Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki nie do końca tak jest. Przecież na torze Poznań nie odbywają się wyłącznie Speed Daye. Są jeszcze jakieś trakc daye, wyścigi samochodowe i trochę innych imprez. Wystarczy sobie spojrzeć w zeszłoroczny kalendarz: http://www.aw.poznan.pl/imprezy2015/index.html

Odnośnie spadkobierców to kwestia toczy się pomiędzy miastem a spadkobiercami, natomiast w artykułach poruszona została kwestia miasto - AW. Wg mnie miasto musi dogadać się formalnie z AW, natomiast być może w miejsce SD pojawi się więcej innych organizatorów takich imprez. Obawa jest tylko czy potencjalni organizatorzy takich imprez zdążą na czas wbić się w wolne terminy. Ze spadkobiercami nie ma to jednak nic wspólnego.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że LIS chce do kurnika bo słyszał, że tam złote jajka sooom. Mówi się cichutko, że dla AW imprezy moto są najbardziej dochodowe jeśli chodzi o działalność statutową, Dużo uczestników, mniej wirażowych, mniej sprzątania po fuck up`ach i napraw band po bezpośrednich w nie strzałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spadkobiercami nie ma to jednak nic wspólnego.

 

A ja mam przeczucie, że ta sprawa ma jednak drugie dno.

 

Zobacz, niedawno był wałkowany temat hałasu. Został teoretycznie rozwiązany, bo pilnują limitów i motocykliści sami się pilnują żeby nie halasować, co by nie prowokować sytuacji, a tu nagle odkryto amerykę w postaci afery czynszowej, bo niby do tego sprowadza się temat - że miasto nie zarobiło na tym biznesie...

 

A to tak naprawdę moze być sprawa/pretekst do odwołania AW i zakończenia działalności na torze. Zaczną na prostej startowej rosnąć brzozy, więc teren sprzedadzą pod galerię...

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter to są pewne terminy SDT, z pewnego źródła ? Ja ustawiłem sobie harmonogram treningów pod wyścigi kwietniowe SDT :) ale widzę, że jest sporo czasu jeszcze. Ja od listopada mam prawie -7kg :) swojego tłuszczu, więc chyba +7KM dla mojej R6 :)

Możliwe, że za tydzień wróci do mnie mój zawias, będziemy składali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ostatni, tyle że teraz AW będzie musiał wnosić do miasta kasę za użytkowanie gruntu.

http://www.gloswielkopolski.pl/motofakty/a/automobilklub-wielkopolski-ma-placic-za-tor-poznan,9369853/

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...