Skocz do zawartości

KTM Cup w Polsce


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę krakać ale wg mnie to nie wypali

spójrzmy ilu młodzian startuje w klasie 125/moto3 - jest lipa

w przypadku KTM-a koszty będą niemałe a to przede wszystkim pieniądze są barierą nie do przeskoczenia

co mnie jeszcze zaskoczyło (nie jestem ostatnio na bieżąco) - Dziawer naczelnym motogeja?

 

Jeśli rundy byłyby na torach kartingowych to miało by to sens.

taki motocykl nie nadaje się na karting

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC 390 jest zajebiste i kosztów nie generuje.

ale pakietu startowego za darmo nie dają :D

 

Czemu nie?

bo to nie supermoto :P

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie supermoto :P

No i dalej nie rozumiem. Jeździłem Aprilią 125 i uważam, ze jest stworzona do kartingowych torów.

Serio. Nie droczę się. Zupełnie poważnie pytam dlaczego się nie nadaje. I chciałbym koniecznie usłyszeć to od kogoś kto masakrował tor w Lublinie na Africe, czego byłem świadkiem i do dziś jestem pod wrażeniem.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny puchar, który zniknie po roku.

Tu akurat nie można winić producentów/importerów. Zazwyczaj puchar promuje nowy model i tak jak np. reklama na billboardach - akcja jest zaplanowana na konkretny przedział czasowy i celem nie jest promowanie sportu czy danej dyscypliny, ale danego modelu, który producent ma w ofercie. Natomiast udział w takim pucharze i możliwość nauki jazdy sportowej od odpowiedniej strony (czytaj: nierozpoczynanie kariery od 600-tki czy litra w Poznaniu) to jedyna droga do tego, żeby zostać świadomym kierowcą wyścigowym.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super inicjatywa tylko pozostaje kwestia szczegółów - ile rund, na jakich torach itd. Przedział wiekowy całkiem słusznie dobrany. Jeśli Wrocław ma być centrum tego projektu to spoko - stamtąd niedaleko na fajne tory u sąsiadów.

Sport motorowy jest drogi i zawsze taki będzie - szkoda ciągnąć dyskusje na ten temat. Nie ma środków - nie ma zabawy w wyścigi, pogódźmy się z tym wreszcie. Poza tym - zawsze celem jest promocja, albo producenta motocykli (czy konkretnego modelu), albo sponsora pucharu, czy wreszcie sponsorów poszczególnych zawodników/ekip itd. Na tym polega widowisko sportowe, niezależnie od dyscypliny.

Problemem u nas jest brak obiektów, ale południowcy już mają dużo lepszą sytuację.

Koriovov - chodzi o brak możliwości pełnego wykorzystania dostępnego sprzętu (oraz kierownika), w skrócie.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo zdanie jak konrad, jest klasa Moto3 która jest-będzie tańsza niż te KTM-y, a chętnych nie ma, Rabinek może coś więcej o tym powiedzieć.

Dla mnie to tylko promocja danego producenta i tak jak heniek napisał jednorazowy puchar który zniknie po jednym sezonie.

Jaka kuźnia talentów jak napisali w tym artykule :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...