Skocz do zawartości

Mój Chiński Romet k 125 łamie stereotypy


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie to ku jednemu:

"Użytkownicy chińskich 125 nie łamią stereotypów"

 

I tak bardzo lubiana anegdotka przeze mnie:

-Jaki jest najlepszy samochód Panie Janku?

-Polonez oczywiście

-A jeździł Pan czymś innym?

-Nie.

 

No i do tego potem tłumaczenia w stylu.. Ale po co jeździć BMW za 200 tysięcy, skoro ja mam Seicento za 2 tysiące i wychodzi taniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Boszzze świety, co za łomy :D Szkoda mi czasu na odpowiadanie na ten chlam.

 

Nie szanujecie czyjegos zdania to nie moj problem :D Napisze tylko tyle ze gdy jezdzilem motocyklami ktore maja powyzej tej wartosci 15-20 km to jezdzilo mi sie zle i nieprzyjemnie. Byly te motocykle po prostu za mocne dla mnie . Nie podniecaja mnie przyspiezenia i predkosci.

 

nie odpisuje na kontrargumenty bo trwalo by to wieki . robilem tak wczesniej i gowno z tego mam by Wy i tak swoje jak mantre powtarzacie.

 

nie kupilem 125 2t bo po pierwsze za drogie w utrzymaniu po 2 za drogie po 3 gowno. jak kazdy 1 garowy dwusuw.

 

15km to idealna moc dla motocykla . wiecej to za duzo . mniej to troche za malo. 15=60-70km w samochodzie.a ludzie jakos tulaja sie cale zycie takimi samochodami i nie narzekaja.

 

wiadomo , ze ekonomiczniej jezdzic rowerem czy 50tka ale zzylem sie z rometem i h*j

 

nie jestem motocyklisa,jestem uzytkownikiem motocykla.motocykla ktory dal mi wiele radosci i przyjemnosci.



Boszzze świety, co za łomy :D Szkoda mi czasu na odpowiadanie na ten chlam.

 

Nie szanujecie czyjegos zdania to nie moj problem :D Napisze tylko tyle ze gdy jezdzilem motocyklami ktore maja powyzej tej wartosci 15-20 km to jezdzilo mi sie zle i nieprzyjemnie. Byly te motocykle po prostu za mocne dla mnie . Nie podniecaja mnie przyspiezenia i predkosci.

 

nie odpisuje na kontrargumenty bo trwalo by to wieki . robilem tak wczesniej i gowno z tego mam by Wy i tak swoje jak mantre powtarzacie.

 

nie kupilem 125 2t bo po pierwsze za drogie w utrzymaniu po 2 za drogie po 3 gowno. jak kazdy 1 garowy dwusuw.

 

15km to idealna moc dla motocykla . wiecej to za duzo . mniej to troche za malo. 15=60-70km w samochodzie.a ludzie jakos tulaja sie cale zycie takimi samochodami i nie narzekaja.

 

wiadomo , ze ekonomiczniej jezdzic rowerem czy 50tka ale zzylem sie z rometem i h*j

 

nie jestem motocyklisa,jestem uzytkownikiem motocykla.motocykla ktory dal mi wiele radosci i przyjemnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie kupilem 125 2t bo po pierwsze za drogie w utrzymaniu po 2 za drogie po 3 gowno. jak kazdy 1 garowy dwusuw.

 

co jest drogie w takiej dt125 ? ceny części jak do twojego złoma a taki bezoringowy did wytrzyma więcej niż huhahohuo do rometa

a jednogarowy 4t to nie gówno ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszzze świety, co za łomy :D Szkoda mi czasu na odpowiadanie na ten chlam.

 

Nie szanujecie czyjegos zdania to nie moj problem :D Napisze tylko tyle ze gdy jezdzilem motocyklami ktore maja powyzej tej wartosci 15-20 km to jezdzilo mi sie zle i nieprzyjemnie. Byly te motocykle po prostu za mocne dla mnie . Nie podniecaja mnie przyspiezenia i predkosci.

 

nie odpisuje na kontrargumenty bo trwalo by to wieki . robilem tak wczesniej i gowno z tego mam by Wy i tak swoje jak mantre powtarzacie.

 

nie kupilem 125 2t bo po pierwsze za drogie w utrzymaniu po 2 za drogie po 3 gowno. jak kazdy 1 garowy dwusuw.

 

15km to idealna moc dla motocykla . wiecej to za duzo . mniej to troche za malo. 15=60-70km w samochodzie.a ludzie jakos tulaja sie cale zycie takimi samochodami i nie narzekaja.

 

wiadomo , ze ekonomiczniej jezdzic rowerem czy 50tka ale zzylem sie z rometem i h*j

 

nie jestem motocyklisa,jestem uzytkownikiem motocykla.motocykla ktory dal mi wiele radosci i przyjemnosci.

 

Nie obrażaj tutaj nikogo od łomów, bo jedynego którego zaobserwowałem to Ty chiński trollu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem autora wątku polega na tym, że gównem jeżdzi a nazywa tak wszystko czym jeździć nie może bo nie ma lub nie umie. Jak więc można szanować kogoś kto nie szanuje nikogo?!

Edytowane przez Klas500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szanujecie czyjegos zdania to nie moj problem :D Napisze tylko tyle ze gdy jezdzilem motocyklami ktore maja powyzej tej wartosci 15-20 km to jezdzilo mi sie zle i nieprzyjemnie. Byly te motocykle po prostu za mocne dla mnie . Nie podniecaja mnie przyspiezenia i predkosci.

 

Było Ci źle i nieprzyjemnie, bo hu*a wiesz o jeździe. Jak nabierzesz doświadczenia i trochę zmądrzejesz, to sam dojdziesz do wniosku, że większy motocykl ma sens. Ale na razie za ciężki z Ciebie "łom" i jeszcze daleka droga przed Tobą. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by bardziej interesowalo dlaczego jezdzilo sie zle - nie ogolnikowo a konkrety !

 

Ale tego sie chyba tu nie dowiem.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Napisze tylko tak

Jestescie tak nietolerancyjni dla kogos kto nie mysli konserwatywnie , ze az wstyd. Dla Was najlepiej zaczac na gs 500 i skonczyc na litrze i powyzej. Innej drogi motocyklizmu dla Was nie ma. A kto mysli inaczej ten glupek i nie wie co ''traci''.
jak ktos zaczal na 50 i skonczyl na 125 to kretyn. Zamiast napisac ''ok,masz inne podejscie do motocyklizmu niz ja,ale skoro uwazasz ze 125tki spelniaja Twoje wymagania,to ok.Lwg!" A nie ''nic nie wiesz, nie wiesz co tracisz glupku,jest tylko jedna droga frajerze''
Do mnie na YT pisze wiele motocyklistow z 30,40 letnim stazem. I kazdy byl po stokroc tolerancyjnieszy niz Wy. Zazwyczaj pisali ze pojemnosc nie ma znaczenia,licza sie dwa kolka, lej na opinie pseudo motocyklistow ze 125 nie jest prawdziwym motocyklem.,kazdy jezdzi tym na co ma ochote, nie ma pojemnosci gorszej czy lepszej itp
Wiec, ja koncze wdawac sie w jakiekolwiek dyskusje z takimi ''motocyklistami''. Bede wsadzal tylko update'y na temat "Romka''.Pozdrawiam
ps.1 gar w 4t jest ok


ps. Nie ze nie szanuje nikogo. Nie szanuje Was za Wasze nietolerancyjne szydercze i chamskie podejscie do kogos kto nie mysli tak jak Wy.

 

ps2.dt 125 mnie nie rajcuje znajdz mi szosowe 2t w 2 garach przynajmniej z lat 90 to kupie .

 

Jest tylko suzuki gt 125 i yamaha rdx 125 . Ale to niestety lata 70te

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie będzie szukał dwusuwów dwugarowych bo to gówno - gdyby nim nie były to by je masowo produkowano.

( to jest kulturalny i pełen szacunku dla zdania innych wpis wzorowany na wpisach autora wątku - to tak gdyby ktoś miał co do tego wątpliwości i nie odróżniałco jest kulturalne a co nie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się już szukać przykładów, ale to Ty sam zacząłeś jechać po tych, co mają większe pojemności i wciskać nam, że coś musimy sobie przedłużyć.

Ja nigdy nie oceniam motocyklistów przez pryzmat motocykla na jakim jeżdżą, ale tylko do momentu, w którym zaczynają do tego dorabiać ideologię.

Chcesz jeździć 125-ką? Jeździj! Ale nie uświadamiaj całemu światu, że 15 koni wystarczy, bo mi na ten przykład nie wystarczy! Mam 100 KM pod dupą i to daje mi radość z jazdy. I założę się, że większość myśli podobnie do mnie. Ja Ci nie każę podążać za większością, tylko wyważyć swoje wypowiedzi. Skoro oczekujesz tolerancji i zrozumienia spróbuj zrozumieć również Ty sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś najważniejszego...nie masz doświadczenia z niczym większym niż 125.

To jak nauki księdza o seksie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos zaczal na 50 i skonczyl na 125 to kretyn. Zamiast napisac ''ok,masz inne podejscie do motocyklizmu niz ja,ale skoro uwazasz ze 125tki spelniaja Twoje wymagania,to ok.Lwg!" A nie ''nic nie wiesz, nie wiesz co tracisz glupku,jest tylko jedna droga frajerze''

 

Trzeba było się nie rzucać do posiadaczy większych pojemności, że debile bo tylko zapierd.. to byś nie dostał takich odpowiedzi ;)

 

 

 

ps2.dt 125 mnie nie rajcuje znajdz mi szosowe 2t w 2 garach przynajmniej z lat 90 to kupie .

 

Jest tylko suzuki gt 125 i yamaha rdx 125 . Ale to niestety lata 70te

 

Zrób se sam, taki jak na filmiku. Ale domyślam się, że z twoimi umiejętnościami to byś daleko nie zaszedł bo skoro romecika chciałeś posyłać na złom z powodu awarii modułu po zalaniu to co dopiero gdyby ci przyszło zmienić świecę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps2.dt 125 mnie nie rajcuje znajdz mi szosowe 2t w 2 garach przynajmniej z lat 90 to kupie .

 

jawa ts 350 , założyć vape , dobrze wyregulować i zapie**ala , w sumie przy chinolu to będzie bezawaryjna :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...