Skocz do zawartości

Diavel dla początkującego - w ogóle myśleć o tym?


Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo to nie mam pojęcia po jaką cholerę szorowanie podeszwami często się obserwuje. Może chodzi o oczyszczenie butów z psiej kupy?

Im dłużej ciągnie tym bardziej zajebisty jest kierownik.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zapytal bym sie ilu z tych ktorzy sie w tym temacie wypowiedzieli tym Diavlem jezdzilo ?

 

Monter jezdzil i wie.

 

Co do mojej osoby, to rowniez dosiadalem i tak jak juz sama nazwa motonga mowi.....

 

S.P. Piotr Dudek napisal kiedys, ze w motocyklizmie niema czegos takiego jak olej w glowie, bo on mimo 65 lat, jak dosiadal motocykla to sam malpiego rozumu dostawal ( jego wlasne slowa ).

 

JA mam tu chab anajwiecej do stracenia gdybym mial stracic uprawnienia a tez przyznaje, ze czasami w pewnych sytuacjach malpiego rozumu dostaje, wiec to Cale pierdo lenie o Szopenie, nie nie bede odwijal, ze to, ze sro.

 

Nie chcesz odwijac, ok zdlaw go do 35 kW i smigaj do woli, to jest

 

JEDYNA

 

opcja ktora pozwoli Ci i przezyc i nauczyc sie czegos.

 

He, he a juz najmniej sensownym textem jest polecenie Tomka Kulika.

 

Nie mowie tego aby cos zlego na Tomka powiedziec, bo sam czesto ludzi doi niego odsylam,

 

Zalozylem kiedys na Forum temat ile kilometrow robi Kursant w Polsce na kursie. Szkolacy wypowiedzieli sie, ze gora 270 km.

 

Zapytam sie wiec, co potrafi sie po 270 km ?

 

Nawet gdyby szkolil sam Marquez czy Rossi, to pewnych rzeczy nieda sie przeskoczyc.

 

Pomysl z Diavlem uwazam za poroniony, chyba, ze w opcji o ktorej pisalem.

 

P.S.

 

Tomek ma na nazwisko Kulik a nie Potter, Harry Potter ze mna jest podobnie, tez nie jestem Potter'em.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo Ty to sobie lubisz widzę ponabijać posty takim pisaniem o niczym ;)

 

 

Nic bardziej mylnego. Stwierdziłem brak ciągłości przyczynowo-skutkowej. Znalazłeś odpowiedź na nurtujące Cię pytanie, której de facto nie było. Sugeruje to chęć przypodobania się danej osobie lub grupie :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek,

 

kurde, ale co Ty tu za filmy z jakimis cieniasami ktorzy nie ogarniaja maszyny wrzucasz ? Przeca od razu widac, ze Kolo oleju w glowie niemial :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mała różnica pomiędzy doradzaniem kumplowi, a tak naprawdę zupełnie nieznanej osobie z forum. Jedyne co jest pewne, to niewielkie doświadczenie pytającego.

Edytowane przez Geni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...