Skocz do zawartości

Speed Day 2016


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie tak do końca na stacji... Też byłem bo się bałem, przed jednym SD, pan mi zmierzył 84dB, ale ja na to niemożliwe... Na SD z dBkillerami gość mówi że trochę dużo i czy mam dBkillery, także zależy czy Pan na stacji zna się na urządzeniu i którą skalę wybierze(A,B,C).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem SP1 (błąd pisowni :) )

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja diagnostyczna bym sie nie sugerowal.Ja tez bylem i co innego wyszlo na stacji a co innego na SD.

Generalnie jak masz akcesoryjny wydech to jeśli masz jakas krotka koncowke to nawet z db killerem moze byc ciezko z 98db.

Normalna dluga koncowka wydechu jesli wklad nie jest wypalony i nie jest to jakis wynalazek to z db killerem powinna sie łapać na swiete 98db.ale jak nie pojedziesz na SD to się nie dowiesz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wypuścili warunkowo na 99, i po dwóch kółkach okazało się, że na dynamicznym dmucham na prostej koło 92 ;-)

Jak odpuszczę :D

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zostaje druciak na statyczny pomiar:) Ja mierzylem na stacji diagnostycznej i na sd, 99. Dynamicznie bez problemow więc ok.

Hej, a ile dokladnie jest norma na POZ teraz? I rozumiem, ze na stacji prosic o pomiar dynamiczny?

 

Sorry, ze tu lamerze ale wybieram sie pierwszy raz na POZ i nie wszystko lapie o czym piszecie i wole sie upewnic i przyznac, ze zoltodziob ze mnie

 

Ja mam swiezo zamontowana yoshimure rs5 z dbkilerem do cbr1000rr robiona pod specyfikacje torowa. Mam nadzieje, ze nie bede mial problemow z decybelami

 

 

Pozdro

Pajp

 

Chyba, przywalilem teraz z tym dynamicznym Przeciez to jest w trakcie jazdy Na stacji tylko statyczny na logike

 

 

Pozdro

Pajp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie w BMW Yoshimure i byla w carbonie Niestety w wyniku uzywania db killera razem z quickshifterem roz**balo oplot carbonowy .Wywalilo taka dziure w wyniku dzialania QS ze usialem zalozyc stalowa obudowe bo wydech wyl jak wsciekly i wydmuchiwalo welne z wygluszenia .Db killer powoduje ze niespalone paliwo w wyniku dzialnia QS eksploduje w tlumiku i carbon nie daje rady i sie poddaje .

Taki jest efekt dzialania db killera ,prawdziwy z niego killer ...wydechow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj gix k7 na standardowym wydechu w poz przy statycznym pomiarze dmucha od 95 do 98 db więc trzeba pamiętać, że sporo zależy też od motocykla i stanu układu wydechowego.

Pewnie. Nawet seria jak jest już wydmuchana, to może nie przejść.

 

Pozdr.

F.

 

Btw. Czytaliście?

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/9344492,bedzie-goraco-wokol-toru-poznan-wladze-maja-wyjasnic-zaniedbania,id,t.html

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że prawo egzekwowane jest jednostronnie czyli wymagane są decybele, badania lekarskie, licencje, moto karty, certyfikaty a firma człona zarządu nie musi prawie nic. J.M. pójdzie siedzieć dla przykładu, ofiara systemu, figurant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...