a nie dekompresator. Zmieniony olej czy filtr paliwa którego tam nie ma wpływu na odpalanie. Raczej wyregulowany gaźnik i zawory. Ale skoro kolega odpala bez problemu jest niemową że nie umie Ci wyjaśnić ? chyba dałem się złapać w prowokację :/
 3. niwy

  Gie se bloguje

  blogów nie czytam bo wolę obserwować kogoś na FB. Przynajmniej jakieś zdjęcia są czy inne filmy z telefonów. Łatwość prowadzenia przemawia na plus. Wchodząc pojawia mi się samo wiec nie muszę pamietać że Cię obserwuję :P Rozważ taką opcję bo masz pewność że nigdy Ci to nie zniknie ;) Ja tak prowadzę swoją stronę. Zara się odezwą Ci co "ja nie mam i mieć nie będę facebuka", "nie mam i nie chcę mieć telewizora" czy inni "mam nokie" po moim wpisie o fejsie ;) Powodzenia
 4. Tam gdzie masz gwint jeszcze to pozostałości po oryginale. Z drugiej już wydłubane/wyrwane. Możesz spróbować wyjąć pozostałości i wtedy kupić sobie uniwersalne ciężarki. Tu już pełna dowolność, liczy się średnica środkowa kiery. Ich brak może powodować latanie kierownicy po jej puszczeniu przy małych prędkościach. Skoro to pierwsze moto to z doświadczenia wiem że chciałbyś mu zrobić jak najlepiej. Ale zmienisz go zapewne za rok lub dwa a nie odzyskasz tego co włożysz i nie będzie lepiej tylko ładniej. Zamiast wkładać w klamki czy manety dołóż to nowych opon, zestawu napędowego czy ciuchów. Pzdr
 5. pod przelotowy wydech zazwyczaj daje się wiekszą dyszę główną a nie wolnych obrotów. Poziom paliwa ustawia się tak jak serwisówka podaje a nie na oko. Strzały z wydechu to najczęściej przyczyna zbyt ubogiej mieszanki. Na wolnych obrotach kolanko nie robi się szybko czerwone ? Dochodzi jeszcze do tego ustawienie iglicy. I tyle, stawiając na to że cała reszta jest ok. Motor ma już swoje lata wiec w necie powinno być mnóstwo rozwiązań i podpowiedzi na jaką temperaturę czy wydech dawać dysze.
 6. Jeżeli motor składał tak jak pisze ogłoszenia to chyba mamy jasność.
 7. zobaczyć gołą dziewczynę. w realu, ofc.
 8. wrzuć jakieś zdjęcie tej szpary bo trochę zgłupłem i nie bardzo wiem o co chodzi. Ustawiaj naciąg na suwmiarkę jak chcesz mieć 100% pewności. Co do łańcucha, nigdy nowy łańcuch nie będzie "na początku" regulacji. Możliwe że stary łańcuch ktoś skrócił aby jeszcze polatać ale to zła droga. Stąd przyczyna że długość była podobna. I rozumiem że kupiłeś zestaw o seryjnym przełożeniu ? i takie było poprzednio. Te gumy zabieraka też wypadałoby sprawdzić. Zdejmij koło i pokręć zębatką na boki jak kierownicą. Jak się rusza to niestety do wymiany.
 9. https://allegro.pl/komplet-opon-120-180-bridgestone-battlax-bt-016-pr-i7671585901.html nie sugeruj się ceną na allegro. Mogę Ci je sprzedać za 499zł z wysyłką, poza allegro.
 10. pewnie z pasażerem żeby się nie wyj**ać to dwie nogi na ziemi.
 11. nie wiem o jakim Supermoto mówisz, ale serwis taki sam jak w crossówkach. Poza tym w terenie nie pojeździsz . Odpada. Szukaj WRki i będziesz miał z dyni. Ale nawet w takiej WR olej wypadałoby zmienić co 8-10godzin. Nie wiem ile to w kilometrach.
×
×
 • Create New...