Skocz do zawartości

Mój Chiński Romet k 125 łamie stereotypy


Gość Punkbuster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Punkbuster

chodzilo mi o dwugarowy dwusuw ktorym moge jezdzic,czyli na A1/B .

Myslalem,ze to oczywiste...


A jeslichodzi ogolnie o dwugarowe dwusuwy, to jest znacznie wiecej takich niz Jawa , jak byscie nie wiedzieli , i to znacznie lepszych jakosciowo.Sa Duzo bardziej niezawodne i sa duuzo mocniejsze.Rzeklbym ze ponad 2 krotnie mocniejsze niz 26KM Jawy TS 350. Ale to nie dla mnie. Ja bym sie ze*ral z strachu nawet bez wsiadania na to :D



Nikt ci nie będzie szukał dwusuwów dwugarowych bo to gówno - gdyby nim nie były to by je masowo produkowano.

( to jest kulturalny i pełen szacunku dla zdania innych wpis wzorowany na wpisach autora wątku - to tak gdyby ktoś miał co do tego wątpliwości i nie odróżniałco jest kulturalne a co nie :D )



Yyyy, nie wypowiadaj sie , jak sie nie znasz. Produkowano swojego czasu duzo dwugarowych dwusuwow. Normy ekologiczne zabily te sprzety. A ja nie utozsamiam nie ekologicznych sprzetow z gownem. Nie interesuje mnie ekologia w motocyklach , tak jak niektorych tutaj nie interesuje ekonomia w motocyklach.



produkowano takze rzedowe 3,V3, V4, S4 w 2T , ale tym juz pisalem w innym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie będzie szukał dwusuwów dwugarowych bo to gówno - gdyby nim nie były to by je masowo produkowano.

( to jest kulturalny i pełen szacunku dla zdania innych wpis wzorowany na wpisach autora wątku - to tak gdyby ktoś miał co do tego wątpliwości i nie odróżniałco jest kulturalne a co nie :D )

a ja poszukałem :D

http://www.motocykle125.pl/kategorie/dwu-cylindrowe/

Edytowane przez erykkyre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o dwugarowy dwusuw ktorym moge jezdzic,czyli na A1/B .

Myslalem,ze to oczywiste...

 

A jeslichodzi ogolnie o dwugarowe dwusuwy, to jest znacznie wiecej takich niz Jawa , jak byscie nie wiedzieli , i to znacznie lepszych jakosciowo.Sa Duzo bardziej niezawodne i sa duuzo mocniejsze.Rzeklbym ze ponad 2 krotnie mocniejsze niz 26KM Jawy TS 350. Ale to nie dla mnie. Ja bym sie ze*ral z strachu nawet bez wsiadania na to :D

 

 

 

Yyyy, nie wypowiadaj sie , jak sie nie znasz. Produkowano swojego czasu duzo dwugarowych dwusuwow. Normy ekologiczne zabily te sprzety. A ja nie utozsamiam nie ekologicznych sprzetow z gownem. Nie interesuje mnie ekologia w motocyklach , tak jak niektorych tutaj nie interesuje ekonomia w motocyklach.

 

produkowano takze rzedowe 3,V3, V4, S4 w 2T , ale tym juz pisalem w innym temacie

Jak by to powiedział Bogusław L. : ".. Ty nie jesteś zły... Ty jesteś po prostu bezdennie głupi..."

To co napisałem było ironią ale tego też zapewne nie zrozumiałeś ( o ile w ogóle wiesz co to takiego - ale zawsze masz szansę sprawdzić w necie i zostać specjalistą w tej dziedzinie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

Nie,nie wiem co to ironia. Nie wiem tez niestety jak sie nazywam :( Ostatnio sprawdzalem IQ i wyszlo -5. To dobzie czy zile ? Jestem ''mondrrry''? AA,dziekuje za komplement. AAaa, a co to komplement?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajesz sie z posta na post coraz bardziej zenujacy

 

Gdybys mial kszte honoru to zacytowal bys Kmicica

 

Koncz Wasc, wstydu oszczedz !

 

A Ty dalej jak ta gnida dworska swoja monotematyczna plyte....

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...