Skocz do zawartości

Diavel dla początkującego - w ogóle myśleć o tym?


Rekomendowane odpowiedzi

KaeS .... Ja jeździłem Diavelem ..... fajna maszyna, nic strasznego

 

Klod

 

Oj Klod, oj Klod

 

A Ty tesz na pierwszy maszyne trego Diavel'a chciales ?

 

To tak jak ja wczoraj dosiadlbym 250 KM maszyny, a po jezdzie napisal bym, leeeeeee, tam, wcale nie straszna, prowadzi sie jak

jowejek :icon_mrgreen:

 

Co Ty porownujesz siebie do swierzaka ?

 

Miedzy wami sa lata swietlne w obyciu i doswiadczeniu, szkody tylko, ze tego nie kumasz.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się pałujecie, a ja bym napisał tak.

Jeżeli autor jest wariat - no to sobie krzywdę zrobi, im szybciej tym lepiej bo zagrożenie na drodze zmaleje. No kto bogatemu zabroni?

Ale z tego co pisze nie to nie wygląda na wariata - więc krzywdy sobie zasadniczo nie zrobi, tyle tylko że przy pierwszym z brzegu paciaku na parkingu (a taki będzie, jeszcze się taki nie narodził co by paciaka nie spłodził) rachunek za naprawę będzie wysoki, ale znowu - kto bogatemu zabroni?

 

Kupuj co ci pasuje, jakkolwiek usiądź na tym najpierw, zobacz jak sięgasz do ziemi, bo 200-240 kg motonga to co innego niż 125-piątka.

 

I BARDZO UWAŻAJ na wiosnę - jak kupisz w listopadzie. Bo będziesz najarany na jeżdżenie (kto by nie był?) a to najprostsza droga do szpitala.

A po sezonie-dwóch będziesz wiedział czy to moto dla ciebie. Ja uważam że z motongami to tak jak z domem czy jachtem - dopiero (gdzieś tak) trzeci tak naprawdę odpowiada temu czego naprawdę się szuka :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sestorme miał B-kinga z turbo i chyba jescze w tym samym sezonie sprzedał :laugh: . Także jeśli diavel przerazi to autor ze strachu go sprzeda i kupi coś słabszego :P Moje optimum to 70-80 kucyków i dobra pozycja . Także tego ani jak na stołku ani na "srającego w krzakach"

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...