Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za SDS płaciłeś dodatkowo 300zł czy było to w cenie speeddaya ? W SDS jest wykład teoretyczny i sam wyścig czy też latasz w sesjach ?

przemo, a Ty będziesz coś tam latał w tym roku ? masz jeszcze tą K1 ?

Smelke trochę obserwuje on chyba potem latał 1,42 ale jakoś znikną w sezonie bo chyba jakąś kontuzje miał ale dokładnie nie wiem. Ciekawe czy w tym roku będzie startował w Rooki 600 jak Dziki Sereda zwycięzca SDTw tamtym roku.

Ciekawi mnie również ten chłopak Damian Oldakowski na jakim sprzęcie i gdzie będzie latał bo to odkrycie ostatniego roku, czy w Superbike czy Superstockach w MP. Jak coś będziecie wiedzieli dajcie krótkie info.

Mat podejrzewam ze Damian bedzie latal w superbike bo z tego co slyszalem to lata na starej R1 ...Pawla Szkopka .

Motocykl idzie jak wsciekly i pieknie sie prowadzi ! nawet jak wychodzilismy razem z zakretu to nie mialem szansy zeby go dojsc ,nie mowie ze odjezdzal ale nie moglem go dogonic a moj sprzet pod Waldkiem Chelkowskim naprawde jezdzie 1:35 .Na pierwszej rundzie jeszcze go objechalem ale pozniej juz byl dla mnie....... za szybki :(

Gdy podszedlem do Damiana i zapytalem co ma zrobione ze sprzet tak idzie to oczywiscie ......sprzet nie ma nic zrobione :) ale ok ,nie moja sprawa :) wogole kogo by nie zapytac w Rookie to nikt nie ma nic zrobione .....chyba tylko .. ja ,bo to zadna tajemnica :)

Fakt jest taki ze chlopak jest naprawde szybki ale motocykl tez jest super przygotowany, jedno kolko nawet pojechal 1:37 i naprawde zasluzenie wygral Rookie.

Jesli bedzie startowal to naprawde chlopaki z Ducati Torun Team i reszta z koncowki stawki MP beda mieli klopot zeby go objechac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat wiadomość z pierwszej ręki.

SDS najprawdopodobniej 18.04. w trakcie SD, koszt jak w ubiegłym roku 3 stówy. W każdym razie to są dane na dzień dzisiejszy i podobno nic nie ma się zmienić.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale każdy mówił że ma sprzęt z 2006 roku ;) ale wydaje mi się że i tak ma talent.

Ja w tym roku jadę praktycznie pełną serią tylko na przód zmieniam liniówki bez powercomaderów, qukiów setów krótkich rolagazów 19 hebli pełnego przelotu, jak zrobię 1,42-1,43 tym co mam w parę SD to wchodzę w to dale (ale wiem i zdaję sobie sprawę że im dalej w las ty gorzej z zbijaniem sekund) :). Ogólnie trzymajcie za mnie kciuki ;) na face jest wszystko :) wystarczy się zalogować i zalajkować, Mateusz Jagodzinski :) aczkolwiek mało się udzielam na face :)

rura dzięki za info

Niesmiertelny w tym roku musisz wygrać Rooki 1000 :) nie ma srania po ścianach ;) trzyma kciuk, pomagamy, jestem na każdej rundzie w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę, bo mnie nie upoważniono do tego.

Mario qń stoi u nich i robią mi wymiany. Rufi na mnie wsiadł, dał pałą po głowie i wyperswadował głupie pomysły ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt stycznia, grubooo to będzie jak cztery linie się zapełnią. MAT podlany, YUBY naładowany, RURA "nie wiem, nie znam się, nie orientuję się", Limo przyczajony tygrys, KAMEL naczelny motorowerzysta, a każdy jedzie w innej lidze. Czas stworzyć FM CUP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel gdybym Cię nie znał to bym napisał WTF ale cos w tym jest co piszesz, podniecamy się w tym kraju czymś, w czym nic nie osiągniemy w świecie w tym sporcie, ale czy to znaczy że nie mamy prawa spełniać swoje małe marzenia ? :) ogólnie dla mnie jesteś fajnym gościem i kto za Twoim starym sradem nie jechał to niech żałuje bo jesteś szybkim gościem ale który nigdy nie spełnił ani też nie spełni swoich najmniejszych marzeń, :)

Nie obraź się Daniel tylko wrzuć na luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario nie wiem o czym piszesz, czy ja obraziłem Daniela ? Nie trafiłeś, ale nie ma co tak jak piszesz rozwijać tematu.

Każdy jedzie w lidze takiej jakiej chce, na wyścigach SDT zapełnione przynajmniej 4 linie, w Rooki600 również w Rooki 1000 jeszcze więcej, Moto3 było trochę mało ale myślę, że w tym roku będzie dużo lepiej, nasi chłopaki dobrze promują tę klasę. Nie trzeba lecieć w jednej lidze żeby zapełnić jeden rząd na polu startowym. Jest coraz więcej chętnych i to najważniejsze. Oczywiście są klasy (były) które nie są trafione, tak było w przypadku MYT i moim zdaniem te ECO to też niewypał, w tamtym roku było chyba bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście myślałem, że MYT będzie mocno obsadzona, bo to konie już w miarę sensowne i koszty małe (o ile w tym przypadku można mówić o małych kosztach ;) ). Dostępność duża i do moto i do gratów i nie rozumiem takiego braku zainteresowania.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem. Dlatego napisałem, że jestem zdziwiony omal totalnym brakiem zainteresowania. A w sumie dla dwóch moto na krzyż utrzymywać klasę to tak bez sensu trochę jakby ;).

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...