Skocz do zawartości

Jaki Naked do wzrostu 175cm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zaczynam się rozglądać za jakimś nakedem o pojemności 600.

Mam 175cm wzrostu i waże około 72kg.

Nie ukrywam że niechciał bym wydać więcej niż 10tys.

Zastanawiam się na Hondą Hornet 600 ale może jest coś lepszego do moich gabarytów

Z góry dzięki za podpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, ja jestem podobnego wzrostu, a np Street Tripple wydawał mi się jednak nieco zbyt wysoki. Ciągle dawałem radę, ale jednak na granicy komfortu.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzrostem nie będzie problemu, na takim golasie będziesz miał wygodną pozycję.

Ja bym jeszcze dorzucił Bandita 600 z końca produkcji, ładną sztukę wyrwiesz poniżej 10 000zł i jeszcze zostanie trochę monety na porządny serwis. Ewentualnie Bandit 650 ale to już tak na pograniczu budżetu będzie, lepiej będzie upolować zadbaną 600tkę.

 

Moim zdaniem Bandit sporo ładniejszy od Horneta, ale to tylko moje zdanie ;) Zawsze był dla mnie wzorem idealnej stylistyki nakeda z klasyczną, okrągłą lampą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem takiego samego wzrostu i Hornet był dla mnie strasznie nie wygodny. Nie wiem czemu, ale źle się na nim czułem.

 

Dorzuć do poszukiwań SV 650 i kawasaki z 750

 

Na codzień mam fzs 600 i jest super, nie widzę specjalnej różnicy w wysokości między moim a fz6n i fz6s. Na obu fz6tkach nogi pewnie stoją na ziemi.

 

Jak się nie przysiądziesz i nie przejdziesz to się nie dowiesz. Mi podobał się hornet ale po jeździe niemal go znienawidziłem.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, ja mam 173 w kapeluszu , a najwięcej jeżdżę Ducati - Enduro co ma siedzisko 91 cm :icon_mrgreen: ...

Wszystko jest kwestią techniki jazdy...

Skoro miałeś Buella, to na co Ci taki pierdzipęd: naked szejset???

 

Pozdr. J-999

P.S. Proponuję Bułkę X-1

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...