Skocz do zawartości

Jaki Naked do wzrostu 175cm


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ szukam czegoś co jest nie drogie w zakupie jak i w utrzymaniu a buell jest dość wymagającym sprzętem :)

Zastanawiałem się na dukatem ale utrzymanie jest dość drogie przynajmniej tak słyszałem.

Zerknij na CBF - kę. W zakupie najtańsza nie jest za to użytkowanie bez niespodzianek finansowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz takie doświadczenie, to popatrz na duże nakedy: Bandit 1200, XJR 1300, Inazuma 1200 i temu podobne. Spodoba Ci się potężny moment obrotowy, a przy normalnej jeździe spalanie będzie na poziomie 600-ki. Świetne, poręczne motocykle, które w razie "W" pozwolą fajnie polatać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fincher, nie mów tego memu kumplowi z pracy, bo Cię skatuje :icon_mrgreen: ...

Jak SV to tylko 1000...

 

I niech nie bierze Ducati, się psują na potęgę, i to wszystkim..... oprócz moich i moich paru kumpli :P

Najlepsze będzie BMW to się nie psuje w ogóle... :D

 

A tak poważnie wspomniane wyżej powernakedy jak najbardziej, trza tylko przy nich popracować( no chyba, że juz ktoś je co nieco dopieścił), ale obawiam, się że budżet 10 tys. będzie przekroczony...

a po Buellu taka 600 to momentu nie ma wcale.... i tego Kolega może się obawiac...no chyba, ze moto potrzebne na jakiśczas, aby trochę podjeździć, a potem opchnąć i kupić sobie coś większego...

Kuczę jak tu człekowi coś poradzić, co jest bez charakteru... ja nie potrafię...

Sorki...

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janek, ja sam bym chętnie przytulił jakiegoś ducata, ale jakoś nie mogę się przełamać. Mojego bandziora można serwisować młotkiem i przecinakiem, i nadal będzie jeździł. Faktycznie, do ostrej jazdy wypadałoby popracować nad zawieszeniami, ale ja nie mam zapędów sportowych i do mojej jazdy wystarczą sprawne seryjne zawiasy i dobre opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsio jest kwestią nastawienia... tak samo młotkiem i śrubokrętem można zepsuć Bandziora jak i Ducati...

Akurat w Bandito najważniejszym elementem do poprawki jest hamowanie + oczywiście zawiaski, przynajmniej założenie stalowych oplotów, klocków i odpowiedniej pompy, bo nieciekawie wygląda ostre hamowanie po kilkunastu następujących po sobie zakrętach, potem nagle zaczyna brakowac klamki...

W nowszym 1250 ten problem był też podobny, motocykl ma potencjał, fajnie się jeździ, taki dobrze dobrany but do chodzenia, ale brakuje tej pewności, w ostrych hamowaniach...

 

ale ja tak sobie gdybam, a mój kolega ma Banditka 1200 już chyba z 12 lat, i nic sobie z mych "ale" nie robi :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

 

Kurczę przed chwilą sprawdziłem... można kupić Bandziora 1200 za 6000 zl... toż to tanio jak barszcz !!!

 

Pozdr. J-999

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za 7000 zł można wyłapać już nieźle wychuchanego... A pozostałe 3 tysie wywalić na modyfikacje. Ale tak jak pisałem powyżej - jeśli nie wybierasz się na tor, to niczego nie powinno braknąć. Swojego Bandziora męczyłem przez ponad rok we Włoskich Dolomitach i Alpach i nigdy mi się hamulce nie zagotowały... Ale stalowe oploty są w planie na przyszły sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jaki masz budżet?

dlaczego akurat 600ccm?

może coś bardziej klasycznego - seven fifty albo GSX750 ("mała inazuma")?

GSX-em sporo nakulałem i dobrze go wspominam - mimo, że to suzuki :D - kanapa dość nisko, wygodna pozycja (mam jakieś 171cm) i dynamika na przyzwoitym poziomie

zaletą tych motocykli jest to, że się nie starzeją natomiast wszelkie fazery/hornety/"zety" w momencie kiedy wchodzą na rynek są "ładne" a po paru latach stylistycznie mocno odbiegają od nowości natomiast do klasyki im jeszcze daleko

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...