Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

załączam link, ja chyba nie mam ochoty tego komentować , bo wiadmo że my jako zawodnicy i entuzjaści jesteśmy na końcu łańcucha pokarmowego;/ myślę jednak, że coś się zmieni pytanie w jaką stronę?! Fajnie było by jakbyśmy razem jako użytkownicy tego obiektu mogli coś powiedzieć choć szczerze w to wątpię

 

:

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/9344492,bedzie-goraco-wokol-toru-poznan-wladze-maja-wyjasnic-zaniedbania,1,id,t,sa.html

szkolenie motocyklowe dla wszystkich

3MM Racing Academy

http://www.3mmracingacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SD wyjdzie z obiegu po strategii żniw w 2016, damy se wygolić nie dostając w zamian nić, nawet papieru w kiblach nie będzie. Z obniżką kosztów pójdą po bandzie.

 

Niestety realny scenariusz bo teraz nic się nikomu nie będzie 'chciało' robić, chyba, że cena wynajmu będzie atrakcyjna i pojawią się zewn. organizatorzy.

Ktoś w tym roku ma już zostać wpuszczony na tor poznań, możliwe że to z w/w powodu.

Edytowane przez TomaszKoo

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazajcie teraz z wykupywaniem karnetow na S-D bo nie wiadomo co z tego wyniknie i czy S-D przetrwa. Zewnętrzna firma zarządzana przez .... robi biznes na publicznym obiekcie.... Nie mówiąc juz ze nawet treningi przed rundami WMMP musimy na tym odbywać i tak wygląda "statutowa działalność wspierania motorsportu" wkładać kase do kieszeni i gadanie że nie ma na papier toaletowy ja osobiscie mam dosyć tego cyrku.

szkolenie motocyklowe dla wszystkich

3MM Racing Academy

http://www.3mmracingacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być czarnowidzem, ale wydaje mi się, że afera rozkręci kulę śnieżną, która sprowadzi się do tego, że rozwiążą AW, zniszczą Jacka, a torem zarządzać będzie jakaś lokalna organizacja, która nie ogarnie tematu doprowadzając do zakończenia działalności szkoleniowej i to będzie powodem do zamknięcia obiektu, na którym powstanie osiedle i galeria, biedrona itp. :)

 

Może być? :P

 

PS. Coś mi się wydaje, że przed nami ostatni sezon w tym miejscu... :(

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Woda na młyn spadkbierców i innych deweloperów. Oby się nie zakończyło jak w Lublinie z torem...

 

Edyta: komuś mocno zależy na tej aferze... Bardzo mocno...

Edytowane przez rura_sn-n

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...